Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Αγνωστες φίλε μου οι λέξεις αυτές δυστυχώς.

Πάντως αν έγινε διαγραφή χρεών έτσι απο την τράπεζα να πάω και εγώ!

Και αν δεις στην δεύτερη φωτογραφία το μπετονάκι το αφήνει στην φωτιά πάνω ο λαλάκας!:tomato:

Για μαζέψου λίγο. Μερικές φορές είναι καλύτερο να ξέρουμε πότε να το βουλώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ο πόστερ μπορεί να μας πει αν τελικά διεγράφησαν τα χρέη και γενικότερα να μας κοτσουμπολεύσει τι είπαν οι δικοί του, πως αντέδρασαν οι περαστικοί και τελικά ο διευθυντής τι έκανε τελικά α! και αν ο φωτογράφος πόσο πουλάει τις φωτογραφίες?

Link to comment
Share on other sites

Ο πόστερ μπορεί να μας πει αν τελικά διεγράφησαν τα χρέη και γενικότερα να μας κοτσουμπολεύσει τι είπαν οι δικοί του, πως αντέδρασαν οι περαστικοί και τελικά ο διευθυντής τι έκανε τελικά α! και αν ο φωτογράφος πόσο πουλάει τις φωτογραφίες?

4c6a274b-5324-4b3b-a5bc-57e094abe35b.jpg

LOL ρε φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες παρατηρήσεις!

Βασικά ο δανειολήπτης όταν έπαιρνε το δάνειο, δεν γνώριζε ότι αν σταματήσει να πληρώνει θα του πάρουν ακόμα και τα βρακιά(προφανώς και το σπίτι)?

Επίσης αν σταματήσω και εγώ να καταβάλω μηνιαίως για τον χ,ψ λόγο θα πάω φυλακή.

Ο φωτογράφος τελικά βγάζει κάποιο κέρδος?

Τελικά πως ενεργήσαν οι υφιστάμενοι?

Άκουσα στο ειρηνοδικείο δικαίωσαν 2 περιπτώσεις υπέρ του πολίτη και διαγράφηκαν ΟΛΑ τα χρέη, αλλα δυστυχώς είναι πάρα πολλοί συμπατριώτες μας που για τους ίδιους λόγους είναι ήδη μέσα, οπότε η αυτοπυρπόληση με παρουσία ΟΛΗΣ της κοινωνίας είναι για μένα τουλάχιστον γραφική κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες παρατηρήσεις!

Βασικά ο δανειολήπτης όταν έπαιρνε το δάνειο, δεν γνώριζε ότι αν σταματήσει να πληρώνει θα του πάρουν ακόμα και τα βρακιά(προφανώς και το σπίτι)?

Επίσης αν σταματήσω και εγώ να καταβάλω μηνιαίως για τον χ,ψ λόγο θα πάω φυλακή.

Ο φωτογράφος τελικά βγάζει κάποιο κέρδος?

Τελικά πως ενεργήσαν οι υφιστάμενοι?

Άκουσα στο ειρηνοδικείο δικαίωσαν 2 περιπτώσεις υπέρ του πολίτη και διαγράφηκαν ΟΛΑ τα χρέη, αλλα δυστυχώς είναι πάρα πολλοί συμπατριώτες μας που για τους ίδιους λόγους είναι ήδη μέσα, οπότε η αυτοπυρπόληση με παρουσία ΟΛΗΣ της κοινωνίας είναι για μένα τουλάχιστον γραφική κίνηση.

images?q=tbn:ANd9GcTZlkZB_xCit8u2JKKWsOWIwm6tTV7MRnd6XsBIYcSllxhbDTiqgzNDAFMr

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποια σοβαρή πρόταση μάλλον και καμια όρεξη για συζήτηση,

μόνο μάλλον κάποιες σκέψεις, "κοίτα να δείς τι έπαθε ο άνθρωπος"...

και ο πόστερ έβαλε την φωτο και εξαφανίστηκε, αφού έβαλε το τηλέφωνο του φωτογράφου? Τυχαίο?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ας πουμε πως την ειδες? Το παιζεις μαο? Εξυπνος? Πνευματωδης? Τι απ'ολα? Τι απαντησεις θες σε αυτα τα απαραδεκτα που ρωτας? Η συγκεκριμενη ειδηση κοντευει να κλεισει μηνα, αλλα πραγματικα κανεις δεν την ειχε αναδειξει (μιλαω για τα καναλια περισσοτερο). Οσο για τις φοτο, ειναι αυτουσιες οπως ειχαν ποσταριστει.

0

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποια σοβαρή πρόταση μάλλον και καμια όρεξη για συζήτηση,

μόνο μάλλον κάποιες σκέψεις, "κοίτα να δείς τι έπαθε ο άνθρωπος"...

και ο πόστερ έβαλε την φωτο και εξαφανίστηκε, αφού έβαλε το τηλέφωνο του φωτογράφου? Τυχαίο?

Όταν αποκαλείς ''λαλάκα'' κάποιον που αυτοπυρπολείται έξω από μία τράπεζα περιμένεις όρεξη για συζήτηση ή αντιπαράθεση/όξυνση?

Αυτός ο ''λαλάκας'' που αποκαλείς μπορεί να είναι κάποιος που η ζωή δεν του τα ''έφερε όλα δεξιά'' (που λέει και ο λαός), κάποιος που αντιμετωπίζει μία συμφορά, κάποιος που δεν πήρε την απαραίτητη πίστωση χρόνου από την τράπεζα να πληρώσει.

Αυτός ο ''λαλάκας'' μπορεί να ήταν πατέρας μου και πατέρας σου, με δύο παιδιά πίσω του!

Λυπάμαι πολύ που σκέφτεσαι έτσι, και προσωπικά προσβάλεις την αισθητική και την ανθρώπινη φύση μου!

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων! Οι χαρακτηρισμοί δεν αρμόζουν και δεν οδηγούν πουθενά.

τη συζητήση εσυ τη βαλτώνεις γιατί το επίπεδο σου είναι τέτοιο που το μόνο περιβάλλον που σου αρμόζει είναι ο βάλτος

ΣΚΟΥΛΗΚΙ που εχεις το θρασος να αποκαλείς ένα άνθρωπο απελπισμένο "΄λαλάκα" θέλω να δ ω τα δικά σου @@ όταν η ζωή θα στα φέρει ανάποδα....

στο ευχομαι ολόψυχα να νιώσεις την απελπισία και την απόγν ωση στο κορμί και να μην έχεις να στηριχτείς πουθενά και όταν ο κερατάς ο εγωισμός σε εγκαταλεί ψει να δεις τη γλύκα....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να πέσουν λίγο οι τόνοι.

Κανείς δεν νομίζω να την βρίσκει βλέποντας ανθρώπους να πυρπολούνται.

Ο spawnerGR το πήγε ένα βήμα παραπέρα λίγο εριστικά πιθανόν.... Δεν αναφέρθηκε στο αίτιο, αλλά στο αποτέλεσμα, τις συνέπειες αν θέλετε. Δεν μπορείς βέβαια να κατανοήσεις το αποτέλεσμα χωρίς να πάρεις υπόψην σου τα αίτια. Τέσπα...

Πάντως και γω όταν βλέπω φωτογραφίες τέτοιου είδους, που να απαθανατίζουν τον ανθρώπινο πόνο να λειτουργούν ως διαφήμιση, κατανοώ γιατί πάμε σκατά.

Ο δημοσιογράφος και ο φωτογράφος δεν μπορούν ΠΟΤΕ να προσπαθήσουν να σταματήσουν κάτι κακό....εκείνη την ώρα εργάζονται, πληρώνονται για αυτό! Πρώτα είναι επαγγελματίες και μετά άνθρωποι...:getlost:

Αναφέρομαι σε παρόμοια περιστατικά, όχι σε αποστολές σε πολέμους κτλ...

Χαλαρώστε....

high-blood-pressure.jpg

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=432]dellman[/MENTION] Καλά καλά... διάβασε λίγο παρακάτω:

Ο dreamer6487 EINAI ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΟ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ 2 ΛΑΘΗ.

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΑΘΗ?

ΜΙΚΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΟΥΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ....

ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΗΚΕ ΟΛΟΣ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΟΡΟΦΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΩΝΙΑΚΟ ΙΣΟΓΕΙΟ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΤΗΡΙΟ ΕΠΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΗΚΕ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΣΟΒΑΡΕΣ ΥΛΙΚΕΣ ΖΗΜΙΕΣ.

ΕΚΕΙ ΣΤΕΓΑΖΟΤΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΥΓΑΤΡΙΚΗ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΕΚΟΨΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΕΓΑΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΥΓΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ

Ο ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ Η ΠΑΛΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ,ΛΟΥΣΤΗΚΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΒΕΝΖΙΝΗ ΚΑΙ ΑΠΕΙΛΟΥΣΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΥΡΠΟΛΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΞΕΡΕΤΕ.ΠΥΡΠΟΛΗΘΗΚΕ ΜΟΝΑΧΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ 2 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ.

ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Η ΕΝ ΛΟΓΩ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΚΑΝΕ ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΤΟΥ.

ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΠΡΑΜΑΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ο dreamer6487.

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΑΦΟΥ ΠΕΙΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΕΙΣΟΔΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΦΩΝΑΞΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΗΛΕΒΟΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΛΟΥΣΤΗΚΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΒΕΝΖΙΝΗ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΥΡΠΟΛΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΑΧΑ

ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ.

2 ΦΟΡΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΥΡΠΟΛΥΘΗΚΕ ΜΟΝΑΧΑ ΟΤΑΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ.

ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΥΠΟΨΙΑΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΚΙΤΡΙΝΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕΙ.

ΕΠΕΙΤΑ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ(ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΠΟKΛΕΙΩ ΤΙΠΟΤΑ) ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ Η ΕΝ ΛΟΓΩ ΤΡΑΠΕΖΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΗΣ BLACKROCK?

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Έπιασε δουλειά η BlackRock

ΟΥΤΕ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ dreamer6487 ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΕΡΓΟΣ ΚΑΙ ΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΑ ΧΑΡΑΤΣΙΑ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ.

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΙΝΟΣ ΕΧΘΡΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΥΣ ΑΠΕΝΑΤΙ ΜΑΣ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ.ΦΤΑΝΕΙ ΟΣΑ ΤΡΑΒΗΞΕ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ.

ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ?

ΕΝΑΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ (ΒΛΕΠΕ ΠΡΑΣΙΝΟΦΡΟΥΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΕΛ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝ ΧΕΙΡΑΨΙΕΣ ΜΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΓΑΝ ΤΑ ΚΩΛΟΚΑΝΑΛΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΙ).

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΒΑΡΒΑΡΟΙ

Πηγή:

TaXalia (Macedonia): Σοκ στη Θεσσαλονίκη! Αυτοπυρπολήθηκε μπροστά από τράπεζα

Link to comment
Share on other sites

Καληνύχτα dellman.

Δεν μπηκες καν στον κόπο να πας απο την πηγή να διαβάσεις παρακάτω, οπότε στο παραθέτω εγώ:

ΜΗ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΚΟΠΕΛΙΑ.

ΤΣΑΤΣΟΙ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝ...

ΚΡΙΝΕΝΙΟ ΔΑΚΤΥΛΑΚΙ....ΚΑΛΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΔΕ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ...

ΚΡΙΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ....ΧΟ ΧΟ...ΕΔΩ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ...

ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΥΤΥΧΙΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ...

ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΔΑ...ΕΣΥ?

ΕΣΥ ΑΠΛΑ (ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΕΧΕΙΣ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΑΜΗΝ)ΟΡΜΗΞΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ (ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΕΝΤΕΛΩΣ)ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ.EΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΑΣΣΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΥΠΕΡ ΚΑΝΕΝΟΣ.

ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ (ΤΑΜΙΟΛΟΓΙΣΤΗΣ)ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (ΤΣΑΤΣΟΣ ΤΡΑΠΕΖΩΝ).

ΑΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΕΤΣΙ ΔΕ ΘΑ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΟΣ.

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΑΜΠΑΔΙΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΓΡΑΨΑ.ΚΟΙΤΑΞΕΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗΣ ΣΟΥ (ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΝ ΤΕΛΑΥΤΑΙΩΝ 2 ΜΗΝΩΝ)ΜΕ ΣΤΟΛΙΣΕΣ.

ΕΠΕΙΤΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΕΣ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΡΑΒΑΣ ΚΟΥΠΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΑΣ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...ΜΗ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ...

ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΔΕ ΧΑΛΙΕΜΑΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ (ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ) ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕRΝΕΤ.

ΔΕ ΛΕΩ ΓΙΑ ΕΞΩ...ΕΙΔΑΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΝ ΠΑΓΚΑΛΟ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΗΣΕ ΝΑ ΣΥΛΗΦΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΟΡΦΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΕ.ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ?ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ...ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΨΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΕΝΩ ΔΙΠΛΑ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΚΑΝΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ?

ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΒΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗ ΚΑΙ ΦΑΣΙΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΑΣΧΕΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΦΥΛΕΤΙΚΗ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ.ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΑΝ ΤΟ ΝΑ ΑΓΑΠΑΩ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΦΑΣΙΣΤΑ ΚΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗ ΝΑΙ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ.

ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΟΜΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ...

ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΤΣΑΜΠΑ ΦΑΓΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΧΤΥΠΙΟΜΑΣΤΕ...

ΙΣΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ/ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΤΑΜΠΕΛΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΟΥΣ ΚΟΚΚΙΝΟΥΣ ΚΙΤΡΙΝΟΥΣ ΜΠΛΕ ΚΤΛΠ....

ΤΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΣΩΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΕΥΤΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΕΡΒΙΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΙΩΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ EUROSTAT KAI ΑΠΟ ΤΟΥΣ "ΦΙΛΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ" ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΜΥΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ...

ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΩΛΟΤΡΑΠΕΖΕΣ ΕΙΤΕ ΚΩΛΟΚΑΝΑΛΑ ΕΙΤΕ SITE ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΑ.

Υ.Γ.:ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ....ΔΕΝ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ...ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.