Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Για ακούστε λίγο αυτά:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=CQ1Le0Za50E]YouTube - ‪Εξαπάτησαν Βουλή και Λαό (1/2) - Radio9.gr - GMMM‬‏[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=eAqn1XKs0mE]YouTube - ‪Εξαπάτησαν Βουλή και Λαό (2/2) - Radio9.gr - GMMM‬‏[/ame]

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο το Συνταγμα που μουχε πει το bawss να παμε καμμια βολτα σημερα.Δεν παω γενικα σε κινητοποιησεις ,αλλα αυτη το αξιζε.Οι καπς ειχαν κλεισει (αντισυνταγματικο) δρομους στο Κολωνακι να μην μπορει να παει ο κοσμος στο συνταγμα και ετσι αναγκαστικα οσοι ερχονταν ερχονταν μονο απο Πανεπιστημιου.

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο το Συνταγμα που μουχε πει το bawss να παμε καμμια βολτα σημερα.Δεν παω γενικα σε κινητοποιησεις ,αλλα αυτη το αξιζε.Οι καπς ειχαν κλεισει (αντισυνταγματικο) δρομους στο Κολωνακι να μην μπορει να παει ο κοσμος στο συνταγμα και ετσι αναγκαστικα οσοι ερχονταν ερχονταν μονο απο Πανεπιστημιου.

Μήπως δεν ηθελαν οι θαμώνες στο κολωνάκι να έχουν πρόσβαση οι αγανακτισμένοι εκεί και τους χαλάσουν την βραδυά;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή οι κάμερες (των καναλιών) το αξίζουν! Και φυσικά, οι (κομματικές) σημαίες είναι ανεπιθύμητες...

@ Τσακωνα: αντισυνταγματικό μεν αλλά δε βλέπω κανα δυο του επαγγέλματος να πάνε να τους τρολάρουν. Μόνο στην Ελλάδα συμβαίνουν αυτά.. Γ@μ$ το κράτος μου

Link to comment
Share on other sites

@ Τσακωνα: αντισυνταγματικό μεν αλλά δε βλέπω κανα δυο του επαγγέλματος να πάνε να τους τρολάρουν. Μόνο στην Ελλάδα συμβαίνουν αυτά.. Γ@μ$ το κράτος μου

πηγε να τους τρολλαρει η συναδελφος μπιατς του αφεντικου , αλλα αρχισαν την κλαψα "εντολες ακολουθουμε κλπ"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή οι κάμερες (των καναλιών) το αξίζουν! Και φυσικά, οι (κομματικές) σημαίες είναι ανεπιθύμητες...

Δε δειχνουν τις συγκεντρωσεις τους κραζουμε. Δειχνουνε τις συγκεντρωσεις παλι τους κραζουμε. Μαλιστα...

Link to comment
Share on other sites

Δε δειχνουν τις συγκεντρωσεις τους κραζουμε. Δειχνουνε τις συγκεντρωσεις παλι τους κραζουμε. Μαλιστα...

Οι κάμερες απο μόνες τους δεν κάνουν τίποτα. Συνήθως συνοδεύονται από κάποια "λεζάντα". Μάλλον αυτό θέλει να καυτηριάσει ο φίλος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεται καμία κάμερα για να κυκλοφορήσει αυτό που συμβαίνει στο Σύνταγμα (και όχι μόνο) τις τελευταίες 10 μέρες. Ακόμα και αν δείξουν κάτι, αυτό θα είναι τόσο φιλτραρισμένο που θα εξυπηρετεί τους ίδιους και τα συμφέροντα που κρύβονται από πίσω τους. Το αλήτες ρουφιάνοι δημοσιογράφοι δεν είναι τυχαίο :triniti:

Link to comment
Share on other sites

Αυτους που πηγαν να ανεβασουν σημαιες τους "κυνηγησαν". Στα καθυστερια που ριχνουν λειζερ στις καμερες γιατι δεν κανουν κατι? :fist:

να λες παλι καλα που τα λειζερ δεν ειναι πανω σε κανες οπλων.....αυτο τους αξιζει στα κολοκαναλα...(οχι στον καμεραμαν!!!)

τελοαπαντων γερη μπαζα αυτος που τα πουλαγε! κονομησανε οσοι τα πουλαγαν...πολυ πραμα λεμε...:T:

γατακι z3et...μπας και εισαι απο δαυτους?(δημοαιογραφους).με τα καναλια τα εχουμε και αυτους που τα ελεγχουν οχι τοσο με τους μεγαλοδημοσιογραφους - λαμογια.ποσο μαλλον με τους μικρους...που ειναι απλως πιονια.

Έγινε επεξεργασία από gio102004
Link to comment
Share on other sites

παίζει να είχε και μισό μύριο για πλάκα...

Είπαν στον τρελό να χ3σει και αυτός ξεκω....

Είπαμε, είχε κόσμο, 500.000 δεν θα είχε ούτε ο γάμος του Τσάκωνα με τον Νεφιλιμ φαντάρο.

Μια 200αρα λένε πως ήταν, αλλά και πάλι είναι ΠΑΡΑ πολλοι. :)

Έγινε επεξεργασία από Dolly
Link to comment
Share on other sites

Τα streams στα (μικρο)blogs τα εχουν μεγαλοδημοσιογραφοι/καναλαρχες? Γιατι εγω σε αυτα αναφερομουν αρχικα...

Οσο για την αναδειξη του γεγονοτος απο τα καναλια, ~5λεπτα σε ANT1 και ΣΚΑΙ ειδα. Τωρα αν δεν υπηρχαν και αυτα τα πενταλεπτα, ηλικιες >40 στις συγκεντρωσεις πιστευω δεν θα βλεπαμε...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ολες οι ηλικιες ειναι. βλεπω μια συστηματικη προσπαθεια τελευταια της τηλεορασης και του ραδιοφωνου να μας κρατουν ηρεμους....δεν εχουν καταλαβει οτι ειμαστε αγανακτισμενοι?και δεν μπορουν να μας ηρεμησουν...με κανα κρεμασμα στο συνταγμα με καμια 10ρια βουλευτες μπορει...αλλα δεν το βλεπω.ειματε κοτες σαν λαος και παντα θα ημαστε...(δεν λεω ημασταν)

καθε μερα στα καναλια κουω δεν ειμαστε συρια εχουμε δημοκρατια και δεν ειμαστε σαν και αυτους κτλ....εγω λεω σταχτη και μπουρμπερη.μεσα και κρεμασμα.ειμαι ετοιμος να πολεμησω και να τρεξει το αιμα μου στην πλατεια συνταγματος!ποιος ειναι μαζι μου? γιατι αν δεν το δωσω εγω τωρα το παιδι μου θα υποφερει 2 φορες απο οτι υποφερω τωρα εγω...

Έγινε επεξεργασία από gio102004
Link to comment
Share on other sites

Τα κανάλια και οι ιδιοκτήτες τους δεν είναι "χαζοί"; Αν μυριστούν ότι κάτι αρχίσει να αλλάζει πιστεύει κανείς ότι θα παραμείνουν φιλικά προσκείμενα στο ΠΑΣΟΚ και την ΝΔ; Θα αρχίσουν να πλευρίζουν εκεί που έχει "ψωμί". Τώρα αν κάποιοι "ξεχαστούν" και τους πάρει η μπόρα....ε οκ...στο παιχνίδι είναι όλα....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ποια αλλαγη?οσα φωναζε το κκε πλακα πλακα βγαινουν αληθινα.δεν θελω να μιλησουμε πολιτικα.αλλα μαχητικα.οχι με κουκουλες ουτε με μολοτοφ. φανερα με μια κρεμαλα :hang3: ο καθενας στο χερι και να μπουκαρουμε μεσα....θα πεσουν αρκετοι....:triniti:αλλα θα μπουκαρουμε στο τελος.....στο μυαλο μας να ειναι ενα πραγμα.ποσο βρωμικοι ειναι αυτοι οι ανθρωποι.και ποσο καθαροι ειμαστε εμεις.που δεν βαφτηκαμε με κομματικη σημαια.που δεν δεχτηκαμε ρουσφετι.που δουλευουμε και φτυνουμε αιμα για το μεροκαματο, που ειμαστε και νιωθουμε καθαροι.που πραγματικα δεν χρωσταμε σε κανεναν (εκτος απο χρηματα).αν ειμαστε σαν τα μουτρα τους καλυτερα να μην μπουκαρουμε ομως...η εστω αν εχουμε κανει εστω και μια υποχωρηση στην αξιοπρεπεια μας....καλυτερα να κατσουμε εξω και να φωναζουμε συνθηματα εναντιον τους και εναντιον του συστηματος.....γιατι ειμαστε εξαγριωμενοι και με τους εαυτους μας που εστω και μια φορα στη ζωη μας γιναμε σαν τα μουτρα τους....

Έγινε επεξεργασία από gio102004
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.