Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Και σου ξαναλέω κατσε στον καναπέ σου εσύ

Άσε εμένα να κανω αυτό που θεωρώ σωστό και όταν επιτύχω το στόχο μου γιατί πάντα μα πάντα το πετυχαίνω θα φτάσω σε σένα...

Link to comment
Share on other sites

hyperion μπουχτίσαμε από αρνητές και σχολιαστές των πάντων......

καμιά πρόταση έχεις να κάνεις? έχεις κάτι να προσφέρεις? γιατί προς το παρόν μόνο εκνευρισμό προκαλείς με το στυλ σχολιασμού σου

(''σας βλέπω και γελάω με τις πρωτόγονες και ανώριμες αντιδράσεις σας'')

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μια Α μορφωση και ξερω μια Β ιστορια...απο τα πορισματα Α και Β...δηλωνω ευθαρσως και ξεκαθαρα, οτι ειναι λαθος τροπος αυτου του ειδους οι διαμαρτυριες και δεν ωφελουν στο να γινει η παραμικρη αλλαγη στο παραμικρο...ολοι μαθατε να κανετε τα ιδια που κανουν ολοι, με μια ιδια συνταγη να ανατρεψετε κατι νεο...μα δε γινεται...

οι εποχες της διαμαρτυριας πρεπει να σταματησουν...για να αλλαξει ο τοπος δε θελει φωνες και βολτες στην πρωτευουσα οπως μαθανε τους νεους, μια βολτουλα με διαφορους να γνωριστουμε και να φωναξουμε, γιουχουουου...αλλα θελει δραστικα μετρα, και να τα σπασουν ολα, οχι κουκουλοφορους αλλα φανερα και δυναμικα, να τρομαξει ολο το σκηνικο στην ελλαδα να τριξουν τα θεμελια της σαπιλας αυτης...δεν θελει σκυλι που γαβγιζει για να τρομαξεις τα λαμογια που σε διοικουν αλλα χρειαζεσαι και σκυλο που δαγκωνει για να μην το ξανακανει ποτε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Hyperion. θα στο πω πιο απλά από τους άλλους: ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΟΥΣΙΑΣΟΥ και ασε μας να ονειροπολουμε με την δική σου λογική. Αμα πεινασεις θα σου δώσω το σκατο μου να φάς αλλά παξιμαδι δεν θα στο έχω

Κομπλεξικε

Παρακαλώ κάποιον mod να μου ρίξει κάρτα.

Sent from my NookColor using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Hyperion. θα στο πω πιο απλά από τους άλλους: ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΟΥΣΙΑΣΟΥ και ασε μας να ονειροπολουμε με την δική σου λογική. Αμα πεινασεις θα σου δώσω το σκατο μου να φάς αλλά παξιμαδι δεν θα στο έχω

Κομπλεξικε

Παρακαλώ κάποιον mod να μου ρίξει κάρτα.

Sent from my NookColor using Tapatalk

εγω κομπλεξικος...??? μαλλον σοφος και ωριμος κατι που δεν εισαι εσυ...κριμα...εσυ πεινας απο πνευμα πρωτα...

Link to comment
Share on other sites

Ας αγνοησουμε τον θόρυβο, επί του θέματος:

Το γεγονός ότι υπάρχει γενικοτερος αναβρασμος πέρα από τη Ισπανία λα την Ελλάδα (στήνουν σκηνές και στην Κωνσταντινούπολη) δυστυχώς ή ευτυχώς προμυνηουν αναταραχή. Αλλά είναι καλό να ταραχθουν τα βαλτωμενα νερά για να φύγει η βρωμια με οποιονδήποτε τρόπο.

Sent from my NookColor using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον εχω υψηλο IQ δεν μασαω κουτοχορτο...1000 φορες αραλικι...και ο λογος πιο κατω...

να διαμαρτυρηθω για ΤΙ.? ποιο το ωφελος, να γελαει ο πολιτικος μεσα απο την Βουλη να λεει "ιδου η νοημοσυνη τους με την διαμαρτυρια δε θα πληρωθω, δε θα φαω και θα μου γινει η μουρη, κρεας..."

εχω μαθει απο μικρος οτι οι διαμαρτυριες, τα πανο και οι απεργιες ειναι για τους αφελεις και τους τεμπεληδες, καθως δεν αλλαζεις τιποτα, και δεν εχουν την αναγκη σου οι εξουσιαστες...ισα ισα τους δειχνεις οτι σε "πειραζει" και σε "καιει" αυτο που κανουν...λες και με την φωνη αλλαζεις τιποτα...σε "γραφει" μαγκα...

να χω τα ΜΑΤ να με διωχνουν.? εγω δεν ειμαι φλωρος σαν τους περισσοτερους ελληνες, εγω και ομοιοι μου, αν κατεβουμε, θα θρηνισουμε δεκαδες θυματα απο την πλευρα των ΜΑΤ...δεν δεχομαι ουτε την καρπαζια ουτε το "γκλοπ" να με χτυπα...

πρεπει να καταλαβετε οτι το συστημα γελαει μαζι σας...αν νομιζετε οτι του δημιουργειτε βλαβη με τις συγκεντρωσεις διαμαρτυριας...καθε αλλο...το ενδυναμωνετε με την αφελεια σας, και βοηθατε να ελεγχουν το θυμο σας...

η μαγκια ειναι αυτοι που θα πανε να καψουν την βουλη, να καψουν τους μπατσους, να βγαλουν τα οπλα και να δημιουργησουν φασαρια...γιατι ειναι ενεργοι πολιτες, και οχι αβουλα προβατα που φωναζουν μπεε μπεε...:p

χαχαχαχαχαχαχαχα :) να δω τι θα κανετε οταν κατεβασουν στρατο για καταστολη...θα τους κλασετε με τις φωνες...γιατι στο μελλον θα γινει και αυτο...θα αυξηθει η διαμαρτυρια και δε θα αρκουν μερικες χιλιαδες αστυνομικοι...ειναι δεδομενο...

o Hyperion στο συνταγμα ... (χούμορ φιλικό!) :fun:

Ετσι εισαι? Γιατι αλλιως δεν ξερω πως θα αντεξεις τα γκλοπ και τα σχετικα. Και γω αρκετα γυμνασμενος ειμαι και τσιτωμενος και κρανιο τα παιρνω , εχω και γω hulk rampages που και που και εντος και εκτος σπιτιου αλλα οκ ... τα παραλες λιγο ...

post-3344-1416075226,9577_thumb.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αρεσβιπι και μετα θα παμε νταμπλγιου καντε ολοι λαικ

θα ειναι ατεντ και ο ντιτζει του καβο παραντισο

ειναι μαστ

Το περιθωριο να φοβαστε και οχι τους φεισμπουκιδες

Το περιθωριο υπαρχει και διογκωνεται ασχετα που δεν το προβαλλουν

Πως σας φαινεται αν σας πω οτι γνωριζω ελληνικη οικογενεια που εχασε ανθρωπο το 2004 απο ασιτια;

Σωκρατη τι ηπιες;

Έγινε επεξεργασία από kostas314
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω μια Α μορφωση και ξερω μια Β ιστορια...απο τα πορισματα Α και Β...δηλωνω ευθαρσως και ξεκαθαρα, οτι ειναι λαθος τροπος αυτου του ειδους οι διαμαρτυριες και δεν ωφελουν στο να γινει η παραμικρη αλλαγη στο παραμικρο...ολοι μαθατε να κανετε τα ιδια που κανουν ολοι, με μια ιδια συνταγη να ανατρεψετε κατι νεο...μα δε γινεται...

οι εποχες της διαμαρτυριας πρεπει να σταματησουν...για να αλλαξει ο τοπος δε θελει φωνες και βολτες στην πρωτευουσα οπως μαθανε τους νεους, μια βολτουλα με διαφορους να γνωριστουμε και να φωναξουμε, γιουχουουου...αλλα θελει δραστικα μετρα, και να τα σπασουν ολα, οχι κουκουλοφορους αλλα φανερα και δυναμικα, να τρομαξει ολο το σκηνικο στην ελλαδα να τριξουν τα θεμελια της σαπιλας αυτης...δεν θελει σκυλι που γαβγιζει για να τρομαξεις τα λαμογια που σε διοικουν αλλα χρειαζεσαι και σκυλο που δαγκωνει για να μην το ξανακανει ποτε...

η λογική σου λοιπόν λέει οτι αν δε σπάσεις αυγά ομελέτα δε φτιάχνεις...σωστά?

συμφωνώ σε αυτό.........τα πορίσματά σου όμως ( Α και Β) ξέχασαν να σου πουν οτι για να φτιάξεις ομελέτα πρέπει να ΘΕΣ να την φτιάξεις κιόλας γιατί ΠΕΙΝΑΣ

η αυριανή λοιπόν συγκέντρωση έχει να κάνει με πείνα και θέληση για διαμαρτυρία.

όταν η πείνα και η θέληση μεγαλώσουν κι άλλο γιατί η διαμαρτυρία δε θα πιάνει τόπο, η συσσώρευση της οργής για το μπαμ δε θα αργήσει.......

με αυτό το σκεπτικό λοιπόν δε πρέπει να ειρωνεύεσαι κανέναν που θέλει να εκφράσει την δυσαρέσκειά του απέναντι στην κατάσταση που είμαστε......

εκτός αν νομίζεις οτι ο κόσμος από το λήθαργο τόσων δεκαετιών θα πάρει μπρος με ένα μαγικό κουμπάκι/ραβδάκι ή κάτι άλλο......και θα αρπάξει τα καδρόνια και τις πέτρες απέναντι στους βο(υ)λευτές από τη μια στιγμή στην άλλη.

think again.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οι εποχες της διαμαρτυριας πρεπει να σταματησουν...για να αλλαξει ο τοπος δε θελει φωνες και βολτες στην πρωτευουσα οπως μαθανε τους νεους, μια βολτουλα με διαφορους να γνωριστουμε και να φωναξουμε, γιουχουουου...αλλα θελει δραστικα μετρα, και να τα σπασουν ολα, οχι κουκουλοφορους αλλα φανερα και δυναμικα, να τρομαξει ολο το σκηνικο στην ελλαδα να τριξουν τα θεμελια της σαπιλας αυτης...δεν θελει σκυλι που γαβγιζει για να τρομαξεις τα λαμογια που σε διοικουν αλλα χρειαζεσαι και σκυλο που δαγκωνει για να μην το ξανακανει ποτε...

Ελα παραδεξου το δεν ειναι ντροπη! Ειδες πολλες φορες το "v for vendetta" και σε επιασε τρελα!

Link to comment
Share on other sites

ολοι σταματαμε στο θεμα της διαμαρτυριας και της συγκεντρωσης...κριμα που βλεπω μπροστα και ψαχνω το "μετα"...δεν ειπα οτι ειναι κακο αυτο που κανουν...αλλα μετα πανε σπιτια, οι βουλευτες θα συνεχισουν να τα ξυνουν...στο τελος της ημερας θα το παιζουν ολοι ηρωες(βεβαια) και οι βουλευτες θα συνεχισουν να τρωνε με χρυσα κουταλια...

"δεν χρειαζεται να νουθετιζεις ενα συστημα, το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να το καταστρεψεις, και να ξεκινησει απο μηδενικη βαση"

αυτα που λετε και οσοι θα βγειτε στους δρομους, μια ζωη βγαινανε και ειδαμε που φτασαμε σημερα...να χρωσταμε τα δισεκατομμυρια...ξερετε γιατι...??? για καθε διαμαρτυρια ανοιγε η ορεξη τους και τρωγανε παραπανω τα κεφαλια...

λογικο ειναι να πεινασουν με τα μετρα και την ανεργια...αλλα αν δεν πειναει το κεφαλι...και αν ο εγκεφαλος(πολιτικη) δεν πειναει δεν αντιλαμβανεται τι συμβαινει στο σωμα...αν δεν τους αναγκασετε η να παραιτηθουν και οι 300 ή να πεσουν 75% οι μισθοι τους...θα τα παιρνουν απο ιδιωτικο και δημοσιο τομεα...και η Βουλη θα αστραφτει λαμπερα...!!!

Link to comment
Share on other sites

Δύο σωστά έχει πει ο hyperion:

α) Οι γαλλογερμανοί έχουν τα coins όλων(aka euro)

β) Παπανδρέου, Πάγκαλος, Παπακωνσταντίνου και λοιποί είναι τόσο χοντρόπετσοι που δεν καταλαβαίνουν από ειρηνικές διαδηλώσεις.

Άνθρωπος που κλείνεται και μιλάει με τις ώρες με τον Σόρος, προφανώς σχεδιάζοντας το επόμενο κερδοσκοπικό παιχνίδι, έχει ψυχολογία hitman.

Ας ξεκινήσουμε πάντως από κάτι ειρηνικό και βλέπουμε.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.