Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

ζωγράφος έπρεπε να έχει γίνει η Κατσέλη.......

ε ρε κρεμάλες που πρέπει να ετοιμάσουμε.:triniti:

Νομίζω είναι η Έλσα Παπαδημητρίου. Αρχιτέκτων η γυναίκα, ίσως τις ήρθε έμπνευση. :p

Link to comment
Share on other sites

Μετά λύπης μου, εδώ και καμιά 50αριά σελίδες, έχω παρατηρήσει ότι προσπαθείτε να υποβαθμίσετε το θέμα....

Καιρός να επανέρθουμε στην σοβαρότητα και στα καθημερινά μας προβήματα.

Link to comment
Share on other sites

Αναξιόπιστο χαρακτήρισε τον προϋπολογισμό, αλλά τον ψηφίζει…. « www.olympia.gr

http://olympia.gr/2010/12/21/%CE%AD-%CE%AE-alph/

Στημένες αντιδράσεις για πρόωρες; :hmm:

Έγινε επεξεργασία από Petrossortep
Link to comment
Share on other sites

Έχουν πέσει οι μάσκες, το ΣΚΑΙ περιβάλλον είναι Ντόρα - Μητσοτάκης μέχρι τα αυτιά.

Και το περιβάλλον για προκάλυμμα και για τους χαζονεολαίους.

Όλες οι Κασσάνδρες παρελαύνουν από το πλατό του, με πρωτοπαλίκαρο τον Μπάμπη Παπαδημητρίου, #1 Κασσάνδρα. Την περασμένη φορά είχε προεξοφλήσει ότι θα χρεωκοπούσαμε λόγω μη καταβολής τρίτης δόσης.

Ωραία το πάνε τα τσιράκια, σε abandon ship για άλλη μια φορά θα αναγκαστούν οι έλληνες, όπως το '50.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι , δεν συνάδει ο σταυρός προτίμησης με την κομματική πειθαρχεία.

Όταν λέει λίστα, δεν εννοεί βάζει μια λίστα ο κάθε πρόεδρος όπως την γουστάρει. Η λίστα βγαίνει βάσει των σταυρών των προηγούμενων εκλογών.

Link to comment
Share on other sites

και πάλι, πολύ παράξενο μου ακούγεται αυτό. Δηλαδή -για να δω αν κατάλαβα- ακόμη κι αν ο χ βουλευτής, που π.χ. στην α' αθήνας βγήκε πρώτος στις προηγούμενες εκλογές, ήταν καθίκι, μπλέχτηκε σε σκάνδαλα, μας είπε για νόμιμα και ηθικά, και ο κόσμος δεν τον θέλει πια, με αυτή τη λίστα θα ξαναβγει υποχρεωτικά;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το 2009 στην Α' Αθήνας, το ΠΑΣΟΚ έβγαλε 8 έδρες. Η κατάταξη ήταν η εξής.

1. Σκανδαλίδης

2. Διαμαντοπούλου

3. Παπουτσής

4. Αλευράς

5. Τσούρας

6. Κουβέλης

7. Οικονόμου

8. Ζούνη

--------------

9. Βαγενά

10. Διαμαντοπούλου (Κατερίνα)

Εάν τώρα πάμε σε εκλογές, και βάσει του ποσοστού βγάλει 6 έδρες, τότε η Ζούνη και ο Οικονόμου δεν εκλέγονται. Εάν βγάλει 9, εκλέγεται και η Βαγενά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Newsbeast.gr | ΚΟΣΜΟΣ : Έπεσε από θεωρείο της Βουλής την ώρα που μιλούσε ο πρωθυπουργός

Άντε και στα δικά μας. :...:

Η ομιλία του Πάνου Καμμένου στις 21/12/2010.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5k6Q4BFhjGQ&feature=player_embedded]YouTube - Πάνος Καμμένος! Η ΟΜΙΛΙΑ!!! 21-12-2010[/ame]

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ο καμμένος λέει τα ελάχιστα. Δυστυχώς...

Η κατάσταση είναι πολύ χειρότερη.

Κλείστε την την ρουτάνα την τηλεόραση δια παντώς μπας και ξυπνήσουμε μια ώρα γρηγορότερα....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.