Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Μετα ειναι να μην εξοργιζουν τον κοσμο με αυτα που κανουν?Ποσες θυσιες να κανει ο κοσμος και να ακουει για το κουρεμα του σπιρτουλι 700 ευρω...

To θεμα εινι οτι δεν εχει μαλια. Τι κουρεψε; Το μουστακι; :hang3:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μήν διαμαρτύρεστε ότι σπαταλούν λεφτά σε κομμωτήρια!

Ευκαιρία ψάχνουν να δημιουργήσουν θέση κουρέα στην βουλή και να διορίσουν αντίστοιχο κομματόσκυλο...:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ενας πρωθυπουργός που κομματιάζει το ελληνικό γένος χαλάει 700 ευρω για 2 τριχές (οχι τρίχες) και ενα παλικαράκι σαν και εμένα που μαμιέται στην δουλειά χαλαει μολις 13 ευρω το 6μηνο και αν.

Μπράβο μας τουλάχιστον τωρα ξέρω οτι οι τρίχες του ειναι ιερές!!

Link to comment
Share on other sites

To να γραφει το gossiptv "τριχες" δεν περασε απο κανενος το μυαλο;

Όχι φίλε. Και όσω προσπαθείς να σπιλώσεις την φήμη του gossip τόσο η φήμη αυτή θα δυναμώνει.

(BTW το gossip έχει γράψει ότι είμαι γιος της Καγιά. xaxaxaxaxa έλεος :hehe: !)

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνει αυξήσεις στους βουλευτές 700€ και όταν τον ρωτήσουν αν τις θεωρεί υπερβολικές ξέρετε τι θα απαντήσει. "Και τι είναι 700€? Ένα κούρεμα."

Πάντως αυτοί τα παίρνουν τα λεφτουδάκια τους και με το παραπάνω. Τώρα αν τα κάνουν μασούρι και τα κρύβουν στο στρώμα ή διατηρούν 8 λογαριασμούς στην Ελβετία ή είναι άτυχοι κληρονόμοι 54ων οικοπέδων/σπιτιών/κ.τ.λ. ή πάνε και κουρεύουν την καράφλα τους έναντι 700€ λίγο θα έπρεπε να μας απασχολεί. Εγώ πάντως ποιο πολύ θα φοβόμουν αυτόν που θα πήγαινε παρουσία καμερών και δημοσιογράφων για να κουρευτεί στον Κυρ Μπάμπη που χρεώνει 5€.

Έγινε επεξεργασία από yanni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ποιο πολύ θα φοβόμουν αυτόν που θα πήγαινε παρουσία καμερών και δημοσιογράφων για να κουρευτεί στον Κυρ Μπάμπη που χρεώνει 5€.

http://1.bp.blogspot.com/_b2Jf30MWkSA/TJ0KXewwEbI/AAAAAAAAAAw/sjem68AIMT4/s1600/%CE%A8%CE%A9%CE%9C%CE%99%CE%91%CE%94%CE%97%CE%A3+%CE%9C%CE%95+%CE%9F%CE%9D%CE%9F%CE%9C%CE%91.jpg

π.χ. δες κινητο.... να μην πουμε για το παπακι το αλογο και τις μασκες

αλλα ακομα και αυτος ειναι πληρως οργανωμενος

βγαινει συνεχως και παντα πρωτος οποτε τον πινουμε ολο το ποτηρι

παμε σπιτια μας και συνεχιζουμε...

Έγινε επεξεργασία από Dem
Link to comment
Share on other sites

Διάβαζα αυτό.. in.gr - Χριστουγεννιάτικος εφιάλτης στους δρόμους λόγω χειρόφρενου στα μέσα μεταφοράς - Ειδήσεις - Ελλάδα

Η αιτία του ελλείμματος είναι η λαθρεπιβίβαση και η κακή ανάπτυξη των συγκοινωνιών....

Μας έχουν βρει ηλίθιους και μας .. άντε μη πω.. και καλά μας κάνουν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

^^Οσο και χαζους να μας θεωρουν τοσο μας εκνευριζουν και αν και το εχουν καταλαβει πιστευουν οτι παιρνει κιάλλο.. Αμ' ΔΕ

Απλα το καζανι σιγοβραζει... Οι επαναστασεις δεν γινονται απο την μια μερα στην αλλη. Υπάρχει κλιμακωση, σιγα σιγα, ολο κατι θα αφαιρουν, ολο κατι θα βγαινει στην επιφάνεια για τις βρωμοδουλιές τους, ολο και κατι θα μας ανεβάζει την πιέση λιγο περισσοτερο.

Θα φοβουνται να περπατησουν στον δρομο (ηδη συμβαινει).

Θα μεινουν 300 και οι παρατρεχάμενοι τους να δουμε που θα κρυφτουν...

...και ποιος θα τους κρυψει.

Το αποστημα ολο και φουσκωνει...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και αν μας εκνευρίζουν τι έγινε; Δεν το ξέρουν πριν το κάνουν; Η πιστεύει κανείς ότι έχουν χάσει τα αυγά και τα πασχάλια και δεν έχουν "κοκκαλάκια" να μας πετάνε όταν υπάρχει ανάγκη; Και εκεί ποντάρουν....Θα σε φτάσουν σε επίπεδο φτώχειας και θα σε ταίζουν όταν και όσο θέλουν. Και επειδή θα πεινάς θα πηγαίνεις με τα νερά τους. Έτσι δεν θα έχεις το σθένος να παλέψεις για να αποκαταστήσεις αξίες και ιδανικά, αλλά μόνο για το φαί...Οπότε πέτυχαν.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και αν μας εκνευρίζουν τι έγινε; Δεν το ξέρουν πριν το κάνουν; Η πιστεύει κανείς ότι έχουν χάσει τα αυγά και τα πασχάλια και δεν έχουν "κοκκαλάκια" να μας πετάνε όταν υπάρχει ανάγκη; Και εκεί ποντάρουν....Θα σε φτάσουν σε επίπεδο φτώχειας και θα σε ταίζουν όταν και όσο θέλουν. Και επειδή θα πεινάς θα πηγαίνεις με τα νερά τους. Έτσι δεν θα έχεις το σθένος να παλέψεις για να αποκαταστήσεις αξίες και ιδανικά, αλλά μόνο για το φαί...Οπότε πέτυχαν.

Ο πεινασμενος φιλε δεν υπολογιζει τιποτα. Οταν πεινας δεν πας με τα νερα κανενος. Κλεβεις, χτυπας, ριμάζεις γιατι θες να καλυψεις την βασικη σου αναγκη επιβιωσης. Αμα εσυ φτασεις να μην εχεις να δωσεις στο παιδί σου γάλα, τα λεμε αν θα κατσεις με σταυρωμενα χερια. Και αν σου φαινεται παρατραβηγμενο (δεν εχω να δωσω στο παιδι μου φαγητο), κοιτα λιγο κατα Αργετινη μερια, τι εγινε με το ΔΝΤ και την λιτότητα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.