Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

εχει ακουσει κανεις σας κανενα ελληνα κ@ριολη πολιτικο να λεει και να υποστηριζει ετσι τετοια πραγματα?

σταρατα και ξεκαθαρα απο κομματικες μπηχτες και αντιπολιτευτικες τακτικες του κwλου

εγω λυπαμαι αλλα δεν εχω δει/ακουσει.

και δεν ντρεπομαι να ομολογησω οτι ευχομαι το επεισοδειο Χατζηδακη να ειναι μονο η αρχη

και να υπαρξει και πιο αγρια συνεχεια.

ισως ετσι μπορει και να το παρουν καποια στιγμη το μήνυμα οι ΠΡΟΔΟΤΕΣ

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

εχει ακουσει κανεις σας κανενα ελληνα κ@ριολη πολιτικο να λεει και να υποστηριζει ετσι τετοια πραγματα?

σταρατα και ξεκαθαρα απο κομματικες μπηχτες και αντιπολιτευτικες τακτικες του κwλου

εγω λυπαμαι αλλα δεν εχω δει/ακουσει.

και δεν ντρεπομαι να ομολογησω οτι ευχομαι το επεισοδειο Χατζηδακη να ειναι μονο η αρχη

και να υπαρξει και πιο αγρια συνεχεια.

ισως ετσι μπορει και να το παρουν καποια στιγμη το μήνυμα οι ΠΡΟΔΟΤΕΣ

M@μω την καταδικη μου μ@μω , την ιδια σκεψη εκανα παρακολουθωντας το video. Ο τυπος μαχεται σαν λιονταρι και τη λεει ξερα και στεγνα σε ολους, την στιγμη που οι δικοι μας λ@λ@κες λιγες σειρες πισω.......

Έγινε επεξεργασία από amdnikos
καλυτερα?
Link to comment
Share on other sites

οσο και να τους βριζουμε τους πολιτικους δεν υπαρχει γυρισμος.

Ειναι οργανωμενοι δουλευουν συστηματικα και χειραγωγουν την πλατια απαιδευτη ανοργανωτη αποχαυνωμενη μαζα που δεν εχει ουτε δειγμα αντανακλαστικων

πολυ ευκολα. Χρονια τωρα.

Την αλλη φορα παλι οι μισοι θα πανε στις εκλογες και θα ψηφισουν τους ιδιους

και οι αλλοι μισοι που δεν θα ψηφισουν θα τους αφησουν να το κανουν κοκ

οσο χειροτερευουν τα πραγματα τοσο ο καθενας μας θα κοιταζει περισσοτερο την παρτη του

βοηθωντας τους λιγους να οδηγηθουν στην κατευθυνση που τους βολευει, ειναι απειρα τα παραδειγματα.

οσο για το Cohn Bendit και τους αφοπλισμους ας σοβαρευτουμε λιγο

εχουν γινει ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΕΣ στο ονομα του εμποριου των οπλων και των πρωτων υλων για χαρη της οικονομιας

και της κυριαρχιας.

και θα αφοπλισουμε την Ελλαδα - Τουρκια εξαιτιας των κοινωνικο οικονομικων προβληματων της Ελλαδιτας ?

ολο το ποτηρι θα το πιουμε μεχρι το τελος.

τα ξεραμε τα βλεπαμε και δεν καναμε τιποτα οχι μονο στην Ελλαδα σε ολοκληρο τον κοσμο

οχι ολοι, αυτοι που ειχαν και εχουν συμφερον εκαναν και κανουν την δουλεια τους οργανωμενα με στοχους.

Ετσι ειναι η ανθρωπινη φυση δεν αλλαζει.

Έγινε επεξεργασία από Dem
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα δεν αλλαζει και το γεγονος οτι οι πολλοι μπορουν να διωξουν τους λιγους. 300 της Βουλης ειναι και ανα αναλογιστω αυτο που ακουσα σημερα απο αστυνομικο "για λιγοτερα απο 1000€ που εφτασα να παιρνω να βαλουν αυτοι τον λαιμο τους μπροστα", λιγα ειναι τα ψωμια τους. 1 χρονος; 6 μηνες; 2 χρονια; Δεν ξερω. Αυτο που ξερω ειναι οτι ειναι τελειωμενοι.

Νηστικος ανθρωπος δεν υπολογιζει τιποτα...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

700ευρώ έδωσε σήμερα ο Τζέφρυ για να κουρευτεί αυτός η γυναίκα και η κόρη τους σε γνωστό κομμωτήριο στο Ψυχικό.

Λεπτομέρειες εδώ.

Ο πρωθυπουργός έδωσε 700 ευρώ για

''Εδώ ο κόσμος χάνεται και το Νουνί χτενίζεται''

Link to comment
Share on other sites

700ευρώ έδωσε σήμερα ο Τζέφρυ για να κουρευτεί αυτός η γυναίκα και η κόρη τους σε γνωστό κομμωτήριο στο Ψυχικό.

Λεπτομέρειες εδώ.

Ο πρωθυπουργός έδωσε 700 ευρώ για

''Εδώ ο κόσμος χάνεται και το Νουνί χτενίζεται''

Για το κομμωτήριο που τα "τσέπωσε" δεν θα σχολιάσουμε τίποτα? ;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έγινα κατανοητός.

Το γεγονός ότι ο πρωθυπουργός έδωσε ένα βασικό μισθό για κούρεμμα, σχολιάστηκε πιο πάνω αρνητικά.

Εγώ απλά επισήμανα τη θετική επίπτωση της περίστασης.

Link to comment
Share on other sites

τι να σχολιάσουμε; καλά έκανε και τα πήρε...εσύ θα τα άφηνες ;

Ωπ καλε... ο haya που με εκραζε ..... Οχι φιλε μου ,ειναι κλεψια ,πως ,μα γιατι να τα παρει αφου δεν αξιζει τοσο?Ποσο μαλλον οταν ξερει οτι κλεβει..... πωπω δεν το περιμενα απο σενα... απογοητευσις :(

Α ρε ποσο πλακα εχετε μερικοι. :clap::man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

όταν θα μάθεις να σκέφτεσαι τότε έλα να μιλήσεις και έχε μαζί σου και κανένα επιχείρημα.

Ο συγκεκριμένος μπαρμπέρης σου λέει, μεγάλε εγώ τόσο κοστολογώ τη δουλειά μου, θες; Αμα θες (και εχεις) πας και του τα σκας και παίρνεις και την απόδειξη σου στο τέλος και είστε όλοι χαρούμενοι. Που βλέπεις την κλεψιά ή την παρανομία ;

Άμα δεν το καταλαβαίνεις αυτό, τράβα να μαυροπουλήσεις κανα εισητήριο, έλα να μας το πεις όλος χαρά για τη μαγκιά σου, και τις εξυπνάδες σου άστες για κανα νηπιαγωγείο που μπορεί να μην ξέρουν να σου απαντήσουν.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

όταν θα μάθεις να σκέφτεσαι τότε έλα να μιλήσεις και έχε μαζί σου και κανένα επιχείρημα.

Ο συγκεκριμένος μπαρμπέρης σου λέει, μεγάλε εγώ τόσο κοστολογώ τη δουλειά μου, θες; Αμα θες (και εχεις) πας και του τα σκας και παίρνεις και την απόδειξη σου στο τέλος και είστε όλοι χαρούμενοι. Που βλέπεις την κλεψιά ή την παρανομία ;

Άμα δεν το καταλαβαίνεις αυτό, τράβα να μαυροπουλήσεις κανα εισητήριο, έλα να μας το πεις όλος χαρά για τη μαγκιά σου, και τις εξυπνάδες σου άστες για κανα νηπιαγωγείο που μπορεί να μην ξέρουν να σου απαντήσουν.

Απλα lol....γραψε εκθεσεις,οτι και να λες,ξερεις ποσο ψευτης εισαι.Αν οχι .....κεφαλιου σου.Αντε γεια. :smoke:

Link to comment
Share on other sites

o haya έχει δίκιο καμία σχέση το ένα με το άλλο..

όταν έχεις μαγαζί και πουλάς προϊόντα/υπηρεσίες(ιδιωτική επιχείρηση) τηρώντας όλους τους κανόνες από ασφάλεια μέχρι και απόδειξη μπορείς να πουλήσεις όσο θέλεις..

αν τώρα είναι το ίδιο αυτό με το να πάρεις ένα εισιτήριο για μια συναυλία και να το πουλήσεις διπλή τιμή σε κάποιον εκμεταλλευόμενος την κ***α του τι να πω??

ο άλλος φίλε έχει μαγαζί και ότι άλλο συνεπάγεται για πουλήσει κάτι, εσύ τι έχεις;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Μα και πάλι ο κουρέας την ταύλα των πλουσίων ικανοποιεί. Δίνουν 150 € και αισθάνονται ωραία που τα δώσανε. Δε θα βγούν από το κομμωτήριο και θα φωνάζουν "Ληστεία!":hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα...αν ειναι να διαχωριζει την ανηθικοτητα απο την ηθικοτητα μια αποδειξη,μια αδεια και ενας τιτλος ("μαγαζατορας" κτλπ)....

Δε θα πω αν εχει ή οχι δικιο ο haya ,ουτε οτι εχω εγω.Ο κουρεας εδω ζητησε 700,ο τυπας μου ζητησε 70,οχι εγω που το πουλησα.Ειναι και αυτο μια διαφορα...αλλα nevermind,δεν εχει σημασια ουτως ή αλλως.Το αστειο ειναι αλλου....στην ολη ιδεολογια.

Σαν να μου λετε οτι οι πιο πολλοι νομοι ειναι δικαιοι επειδη απλα ειναι νομοι. :nothing:

Θεμα ληξαν.Μια παρατηρηση σε αυτο που ειπε ο haya εκανα...δεν εχει νοημα να ασχοληθω περισσοτερο....Θα κρατησω τον εγωισμο μου....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.