Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

BLOG PRESS: Το φυσικό αέριο της Κρήτης μπορεί να φέρει στα δημόσια ταμεία τουλάχιστον 170 δισ. ευρώ και να ξεχρεώσουμε!

Δίολκος: ΓΕΩΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ Η ΚΥΠΡΟΣ!!!!

Ποιος ασχολειται τωρα? Ας ξεπουλησουμε οτι μπορουμε, να τσεπωσουμε τα του ΔΝΤ, και μετα ας κοψουν οι λαλακες το σβερκο τους. Στο κατω-κατω, μας ψηφισαν...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει πραγματικά ενδιαφέρον το θέμα, και το εχω ψιλο-παρακολουθήσει χωρίς να το γνωρίζω στην πραγματική του διάσταση.

Εχω επίσης ακούσει ότι ο προηγούμενος υπουργός ανάπτυξης (Χατζιδάκης), είχε χειροπιαστή πρόταση από εταιρίες που ήθελαν να αρχίσουν τις έρευνες. Πρόταση που λέγεται ότι αγνόησε.

Εγω θα επιμείνω όμως ότι περα και πίσω από τα λεφτά και τους δανεισμούς, υπάρχουν τα εργασιακά μας δικαιώματα. Αυτά νομίζω ότι ήταν και είναι ο στόχος, και ο μόνος τρόπος για να επιτευχθεί ήταν η λύση ΔΝΤ που επιλέχθηκε. Για τον ίδιο λόγο απορρίφθηκε οποιαδήποτε άλλη λύση. Οχι από ανικανότητα ή αδιαφορία, αλλά με ξεκάθαρο δόλο.

Έγινε επεξεργασία από tamerlan
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα φιλος???

Παλι η κρητη θα σας ξελασπωσει???

Να κοψετε το λαιμο σας... Αντε να σας δωκουμε 3-4 μπουκαλες φυσ. αεριο (και 2 με Αργο δωρο-μαζι με αποδειξη) και απο το 2012 και μετα να κανετε μονοι σας κουμαντο! :p

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Έχει πραγματικά ενδιαφέρον το θέμα, και το εχω ψιλο-παρακολουθήσει χωρίς να το γνωρίζω στην πραγματική του διάσταση.

Εχω επίσης ακούσει ότι ο προηγούμενος υπουργός ανάπτυξης (Χατζιδάκης), είχε χειροπιαστή πρόταση από εταιρίες που ήθελαν να αρχίσουν τις έρευνες. Πρόταση που λέγεται ότι αγνόησε.

Εγω θα επιμείνω όμως ότι περα και πίσω από τα λεφτά και τους δανεισμούς, υπάρχουν τα εργασιακά μας δικαιώματα. Αυτά νομίζω ότι ήταν και είναι ο στόχος, και ο μόνος τρόπος για να επιτευχθεί ήταν η λύση ΔΝΤ που επιλέχθηκε. Για τον ίδιο λόγο απορρίφθηκε οποιαδήποτε άλλη λύση. Οχι από ανικανότητα ή αδιαφορία, αλλά με ξεκάθαρο δόλο.

Μαλλον ηταν, μ'ενα σμπαρο, πολλα πολλα τρυγωνια. Διαβασε και αυτο, ειναι μεγαλο αλλα εχει ενδιαφερον. Παλιο σχετικα, αλλα δεν πολυ-κυκλοφορησε.

Το κόλπο των 2,5 δις της οικογένειας Παπανδρέου | EAM B' - ΥΔΡΟΧΟΟΣ

Υ.Γ. Συγκινηθηκα μαρη, κρατα και την αποδειξη. Ηοpe we do business again :p

Έγινε επεξεργασία από spresv
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα φιλος???

Παλι η κρητη θα σας ξελασπωσει???

Να κοψετε το λαιμο σας... Αντε να σας δωκουμε 3-4 μπουκαλες φυσ. αεριο (και 2 με Αργο δωρο-μαζι με αποδειξη) και απο το 2012 και μετα να κανετε μονοι σας κουμαντο! :p

Νάτος ο μεταναστολάγνος . . .

Τώρα που καβάτζωσε χρήμα και βρήκε γκάζι στις ελιές, οι Αθηναίοι έγιναν μετανάστες και πολίτες β' κατηγορίας . . .

Α ρε πώς αλλάζουν οι καιροί :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Νάτος ο μεταναστολάγνος . . .

Τώρα που καβάτζωσε χρήμα και βρήκε γκάζι στις ελιές, οι Αθηναίοι έγιναν μετανάστες και πολίτες β' κατηγορίας . . .

Α ρε πώς αλλάζουν οι καιροί :hehe:

Δεν με καταλαβες εξαιρετε πλην ομως ακροδεξιε συναδελφε...

Ειστε ολοι ευπροσδεκτοι να δουλεψετε γκαρσονια στις γκαζ-powered ξενοδοχειαρες μας απο το 2012 και μετα.

Αλλο το "ελατε να δουλεψετε" κι αλλο το "στειλτε μας -ετοιμο- το χρημα απο το γκαζι σας" που λετε εσεις :yu:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ηταν, μ'ενα σμπαρο, πολλα πολλα τρυγωνια. Διαβασε και αυτο, ειναι μεγαλο αλλα εχει ενδιαφερον. Παλιο σχετικα, αλλα δεν πολυ-κυκλοφορησε.

Το κόλπο των 2,5 δις της οικογένειας Παπανδρέου | EAM B' - ΥΔΡΟΧΟΟΣ

Υ.Γ. Συγκινηθηκα μαρη, κρατα και την αποδειξη. Ηοpe we do business again :p

Όταν άρχισε να επαναλαμβάνεται ο χλευασμός, σταμάτησα να το διαβάζω.

Αρχικά γιατί με κουράζει ψυχολογικά και κατά δεύτερον διότι πιστεύω η τακτική του συνεχή υποτιμητικού σχολιασμού δεν αρμόζει σε κάποιον που θεωρείτω "άνθρωπος".

Ας είχαμε το επίπεδο (αυτό που περηφανευόμαστε τόσα χρόνια ως Έλληνες) σαν άνθρωποι να μην τον κράζαμε και απλά να τον διώχναμε (μαζί με τους άλλους).

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζεις και φιλτραρεις. Τα μισα blog του τυπου αυτου ειναι γραμμενα λες και βρηκαν την απολυτη αληθεια και το παιζουν οι σωτηρες του Εθνους. Κρατας οτι νομιζεις χρησιμο και πας παρακατω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.