Jump to content



Περί φωτογραφικών μηχανών, φακών και λοιπών αξεσουάρ


Recommended Posts

@@ αμέσως...

Απο 1η Μάι λέει, μάξ 5 μέρες.

Απο σήμερα δηλαδή καλή βδομάδα... καλά θα πάρω 2η σήμερα έτσι και αλλιώς που ήθελα και για το γκριπ και έχει ο θεός.

Είναι οργανωμένοι, στο ότι σου σκάει τύπος απο UPS όπου τους πεις, σου παίρνει την παλιά και σου δίνει καινούργια, αλλά εντάξει 1 βδομαδα είναι λίγο θέμα.

το γκριπ δεν παίρνει ΑΑ ;

Αν βάλεις 8 από δαύτες δεν θα έχεις μεγαλύτερη αυτονομία ;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως παίρνει 4 ΑΑ + την δική της, αλλά μπορεί να λέω και μ**** Ζανή.

Γκρίπ ΔΕΝ το έχω ψάξει τρελά γιατι περιμών το λινκ ΣΟΥ για το ebay και το ιμιτασιόν που έχεις πάρει, γιατί 300 λίρες για γκριπ δεν δίνω σε αυτή την ζωή.

Link to comment
Share on other sites

και πολυ την κρατησε.

Να του την παρεις και να περασει παλι ενα δευτερο χερι απο ολους μας :p

Τί δεύτερο χέρι, ρε! :slap:

Εγώ ούτε πρώτο δε την έπιασα... Αδικία κύριε πρόεδρε!

Link to comment
Share on other sites

2 για να δείτε τον 35άρη 1.8 G της Nikon σε FF. Για εσωτερική χρήση είναι τέλειος..

_RAC5527.jpg

D700 + 35mm f1.8 G @ f2 1/80 ISO400

Σε εξωτερικούς χώρους φαίνεται η βινιέτα του πιο πολύ αλλά προσωπικά δε με ενοχλεί..

_RAC4591.jpg

f5 1/2000 ISO200

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω μια compact camera μέχρι 100€ αλλά δεν έχω ιδέα από μηχανές,με την πείρα που έχετε πια από το παρακάτω σαιτ θα μου προτείνατε; Ευχαριστώ

Compactcamera's | Electronics | Tweakers.net Pricewatch Prijzen

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, πριν κανα 6μηνο διαβαζα για κατι ευρυγωνιους φακους που είχαν βγεί "κινεζικης" μαρκας ή τουλαχιστον είχε περίεργο όνομα που δεν το ειχα ξανασυζητήσει, που ηταν πολυ φθηνοί και θεωρούνταν εξαιρετικής ποιότητας, μπορει κανεις να βοηθήσει στην αναζήτηση;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.