Jump to content



Περί φωτογραφικών μηχανών, φακών και λοιπών αξεσουάρ


Recommended Posts

Έχεις ξαναπάρει μπαταρίες από ebay; Κυκλοφορούν πολλές μαϊμούδες. Δε λέω ότι αυτές είναι, αλλά άμα μείνεις ευχαριστημένος να μας τις προτείνεις (τον πωλητή κτλ.).

Και εγώ 8 eneloop από ένα Γερμανό**** είχα πάρει. Καλές βγήκαν.

EDIT: Shit!!! Δεν κρατήθηκα, τις αγόρασα από το λίνκ που έβαλες...

EDIT#2 :****ΓΕΡΜΑΝΟ πωλητή στο ebay, όχι από ελληνικό κατάστημα!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πολυ κοντα στην αγορα του δικου μου σωματος πλεον, αν ολα πανε οπως τα υπολογιζω, και τεινω προς D7k. Τα προβληματα νεοτητος που ειχαν παρουσιαστει εχουν λυθει, ή κανουν τον Αλεκο? Γενικα, καποια συμβουλη ή προταση? Το budget μου ειναι περιπου εκει, μαλλον με δοσεις. Δεν επειγει, εκτος και αν μου τη βαρεσει, το υπολογιζω προς τελος καλοκαιριου γιατι θελω οπωσδηποτε να την εχω στο Britcar 24h που θα παω τελος Σεπτεμβρη στο Silverstone.

Link to comment
Share on other sites

μια από τα ίδια κι εγώ με τον 70-200. Όσο το σκέφτομαι τόσο πιο κοντά στην αγορά είμαι.

Οι μόνες αμφιβολίες για την αγορά, ξεκίνησαν όταν το ΓΛΣ (Γενικό Λογιστήριο του Σπιτιού) έδωσε έγκριση για το κονδύλι :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.