Jump to content



Περί φωτογραφικών μηχανών, φακών και λοιπών αξεσουάρ


Recommended Posts

ενδέχεται να έχει μετρητή ή κάποια μεμβράνη ευαίσθητη στην πίεση και εκεί να το χάνεις...

αλλά και φτηνότερη παλιότερη που έχω δει που πιστοποιούσε 1.5 ή 3.5 μέτρα δεν θυμάμαι την βουτήξαμε στα 6-7 χωρίς πρόβλημα....

και κλάι μαιν για 130€ αν αντέξει το λάστιχο της ένα καλοκαίρι χαρούμενος θα μαι :)

gadget είναι, δεν είναι επένδυση... ξέρω γω....

βασικά αξίζει να πας σε κάτι που έχει τα διπλά+ λεφτά?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τον πήρα... είναι μεγάλος... δυσκολεύτηκα να τον βαλω... αλλα μου αρέσει πολύ... (:p)

Αποτελέσματα αυριο, αλλα πρώτες εντυπώσεις:

Μεγαλος, βαρύς, αργό μοτέρ (αλλα δεν με ενδιαφέρει), εκπληκτικά οξύς στο 2.8... :o

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικος και από εμένα Μήτσε, τώρα το πρόσεξα. Όντως δείχνει πάρα πολύ καλός στο 2.8. Κρίμα που είναι τόσο αργός πάντως, αλλά αφού δεν σε απασχολεί δεν είναι μεγάλο μειονέκτημα. :T:

Εσύ από πάνω, όταν πάρεις το 70-200 θα μου δώσεις κοψοχρονιά τον 300άρη ε; :hehe:

Πριν 2-3 μέρες τον είδα στο 500άρικο κάπου αλλά δεν είναι καιρός για ανοίγματα τώρα :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.