Jump to content



Batman: Arkham City


ManolisX

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Το παραπάνω μπορεί τελικά να μην ισχύει και το παιχνίδι να έχει όντως GFWL.

Δείτε και έναν ακόμα "ήρωα" στο παιχνίδι:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5aA63hv-07s]Batman Arkham City - Deadshot first reveal - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτε άλλο, αλλά χθες ξεκίνησα ξανά το Arkham Asylum για να το έχω φρέσκο τώρα με το νέο :weep:

Εγω μετανιωνω πραγματικα που δεν το χτυπησα σε Στημ σεηλ στα 5€ (6,5 η GOTY edition)και εχω ξεμεινει με την μπουρουχα που κατεβασα απο το θειο και πρεπει να κανω 666 αλχημειες για να παιξει σωστα (σαν το Alice Madness...)

Βλακεια μου.

Link to comment
Share on other sites

Όχι τίποτε άλλο, αλλά χθες ξεκίνησα ξανά το Arkham Asylum για να το έχω φρέσκο τώρα με το νέο :weep:
Batman: Arkham City for PC has been delayed until November, Warner Bros. announced this morning. This will not affect the Xbox 360 and PS3 versions, which are still scheduled to burst from the shadows and pummel the rogues of Gotham on October 18.

No reason was given for the delay ... but if your theory has publisher WBIE and Ubisoft conspiring to diminish potential piracy with 11th hour delays, who are we to argue?

Meanwhile, place your bets on the arrival time of that Assassin's Creed: Revelations PC delay.

sauce:joystiq.

ΑΚΥΡΟΟΟΟΟΟΝ!

:p

Link to comment
Share on other sites

Εγω μετανιωνω πραγματικα που δεν το χτυπησα σε Στημ σεηλ στα 5€ (6,5 η GOTY edition)και εχω ξεμεινει με την μπουρουχα που κατεβασα απο το θειο και πρεπει να κανω 666 αλχημειες για να παιξει σωστα (σαν το Alice Madness...)

Βλακεια μου.

Σιγά τις αλχημείες μωρέ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω μετανιωνω πραγματικα που δεν το χτυπησα σε Στημ σεηλ στα 5€ (6,5 η GOTY edition)και εχω ξεμεινει με την μπουρουχα που κατεβασα απο το θειο και πρεπει να κανω 666 αλχημειες για να παιξει σωστα (σαν το Alice Madness...)

Βλακεια μου.

Έχει τύχει τόσες φορές σε προσφορά που ο κόσμος όποτε το βλέπει σε προσφορά σιχτιρίζει πλέον :p

Θεωρώ σίγουρο ότι αν ανακοινωθεί pre-order του Arkham City στο Steam, είτε θα βγει προσφορά για το Asylum, είτε θα πηγαίνει πακέτο με το pre-order ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Και μόλις το αγόρασα στα 40$ = 30€ :yu:

Να ναι καλά ο αμερικανός Steam-φίλος μου που μου κάνει τις αγορές :clap:

30€ για ένα καινούριο παιχνίδι που περιμένω πως και πως, το οποίο έχει απίστευτες βαθμολογίες στο metacritic (97% στο PS3 και 95% στο XBOX360) δεν μπορούσε καλύτερα!

Επίσης να πω ότι το παιχνίδι χρησιμοποιεί SteamWorks (έχει Steam Cloud και Achivements), αλλά στην σελίδα γράφει ότι έχει και GFWL και SecuROM. Τα δύο τελευταία ελπίσω να είναι λάθος description (αντιγραφή από το retail box), γιατί δεν έχουν νόημα να υπάρχουν στην PC version :wassat:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.