Jump to content



Batman: Arkham City


ManolisX

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Έχω το παιχνίδι στο STEAM και για λόγους αναβάθμισης πηγα σε ssd με φορματ και πέρασμα ξανά του λειτουργικού.

Κράτησα backup το steamapps και το ξαναπέρασα στην νέα εγκατάσταση ώστε να μην χρειάζεται να το ξανακατεβάζω...

Πατώντας PLAY μου ζητάει εκ νέου ενεργοποίηση λέγοντας ότι απομένουν 3 επανεγκαταστάσεις;;

Τι παίζει; Γιατί μου έχω περιορισμένο αριθμό; Αν αλλάξω CPU δηλαδή θα έχω νέο υπόλοιπο 2;

Link to comment
Share on other sites

Έχω το παιχνίδι στο STEAM και για λόγους αναβάθμισης πηγα σε ssd με φορματ και πέρασμα ξανά του λειτουργικού.

Κράτησα backup το steamapps και το ξαναπέρασα στην νέα εγκατάσταση ώστε να μην χρειάζεται να το ξανακατεβάζω...

Πατώντας PLAY μου ζητάει εκ νέου ενεργοποίηση λέγοντας ότι απομένουν 3 επανεγκαταστάσεις;;

Τι παίζει; Γιατί μου έχω περιορισμένο αριθμό; Αν αλλάξω CPU δηλαδή θα έχω νέο υπόλοιπο 2;

Δυστυχώς το παιχνίδι χρησιμοποιεί securom με 4 activations limit. Για να κάνεις revoke κάθε φορά που θες να κάνεις format πχ, μπορείς να κάνεις αυτό. Δεν το έψαξα πολύ, γιατί δεν με απασχόλησε ακόμα, αλλά είναι κρίμα... :(

Link to comment
Share on other sites

Aν και το τελείωσα (το main story) εδώ και καιρό είχα ξεχάσει αυτό το thread. To παιχνίδι λοιπόν ήταν πολύ καλό και τα dx9 γραφικά μια χαρά. Η μονή μου απορία είναι αν γίνεται να βάλω καινούργια στολή στον batman γιατί έχει διαλυθεί αυτή που φοράει τώρα :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τα ερωτήματα παραμένουν. Αν το Steam σκοπεύει να βγάλει το patch, τότε δεν έχει κανένα νόημα να βάλει κάποιος το "unofficial". Αν δεν σκοπεύει, το συζητάμε... ;)

Αν θες να παίξεις dx11 φέτος μπορείς και να περιμένεις αν θες.

Το gfwl θέλει offline account αλλιως δεν έχει saves...

Επειδή τα χουμε πει 1000φορες για το πως να κάνεις offline account δειτε εδω...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ulVRWweWbp0]How To Create a Offline GFWL Account - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Το gfwl θέλει offline account αλλιως δεν έχει saves...

Επειδή τα χουμε πει 1000φορες για το πως να κάνεις offline account δειτε εδω...

Original από Steam το έχω, δεν έχω λόγο να κάνω offline accounts (το video είναι lol). Απλά δεν ανοίγει το gfwl όταν ξεκινώ το παιχνίδι!

Link to comment
Share on other sites

Πατα το home button στο πληκτρολογιο σου θα ανοίξει το gfwl(ingame),αν θες να παίξει με saves θέλει offline account.Εγώ το postαρα για οσους θέλουν να παίξουν με dx11 χωρις τρελό lag...Τώρα αν δεν θες μην το βάλεις,πάντως για official μην περιμένεις και πολλα...υποτίθεται οτι εχουν βγάλει patch αλλα δεν κάνει κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Πατα το home button στο πληκτρολογιο σου θα ανοίξει το gfwl(ingame),αν θες να παίξει με saves θέλει offline account.Εγώ το postαρα για οσους θέλουν να παίξουν με dx11 χωρις τρελό lag...Τώρα αν δεν θες μην το βάλεις,πάντως για official μην περιμένεις και πολλα...υποτίθεται οτι εχουν βγάλει patch αλλα δεν κάνει κάτι...

Δεν εμφανίζεται με το Home. Το κατέβασα, το έκανα install, στο τέλος ζήτησε ένα "microsoft identification" το οποίο δεν κάνει install με τίποτα. Δεν λειτουργεί η π@π@ρι@, μας έχουν πρήξει με τα drm τους! :fist:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανίζεται με το Home. Το κατέβασα, το έκανα install, στο τέλος ζήτησε ένα "microsoft identification" το οποίο δεν κάνει install με τίποτα. Δεν λειτουργεί η π@π@ρι@, μας έχουν πρήξει με τα drm τους! :fist:

Ανοίγει το game?Αν ναι οταν φορτώσει πατα στο πληκτρολόγιο σου το "Home" ειναι πάνω απο το "End" και ενδίαμεσα στα "Ins" και "Page up".

images?q=tbn:ANd9GcTGIZApiOdA34thAEM9VbcNRDLHoOYWQ_5l3ynHA72RzFOcJKYZ

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγει το game?Αν ναι οταν φορτώσει πατα στο πληκτρολόγιο σου το "Home" ειναι πάνω απο το "End" και ενδίαμεσα στα "Ins" και "Page up".

images?q=tbn:ANd9GcTGIZApiOdA34thAEM9VbcNRDLHoOYWQ_5l3ynHA72RzFOcJKYZ

Ανοίγει το game αλλά πατώντας το πλήκτρο HOME δεν κάνει τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.