Jump to content



21/12/2012 (Dooms DAY) - Ερχεται το ΤΕΛΟΣ του Κόσμου ?


Dagalidis

Recommended Posts

χθες έβαλα στοίχημα με 3 άτομα από 50E πως 2012 δεν θα γίνει tpt :D

δεν το πίστευα ποτε πως από τέτοιες μαμακίες θα έβγαζα κι εγώ χρήματα :D

Με τον πληθωρισμό που έχουμε σε 3 χρόνια ούτε εφημερίδα δεν θα αγοράζεις...:dance3:

Βάλε πιό πολλά στάνταρ άσσος είναι...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Με τον πληθωρισμό που έχουμε σε 3 χρόνια ούτε εφημερίδα δεν θα αγοράζεις...:dance3:

Βάλε πιό πολλά στάνταρ άσσος είναι...

λεφτά χωρίς ρίσκο. όσα και να είναι, αξίζουν...

...τώρα άμα χάσω το στοίχημα... το τελευταίο πράγμα που θα με νοιάξει είναι πως έχασα το στοίχημα :D

Link to comment
Share on other sites

@Hero

Μiλάς για αλαζονεία, αναρωτιέμαι όμως αν κατάλαβες τι έγραψες.

τη συγκεκριμένη ημερομηνία όλοι οι πλανήτες του γαλαξία μας, θα έρθουν σε μία ευθεία γραμμή από τον ήλιο

Οι πλανήτες δηλαδή σε ΟΛΟ το γαλαξία μας(οι υπόλοιποι γαλαξίες θα την βγάλουν καθαρή) θα ευθυγραμμιστούν με το άστρο του ΔΙΚΟΥ ΜΑΣ πλανητικού συστήματος.

Πόσο πιο ανθρωποκεντρικό μπορεί να γίνει αυτό...

Για το στοίχημα count me in.

Link to comment
Share on other sites

άντε ρε με αυτές τις μακάκους ρέζους... dooms day και πράσινα άλογα... μου καταστρέψατε το σημερινό μου όνειρο...

εκεί που έκανα (δεν σας λέω τι έκανα) έπεσε κομήτης και σκότωσε την γκόμενα... έλεος ρε παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

άντε ρε με αυτές τις μακάκους ρέζους... dooms day και πράσινα άλογα... μου καταστρέψατε το σημερινό μου όνειρο...

εκεί που έκανα (δεν σας λέω τι έκανα) έπεσε κομήτης και σκότωσε την γκόμενα... έλεος ρε παιδιά!

για να σκότωσε ο κομήτης μόνο τη γκόμενα μάλλον δεν έκανες και τίποτα το τρομερό:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σιγα ρε αθάνατε :triniti:

Πριν καμιά βδομάδα ειδα και εγω ''εφιάλτη''...

Έπεσε ενας πλανήτης(η αφροδιτη ηταν νομίζω :p) καπου στην στερεά ελλαδα και έκανε τοσο θόρυβο που μαλλον η ''κουφάθηκα'' ή η συντριβή σκότωσε ολους τους ανθρώπους και επικρατούσε η απόλυτη ησυχία.. :hang3::hang3::hang3::hang3::confused::confused::confused:

Οτι βλακεία λεει ο καθενας πρέπει να την βλεπω και σε όνειρο?:wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΤΟΥ 2010????Δηλαδή βγαίνει ακόμα; Θυμάμαι η γιαγιά μου είχε τέτοιους τόμους κάμποσους. Θαυμάσια αναγνώσματα - σύντροφοι για όταν πας στην τουαλέτα.

Ontopic στο οfftopic topic toy offtopic τώρα. Γιατί 21-12-2012 και όχι 20-12-2012? Ααααα, έχουμε τους αμερικάνους που τα γράφουν ανάποδα..οπότε 12-20-2012 δεν θα είχε νόημα για αυτούς...τότε θα έπρεπε να είναι 21-12-2112. Αυτό έχει τέλεια συμμετρία.Δηλαδή..αυτό προφητεύω και σας πάω και στοίχημα...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΤΟΥ 2010????Δηλαδή βγαίνει ακόμα; Θυμάμαι η γιαγιά μου είχε τέτοιους τόμους κάμποσους. Θαυμάσια αναγνώσματα - σύντροφοι για όταν πας στην τουαλέτα.

ασχετο..αλλα..

ο τελευταιος που διαβασα ηταν το 2005 και αξιζε κατιτις παραπανω:p

(πατηστε το λινκ...μη ντρεπεστε...να μαθαινουν οι νεοι και να θυμουνται οι παλιοι)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.