Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

n00b @l3r+!

Λοιπόν, πήγα σήμερα και το πήρα, γιατί είχα κι ένα πιστωτικό στο Π και δεν ήξερα τι να το κάνω. Με 20€ άλλωστε δεν έχεις κι πολλές επιλογές...

Θα βάλω να παίξω λίγο το capmaign, οπότε μέχρι να γίνει αυτό, είστε ευπρόσδεκτοι να μου πείτε ότι πρέπει να ξέρω. Μη μου πείτε να διαβάσω το thread, γιατί ξεκίνησα να το κάνω, και μετά είδα ότι είναι ~4800 posts :slap:

Πρέπει να βάλω κάποιο patch, mod, κλπ;

Υπάρχουν ομάδες στις οποίες είμαι ευπρόσδεκτος;

Έχετε κάποιους servers που προτιμάτε;

υγ. όχι εντελώς n00b, παίζω bf2 χρόνια :)

Link to comment
Share on other sites

n00b @l3r+!

Λοιπόν, πήγα σήμερα και το πήρα, γιατί είχα κι ένα πιστωτικό στο Π και δεν ήξερα τι να το κάνω. Με 20€ άλλωστε δεν έχεις κι πολλές επιλογές...

Θα βάλω να παίξω λίγο το capmaign, οπότε μέχρι να γίνει αυτό, είστε ευπρόσδεκτοι να μου πείτε ότι πρέπει να ξέρω. Μη μου πείτε να διαβάσω το thread, γιατί ξεκίνησα να το κάνω, και μετά είδα ότι είναι ~4800 posts :slap:

Πρέπει να βάλω κάποιο patch, mod, κλπ;

Υπάρχουν ομάδες στις οποίες είμαι ευπρόσδεκτος;

Έχετε κάποιους servers που προτιμάτε;

υγ. όχι εντελώς n00b, παίζω bf2 χρόνια :)

Δώσε dogtag και ξέχνα το bf2, εδώ δεν έχει prone...

Link to comment
Share on other sites

n00b @l3r+!

Πρέπει να βάλω κάποιο patch, mod, κλπ;

Υπάρχουν ομάδες στις οποίες είμαι ευπρόσδεκτος;

Έχετε κάποιους servers που προτιμάτε;

Mod δεν έχει όχι, Patch θα κατεβεί μόνο του (with the updater). Επίσης υπάρχουν server για παίκτες με χαμηλό level ώστε να εξοικειωθείς ευκολότερα.

Καλό κάψιμο!

Link to comment
Share on other sites

Ναι... φαντάζομαι για να δώσω dogtag πρέπει να καταφέρω να κάνω login... Αμ έλα που δε μπορώ με τίποτα... Το user(email)/pass που βάζω είναι 100% σωστό, αλλά μου λέει "unable to login". Ψάχνοντας στο support forum, είδα ότι έχει πάρα πολύς κόσμος αυτό το πρόβλημα και σαφής απάντηση δεν υπάρχει... :confused:

Κάποιος είπε ότι όταν την 1η φορά που πήγε να μπει του ζήτησε s/n, δεν έβαλε το xxxx-xxxx-xxxx-xxxx, αλλά ένα άλλο που έχει από κάτω στο κουτί της μορφής xxxxxxxxxxxx. Το θέμα είναι πως παρόλο που έσβησα το GameSettings.bin από το ανάλογο folder δε με ρωτάει πάλι το serial κι έτσι δεν ξέρω πως να το αλλάξω... :slap:

Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα κι μέσα σε αυτό το thread υπήρξαν πολλοί που έπαθαν το ίδιο... Απάντηση δε βλέπω, κάποια στιγμή μπήκαν αλλά δεν έγραψαν τι έκαναν... Εγώ δοκίμασα και pass reset που έλεγαν κάποιοι, αλλά ούτε αυτό δούλεψε.

Link to comment
Share on other sites

Κανε αυτό που λέει ο τραγικός! Εγώ είχα ένα άλλο πρόβλημα (δεν δεχόταν το veteran status) και με βοήθησαν πολύ γρήγορα και ευγενικά.

Λέω να μπω να παίξω λίγο (μετά από καιρό :p) είναι κανείς μέσα? Tag: Periklis

Έγινε επεξεργασία από Periklis_pap
Link to comment
Share on other sites

Ok, κατάφερα να μπω, βγάζοντας τις επιλογές "Remember password" και "Auto Login" :wassat:

DogTag: Billy_Sing_13

Θα το γράψω και στο ανάλογο thread :)

Θα σε κανω add σε 5"

edit: added

Έγινε επεξεργασία από Periklis_pap
Link to comment
Share on other sites

Ok, κατάφερα να μπω, βγάζοντας τις επιλογές "Remember password" και "Auto Login" :wassat:

DogTag: Billy_Sing_13

Θα το γράψω και στο ανάλογο thread :)

Αυτοί που έχουν πρόβλημα με το autologin, ας δοκιμάσουν ότι λέει εδώ.
Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα δούλευε το "fix" και έπρεπε κάθε φορά να το βάζω, αλλά κάποια στιγμή δούλεψε και τώρα είμαι οκ (είχα το remember pass τσεκαρισμένο ακομα και όταν δεν δούλευε).

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εχθές που έπαιξα λίγο έτσι για τη δοκιμή, όντως ένοιωθα σα n00b@$... :help:

Δεν ήξερα τις πίστες, δεν καταλάβαινα ποιός είναι ποιός, με άλλαξε και 2-3 φορές ομάδα στη μέση της πίστας, μια χαρά... Θα το συνηθίσω, το υπόσχομαι :p

Link to comment
Share on other sites

Κάνε υπομονή μέχρι τον οκτώβριο.

Ακριβώς επειδή δε μπορούσα να κάνω υπομονή, πήγα και το πήρα :p Το BF3 το έχω προπαραγείλει ήδη, αλλά τώρα που έχω χρόνο δεν είχα με τι να παίξω

Εχω καιρο να παιξω και δεν παρακολουθω το θεμα,ποιοι παιζετε ακομα;;

Το ψηνω για κανα 2ωρακι το απογευμα!!

Εγώ μάλλον μέσα θα είμαι, 7-9

Εγώ παίζω ακόμα αλλά όχι κάψιμο.Που και που

Καλά, κι εγώ, 1-2 ώρες τη μέρα, και 3-4 το ΣΚ και αυτό όχι πάντα, αν έχω χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.