Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

πρώτη απόπειρα

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=c_RPJDoxIYw]YouTube - BFBC2Game 1[/ame]

και έρχεται η τελική state tuned

edit

δεύτερη προσπάθεια

[ame]

[/ame]

και τελικά

[ame]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

ήτανε σε hardcore server,που το έκανα για πρώτη φορά (οπότε είπα να το κανω πάλι σε hardcore)

και η πλάκα πια είναι ότι αφού ανέβει ένας πάνω μπορεί να κάνει όλη η ομάδα του spawn πάνω στην ανεμογεννήτρια ... δύο bazouka man , ένας sniper , και ένας assault για σφαίρες :)

Link to comment
Share on other sites

Και μετά τρως ένα ωραίο mortar από κάποιον που έχει καμπερώσει σε έναν από τους χίλιους ολόιδιους και μη αναγνωρίσιμους θάμνους της πίστας και ηρεμείς :p

Και γιατί να στερηθείς τόσα headshots παρακαλώ; :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από τότε που βγήκε το Procon και έχουν αυτά τα plugins που γράφεις ξερά σε C# και τα κάνει compile το ίδιο, έχω βρει την υγειά μου... έχω γράψει διάφορα, αλλά αυτό που θέλω να κάνω τώρα είναι αυτό για το καμπέρωμα... σκοτώνεις συνέχεια από το ίδιο σημείο ή ακτίνα? Kill... για κάθε kill που θα κάνει ο καμπέρης από έναν αριθμό και μετά, θα τρώει kill και ο ίδιος..

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

παιδιά όπως έχω πει φτιάχνω ένα small form factor για lanakia κλπ.

είμαι ανάμεσα σε 6400 μετέχειρο και ε3400 από πλαίσιο.

το Mobo είναι της πλάκας αλλά έχει ρυθμίσεις για cpu volt και fsb, δηλαδή θα κλοκάρω.

να προτιμήσω την cashe του 6400 ή τον πολλαπλασιαστή και τα mghz του 3400??

πάνω κάτω ίδια λεφτά πληρώνω. Ρωτάω συγκεκριμένα για το bfbc2 το τρέχει κανείς σε cpu με 512 cashe?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.