Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Κάτσε ρε, δεν είναι νέο παιχνίδι, Expansion δεν είναι; Συνηθίζεται να παίζει στα ίδια textures.

Expansion είναι όπως ήταν το Special Forces για το BF2. Νέει χάρτες, όπλα, unlocks, achievements και σε αυτό different era.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε, δεν είναι νέο παιχνίδι, Expansion δεν είναι; Συνηθίζεται να παίζει στα ίδια textures.

Αν ειχες παρει εργαλείο το οποιο δουλευε οποτε του καθοταν και η εταιρια σου ελεγε 6 μηνες τωρα οτι θα φτιαξει το προβλημα συντομα, θα αγοραζες την προεκταση που θα εβγαζαν;

Μαυρο. Καλυτερα να παρω COD BO παρα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα ότι ήταν και καλά νέο, αλλά και πάλι δεν λέει τίποτα...

Δηλαδή στο expansion, θα λυθούν δια μαγείας όλα τα προβλήματα του παιχνιδιού...? Για ποιο λόγο να αγοράσει κανείς ένα expansion σε ένα bug...? Αν όντως διορθωθούν, όλα τα προβλήματα με το vietnam και δεν έχουν λυθεί στο bc2, τότε θα είναι για σκότωμα οι τύποι...

Πιστεύω πολύς κόσμος θα το γειώσει... και το ελπίζω βασικά...

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως διορθωθούν, όλα τα προβλήματα με το vietnam και δεν έχουν λυθεί στο bc2, τότε θα είναι για σκότωμα οι τύποι...

Δε νομίζω ότι γίνεται αυτό που λες. Το Vietnam είναι απλά expansion, δεν αλλάζει τη μηχανή ή κάτι άλλο στο game. Ότι διορθώσεις γίνουν στο gameplay (όπως η πυξίδα), θα γίνουν με κάποιο patch.

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικά και γίνεται, άλλο η μηχανή του παιχνιδιού και άλλο ο κώδικας που την χρησιμοποιεί... πχ στο expansion του bf2 είχαν προσθέσει τα grappling hooks, τα οποία σαν κώδικας δεν υπήρχαν στο κανονικό... ότι θέλουν κάνουν, το θέμα είναι τι θα κάνουν τελικά...

Link to comment
Share on other sites

Να και το trailer:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=uOG4y9L81r0]YouTube - Battlefield Bad Company 2 Vietnam TGS 2010 Trailer[/ame]

Θα διαφωνήσω. Το grappling hook είναι add-on δεν είναι αλλαγή στο gameplay, πχ hit reg, movement issues, revive invunerability κτλ. Σίγουρα είναι κάτι το διαφορετικό, αλλά και στο Vietnam έχει σύριγγα αντί και paddles.

Έγινε επεξεργασία από dfk_7677
Συμπλήρωση
Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση

Οταν αγορασα το παιχνιδι εκανα connect στο multi με ενα account xxx@ontelecoms.gr εβαλα και το cdkey και ολα οκ.

Σημερα που θελω να αλλαξω το mail μου σε xxx@otenet.gr ποια βηματα πρεπει να ακολουθησω μιας και οταν εβαλα το mail της otenet με το ιδιο cdkey μου εμφανισε cdkey already in use.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

The DLC, which requires the Bad Company 2 game disc, will retain the game's universal experience points and add ten new Achievements and Trophies.

Δηλαδή οι παίκτες μας θα έχουν το ίδιο level και με τι unlocks;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μια ερωτηση

Οταν αγορασα το παιχνιδι εκανα connect στο multi με ενα account xxx@ontelecoms.gr εβαλα και το cdkey και ολα οκ.

Σημερα που θελω να αλλαξω το mail μου σε xxx@otenet.gr ποια βηματα πρεπει να ακολουθησω μιας και οταν εβαλα το mail της otenet με το ιδιο cdkey μου εμφανισε cdkey already in use.

Ευχαριστω

Πρέπει να πας στο account σου στην EA και να κάνεις ενημέρωση προσωπικών στοιχείων.

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε το game ειναι οτι καλυτερο εχει κυκλοφορησει για pc και ειδικα σε online μαχες... το παιχνιδι ειναι αψογο και κατα την γνωμη μου θ΄ αργησουν πολυ οι υπολοιπες εταιριες να ξαναβγαλουν κατι τετοιο του ειδους γιατι πολυ απλα τους ''εβαλε τα γυαλια'' η EA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.