Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

ωραία δεν έχω κάποιο χρυσό :p

Tο ποντάρω και εγώ αν είναι να βοηθήσει, και να βγει τελικά το patch!

Πάντως τις τελευταίες μέρες παίζει τέλεια. Ούτε ένα ctd ούτε ένα freeze!!!

Φτού μη το ματιάσω!

:p

Link to comment
Share on other sites

Μια καπως ασχετη ερωτηση που απευθυνεται προς ολους...

Σας βολευει η 4x scope? Σιγουρα ειναι πρακτικη για Mid range Και βαλε, αλλα εγω τουλαχιστον δυσκολευομαι σε 2 πραγματα οταν τη χρησιμοποιω:

1) Γινεται πιο εντονο το recoil

2) Ειδικα στα οπλα του Medic οι εντονες λαμψεις στα bursts σε δυσκολευουν να ακολουθησεις τον κινητο στοχο...

Θα ηθελα να πειτε τη γνωμη σας...

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

medic το heal R+ ( ετσι δεν λεγεται ? παει καιρος :p ) και τα lightweight δεν το αλλαζω με κανενα scope ή spec, εξαλλου και τα sights του type88 Και του PMK μια χαρα με βολευουν

Assault Rifles το ιδιο, magnum lightweight και ξερο ψωμι, engineer αλλαζω το magnum με το explosives για maximum ventouza (:hehe:) οταν εχω rpg, recon αυτο που ειπε ο pavly οτι το magnum ammunition χαλαει το aim δεν το επιασα, με ενδιαφερει να μαθω τι ακριβως παιζει παρολο που recon θα παρω ή για χαβαλε με το neostead / VSS ή αμα θελω να μαζεψω κανα χιλιαρικο απτα motion mine assist

Link to comment
Share on other sites

Πριν καιρο δεν με βολευε καθολου.

Εχω 2 βδομαδες που παιζω αποκλειστικα με 4χ .

Θεμα συνηθειας ειναι.

Και ειναι και βολικο ακομα και σε κοντινες αποστασεις.Μη πω ΠΙΟ βολικο,γιατι μακρυα ισχυει αυτο που ειπες με τις λαμψεις και μαζι με την αποσταση ειναι καπως δυσκολακι να πετυχεις...

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να καταλάβω το bug με το μαχαίρι...

Εχθες προσπαθούσα με πανω από 5 χτυπήματα πίσω από τον φιλο GrafeioTeleton μπας και του πάρω κανενα dogtag και δεν τον σκότωνα με τίποτα.

Στον επόμενο γύρο μια προσπάθεια έκανα πάλι με μαχαιρι και σκότωσα τον Sampan και πήρα 2 GOLD dogtags.....

Ανάθεμα και αν ξέρω τι γίνεται.....

Έγινε επεξεργασία από SKRUTZ
Link to comment
Share on other sites

καλά δεν τους έμαθες ακομα?

Την άλλη εβδομάδα το patch... ALL TIME CLASSIC

Ξέχασε να παει η καθαρίστρια και αρνείται να δουλέψει το προσωπικό :shutup:

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.