Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ρε παιδιά, το έβαλα κάτω χθες και του έβγαλα τα μάτια. Νταξ, είστε υπερβολικοί.

Ξενέρωσα και δεν μπορώ άλλο και το κατέστρεψαν κλπ. Εγώ αυτό που είδα χθες είναι μερικά imba classes με κάποια imba setups. Σαν σύνολο όμως όλο το παιχνίδι ήταν πιο balanced. Αρκετά μπορώ να πω, γιατί είδα χρήση όλων των classes.

Notes:

Type 88 medic rules. Ίσως περισσότερο από το M60, οπότε εκεί που βλέπατε Μ60 θα δείτε Type 88.

Snipers the same, αλλά ξαφνικά έβλεπα να πετάνε motion sensors, άρα καλό.

Engineers, σιγά το tracer dart το έκαναν πιο γρήγορο, αλλά αν το ελικόπτερο δεν είναι ακίνητο δεν το πετυχαίνεις, μην τρελαθούμε.

Assault, όλα ίδια τα είδα.

Μόνο το θέμα με το register του μαχαιριού από πίσω είναι βλακεία, αλλά θα διορθωθεί με επόμενο.

Αλλά χαλαρώσατε λίγο, το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ EVAH έγινε XALIA PSAHNW ENALAKTIKES εν μιά νυκτί;

Ισως δεν σου ετυχε να παιξεις σε καποιον περίφημο one shot kill non HC server.

Πιο balanced δεν ειναι.

Εχει ΠΟΛΥ δουλεια για να γινει balanced και ρημαζοντας οπλα σαν το G3 που κλωτσαει σαν μουλαρι δεν το κανεις balance αλλα το κανεις "ποιος βλακας παιρνει πλεον αυτο το οπλο".

Το tracert θελει λιγο χαμηλωμα ταχυτητα αφου για να κανεις και καμια επιτυχημενη βολη με το τσοπαh δεν μπορει να κανεις ΜΟΝΟ μανουβρες.

Assault εγινε μεταστροφη ΟΛΩΝ σε AUG/AN 94 ξαφνικα (ασχετο οτι 2 μηνες ελεγα για την ξεκαθαρη υπεροχη του ΑΝ-94 και πριν το patch)

To register θα φτιαχτει αν συνεχισει το γιουχαισμα απο το community.

Με κουρασαν καπως τα λιγα maps, οι one shoot kill servers που πολλαπλασιαζονται, το πολυαγαπημενο μαχαιρι κ.α.

Ισως παλι απλα λογο εψαχνα για δοκιμασω και κανενα αλλο game.:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αστα αυτα και συ και οι αλλοι και μπειτε μεσα να παιξουμε λιγακι.2 μερες και μονος μου μιλαω με τον σερβερ του TS. :yes4:

Αφου καταφερα να το δω με ωραιο ματι εγω το παιχνιδι που "χαλασαν" τον συνηθη εξοπλισμο μου,μη φοβαστε τιποτα.

Το παιχνιδι εκτος απο το dart και το bug με το knife ειναι πλεον playable πιστευω.

Και τους medic μια χαρα τους καναν,ηταν αρκετα ραμπο για "γιατροι" .

See ya in!!! (το καλο που σας θελω ) :woot:

Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταιο patch δεν μου εχει ξανακανει CTD!:turn:

Καθαρισα καποy εναν medic και του πηρα το Μ60 με red dot... Λοιπον εκανα για πλακα 3-4 kills απο ΠΑΡΑ πολυ μακρινη αποσταση! LOL. Mαλλον θα αρχισω να παιζω με medic στο εξης.

Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταιο patch δεν μου εχει ξανακανει CTD!:turn:

Καθαρισα καποy εναν medic και του πηρα το Μ60 με red dot... Λοιπον εκανα για πλακα 3-4 kills απο ΠΑΡΑ πολυ μακρινη αποσταση! LOL. Mαλλον θα αρχισω να παιζω με medic στο εξης.

καλύτερα m60 παρά gustav :spell::p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελικα πως το ρυθμιζεις?

Πηγαινε στα options Και θα το δεις κατω κατω, εκει που λεει HI-FI(default)

Ξαναλεω πως αυτες οι ρυθμισεις ειναι κατι σαν equlizer presets, δεν εχουνε σχεση δηλαδη με το ποσα ηχεια εχεις, ε το πιο "neutral" ειναι το hi-fi, το wartapes για χρηστες ακουστικων ΔΕΝ τα προτεινω, το ειχα δοκιμασει στην beta και μου φανηκε αθλιο , σε ηχεια δεν εχω παιξει ποτε ομως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- Change your audio setting to "war tapes" instead of "hifi"

An example of the change can be seen here:

http://www.youtube.com/watch?v=6cFgWKEYC2g&hd=1

____________________________________________________________________

To get an ATI frames boost:

- Set Catalyst A.I to max

Ευχαριστούμε, πολύ καλό το war tapes!

Επίσης, αν κάνω disable to A.I έχω ελάχιστο fps increase, αλλά τα loading times είναι slow.

Link to comment
Share on other sites

Ναι για ηχεια προτεινετε.

Για ακουστικα ΟΧΙ.

Σε συνδιασμο με το game profile της XONAR ακουω απειρως καλυτερα.

Τωρα εχω αλλο προβλημα.

Οτι ρυθμισεις και να βαλω οι Ρωσοι μιλανε αγγλικα:TD:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι για ηχεια προτεινετε.

Για ακουστικα ΟΧΙ.

Σε συνδιασμο με το game profile της XONAR ακουω απειρως καλυτερα.

Τωρα εχω αλλο προβλημα.

Οτι ρυθμισεις και να βαλω οι Ρωσοι μιλανε αγγλικα:TD:

Όντως, έχω asus xonar d1 και ο ήχος δεν παίζεται...

Εχεις ανάγκη να ακούς το pliet από τους ρώσσους και θέλεις να μιλούν ρώσσικα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όντως, έχω asus xonar d1 και ο ήχος δεν παίζεται...

Εχεις ανάγκη να ακούς το pliet από τους ρώσσους και θέλεις να μιλούν ρώσσικα :hehe:

GRANADAAAAAAA!

Ασε το BF και go out have some fun.

Χρονια πολλα BTW.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.