Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Πραγματικά έχω απογοητευθεί πάρα πολύ.Μετά απο δύο χρόνια και τόσα patch ακόμα το παιχνιδι κάνει το pc να freezαρει.Χαμός από cheats..Το σκέφτομαι πάρα πολύ για το αν πρέπει να δώσω τα 35 ευρώ ξανά στην ea/dice.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε πει ότι δεν του αρέσει το OC, μήπως σου φταίει αυτό;

Όχι,και με default τα ίδια.Έχω βαρεθεί πλέον αυτό το πράγμα.Από την αρχή που το έβαλα αυτό συμβαίνει και από ότι βλέπω στα φορα υπάρχει και στο bf3.Δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως χρησιμοποιείς msi afterburner και το on screen display?? Πρέπει να πειράξεις ένα option μου έκανε και μένα κάτι τέτοια...αλλά τώρα όλα κομπλέ! και επίσης απενεργοποίησε το bloom από τα γραφικά από το settings.ini (bloom=false)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λεει ο gregorypeg ειναι να μη σου τυχει. Κατι στο hw

οποτε προφανως καποιος οδηγος χτυπαει. Γενικα δεν υπαρχει λογικη

και σιγουρη λυση σε bc2 και bf3 . Η εχεις προβλημα η δεν εχεις.

Αν το λυσεις με καποιο τροπο εισαι τυχερος. Και τι δεν εχει ακουστει απο οβερκλοκ απο

οδηγους απο προγραμματα απο μνημες απο λειτουργικα απο σκληρους...

Η dice απλα κανει κουμπαρα. Γιαυτο την αγαπαμε :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως χρησιμοποιείς msi afterburner και το on screen display?? Πρέπει να πειράξεις ένα option μου έκανε και μένα κάτι τέτοια...αλλά τώρα όλα κομπλέ! και επίσης απενεργοποίησε το bloom από τα γραφικά από το settings.ini (bloom=false)

'Οχι,δεν χρησιμοποιώ afterburner και το bloom το έχω κλείσει από την δεύτερη μέρα.Δεν φταίει ακριβώς το παιχνίδι παίδες.Σε εμένα το punkbuster φταίει.Χωρίς punkbuster παίζω χωρίς πρόβλημα αλλά δεν παίζεις με τα cheats που τρως στη μάπα.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δε παιζει ρολο αυτο απο μια μικρη...εμπειρια...

παίζει πρέπει να κάνεις ταρζανίες για να παίξεις χωρίς crash (εγώ έχω να κάνω 7 μήνες φορμάτ) επειδή το έφτιαξα κάπως και δεν θυμάμαι πως να το κάνω :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
'Οχι,δεν χρησιμοποιώ afterburner και το bloom το έχω κλείσει από την δεύτερη μέρα.Δεν φταίει ακριβώς το παιχνίδι παίδες.Σε εμένα το punkbuster φταίει.Χωρίς punkbuster παίζω χωρίς πρόβλημα αλλά δεν παίζεις με τα cheats που τρως στη μάπα.

Βασικα αδερφε για να σε βοηθησω επειδη και εγω τα ιδια προβληματα ειχα με soundloop freeze error σε punkbuster on games , ολοι μου λεγανε κατι κουλα να κανω αλλα τπτ μεχρι που ενας moderator μου ειπε οτι το bf3 μαζι με το punkbuster δεν γουσταρουν τα σπασμενα λειτουργικα.Και ναι αυτο ηταν το προβλημα , για δοκιμη εκανα κατι στο cmd , δεν θυμαμαι πως λεγεται και μου εβγαλε το "κλειδι" απο τα windows και μαντεψε , επαιξα για πρωτη φορα 1 ωρα και 30 λεπτα χωρις κανενα προβλημα.Την επομενη μερα πηγα και εβαλα τα γνησια windows.

Link to comment
Share on other sites

Mπορει καποιος που εχει ΚΑΙ το Vietnam να τσεκαρει τον χωρο που πιανει το game?

8.5 GB λεει το Origin BTW.

Α επισης εχουμε ρυθμισεις για XBOX360 Controller?

Τον καιρο που επαιζα φανατικα, δεν ΑΓΓΙΞΑ ποτε χελιχοφτερο και θελω να το "διορθωσω" αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Lock and load.

Τωρα πρεπει να στησω το ini και....ρυθμισεις για το controller.

:crazy_pilot:

Εχω στειλει και friend request.

Αντε μπας και το πιασω και εγω καθολου γιατι δεν ειχα ασχοληθει πολυ μαζι του...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.