Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Αγγελία: Προσωπικός Medic για όλα τα Gamemode, προσωπικός φύλακας άγγελος προς 'πώληση', Οποιος προλάβει :p

Οποιος θέλει να παίξει και θέλει medic.. ας μου στείλει ένα PM.. msn/skype/TS/vent και ήρθα ;) :mobile1:

Link to comment
Share on other sites

Χθες είπα να ξαναδοκιμάσω με την ati. Για δοκιμή έβαλα dx10 αντί για dx9 που το έχω με την 250gts. Τα αρχικά κολλήματα ήταν σαφώς λιγότερα, τα mcom οπλίζουν και δεν κολλάει το σύμπαν και το παιχνίδι είναι πιο smooth αφού ανέβηκαν τα fps.

Εξακολουθώ να πιστεύω ότι με την ati κολλάει στα menu λες και φορτώνει περισσότερα απότι η nvidia.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το μόνο πρόβλημα που έχω, αλλά δεν ξέρω αν οφείλεται στην ΑΤΙ ή κάπου αλλού, είναι την 1η φορά που ξεκινάω ένα παιχνίδι μετά το login που τραβάει κάτι ζόρια και τα fps πέφτουν στο 1 για 3-5". Το αφήνω εκεί πριν κάνω spawn να συνέλθει και μετά παίζει νερό.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το μόνο πρόβλημα που έχω, αλλά δεν ξέρω αν οφείλεται στην ΑΤΙ ή κάπου αλλού, είναι την 1η φορά που ξεκινάω ένα παιχνίδι μετά το login που τραβάει κάτι ζόρια και τα fps πέφτουν στο 1 για 3-5". Το αφήνω εκεί πριν κάνω spawn να συνέλθει και μετά παίζει νερό.

Ότι ακριβώς αντιμετωπίζω και εγώ. Επίσης αργουν πολύ τα μενού, π.χ. στο φόρτωμα της πίστας, μέχρι να σε κάνει spawn κ.λ.π.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο σύστημα της υπογραφής δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ προβλήματα εδώ και ενάμιση χρόνο που έχω το bf. Ακόμα και όταν έιχα 3Gb ram και ψιλομάπα μητρική ήταν κομπλε..:)

Μπαίνω τώρα.. :T:

Link to comment
Share on other sites

Define "αργά" :D

Επίσης, δεν ξέρω αν το είδες που στο έγραψα, αλλά δεν μου ήρθε ποτέ το friend request σου...

2300 report for duty ...θεού θέλοντος και γυναικός επιτρέποντος!

στείλε μου και εσύ (user name sstav) μπας και το λάβω

Link to comment
Share on other sites

Για να μην είναι τεράστια η εικόνα. poustoneos is da name

Παρεπιπτόντως, για τον δεύτερο παίκτη σου, έχεις άλλο account? Το δοκιμάζουν που και που κάτι φίλοι μου βλέπω κάτι ratio <1, κάτι μαχαιρούκλες και "τρελαίνομαι".

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.