Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

μπα να σε βρασω!!!:)θα με βαλεις σε εξοδα με τετοια κριση???τεσπα,καλα τα ακουστικα δε λεω,αλλα δεν μπορω να τα εχω συνεχεια στα αυτια μου.θελω να δω μια ταινια ,να ακουσω ραδιο ,μουσικη.γι αυτο ειπα για τα ηχεια και αμεσως μου την ειπατε:)

αμα συνδεσω την οθονη και μετα δυο,δλδ,και μεσω dvi and hdmi ταυτοχρονα και αλλαζω απο το κοντρολ οταν παιζω σε dvi,λες να δω ασπρη μερα??:p

Link to comment
Share on other sites

μπα να σε βρασω!!!:)θα με βαλεις σε εξοδα με τετοια κριση???τεσπα,καλα τα ακουστικα δε λεω,αλλα δεν μπορω να τα εχω συνεχεια στα αυτια μου.θελω να δω μια ταινια ,να ακουσω ραδιο ,μουσικη.γι αυτο

Αμα παιξεις bc2 με καλα ακουστικα τοτε θα καταλαβεις γιατι στο λεει.

Link to comment
Share on other sites

jimalex,το ξερω οτι εχει δικιο.δοκιμασα πριν μερικες μερες με τα ακουστικα ενος φιλου,κατι senheiser που εχει και οντως ειναι διαφορετικη η εμπειρια.

και ποια να παρω?τα roccat kave??:p:)

Έγινε επεξεργασία από asbatey
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις το εγκατέστησα. Έβαλα και το τελευταίο patch (2.4G)

1. Που φαίνετα πια version το παιχνιδιού έχεις;

2. PLAY NOW κ server browser δεν κάνουν τίποτα... :fist:

Μην τολμήσει και γράψει κανείς "Τσέκαρε τα λαμπάκια του router", ή "κάνε unblock στο firewall"

:whip:

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

το vietnam το έχει κανένας να μας πεί εντυπώσεις;

Το vietnam ειναι ενα καλο expansion που αν σου αρεσε το BC2 θα σου αρεσει.Εχει διαφορετικο στυλ, ωραια ατμοσφαιρα αλλα για μενα δεν φτανει το BC2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις το εγκατέστησα. Έβαλα και το τελευταίο patch (2.4G)

1. Που φαίνετα πια version το παιχνιδιού έχεις;

2. PLAY NOW κ server browser δεν κάνουν τίποτα... :fist:

Τσέκαρες τα λαμπάκια του router; :p

Δοκίμασε με τον server browser, το play now είχε πάντα θεματάκια αν και έχω να το χρησιμοποιήσω από την beta.

Το vietnam ειναι ενα καλο expansion που αν σου αρεσε το BC2 θα σου αρεσει.Εχει διαφορετικο στυλ, ωραια ατμοσφαιρα αλλα για μενα δεν φτανει το BC2.

Αν του άρεσε το BC2 δεν είναι απαραίτητο ότι θα του αρέσει το vietnam. Για μένα είναι πιο πιθανό αν του άρεσε το COD, ή το MOH να του αρέσει το Vietnam. Προσωπικά είναι η μόνη αγορά που έχω μετανιώσει στο Steam και έχω πάνω από 50 αγορές...

Link to comment
Share on other sites

Αν του άρεσε το BC2 δεν είναι απαραίτητο ότι θα του αρέσει το vietnam. Για μένα είναι πιο πιθανό αν του άρεσε το COD, ή το MOH να του αρέσει το Vietnam. Προσωπικά είναι η μόνη αγορά που έχω μετανιώσει στο Steam και έχω πάνω από 50 αγορές...

Το Vietnam εχεις δικιο ειναι πιο γρηγορο απο το BC2 αλλα ειναι πιο κοντα σε αυτο απο το COD ή το MOH που εχουν αλλο τροπου παιχνιδιου.Εννοουσα πως αν θελει το παιδι ατμοσφαιρα Vietnam, και για διαλειμμα απο το ΒC2 ισως και να το προτιμησει.

Link to comment
Share on other sites

NordicGR

add me...

Ρε παιδιά τι είναι αυτό; Πολύ λαμπάδα το game...φέγγουν όλα....

Πως το κάνω λιγότερο "φωτεινό"???

Nα ρωτήσω κάτι άλλο.

Πήρα την deluxe edition απο EAstore και έχω ένα

Bonus Item Code - 6 x vehicle and weapon unlocks

και επειδή δεν μπορούσα να το βάλω στο redeem code από το Help live chat μου είπαν ότι τα συγκεκριμένα ξεκλειδώνουν while you level ingame...

Ξέρει κανείς ποια ακριβώς items είναι;

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.