Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ημουν μέσα τώρα και όπως έπαιζα, κολλάει η οθόνη και σε μερικά δευτερόλεπτα μαυρίζει τελείως. 40-45 λεπτά περίπου έπαιζα όταν εγινε αυτο, και χθες κόντα στη μία ώρα παιχνιδιού πάλι το ίδιο. Ctrl+Alt+Del και Alt+F4 δεν κάνανε τίποτα και αναγκαστικά έκανα reset απο το κουμπί. Δεν μου έχει ξανατύχει ποτε. Τι μπορεί να φταίει?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

προχτες εκανα windows update και εβαλε κ drivers nvidia...

ειχα 3-4 παγωματα κ artifacts..η καρτα δουλευει καιρο ετσι,τα ρολογια ειναι τσεκαρισμενα..

πηγα κατεβασα απο nvidia τους τελευταιους ,τους ξαναπερασα κ πλεον παιζω κομπλε...

Link to comment
Share on other sites

Ημουν μέσα τώρα και όπως έπαιζα, κολλάει η οθόνη και σε μερικά δευτερόλεπτα μαυρίζει τελείως. 40-45 λεπτά περίπου έπαιζα όταν εγινε αυτο, και χθες κόντα στη μία ώρα παιχνιδιού πάλι το ίδιο. Ctrl+Alt+Del και Alt+F4 δεν κάνανε τίποτα και αναγκαστικά έκανα reset απο το κουμπί. Δεν μου έχει ξανατύχει ποτε. Τι μπορεί να φταίει?:hmm:

Όταν έχει Lag , προβλήματα η σύνδεση , είναι μέσα στο πρόγραμμα να χάσεις τα γραφικά , η ακόμα και τον ήχο.

Το να χάνεις τα αυγά και τα πασχάλια είναι περίεργο , και θα μπορούσε να είναι από το Overclock.

1) Ο επεξεργαστής να μην παίρνει σωστή τάση .

2) Η μνήμη να δουλεύει εκτός προδιαγραφών.

Link to comment
Share on other sites

Με βάλατε σε ψάξιμο περί όπλα και αστέρια ... :)

Κάτι που δεν είχα ψάξει ποτέ ..

Any way όλα είναι κρυμμένα μέσα στα σωθικά των stats , στη οθόνη του παιχνιδιού.

Και το ερώτημα είναι , ανεβάζοντας τα αστέρια στο όπλο ,

κερδίζει τίποτα στην βασική του συμπεριφορά ? ρίχνει καλύτερα ? κάνει ποιο πολύ ζημιά ?

killstonext.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχει Lag , προβλήματα η σύνδεση , είναι μέσα στο πρόγραμμα να χάσεις τα γραφικά , η ακόμα και τον ήχο.

Το να χάνεις τα αυγά και τα πασχάλια είναι περίεργο , και θα μπορούσε να είναι από το Overclock.

1) Ο επεξεργαστής να μην παίρνει σωστή τάση .

2) Η μνήμη να δουλεύει εκτός προδιαγραφών.

Ήχο είχα, άκουγα τα εφέ του παιχνιδιού (αέρας, πουλάκια κλπ:p). Απλά μαύρισε η οθόνη. Όσο για OC, όλα stock είναι στο pc, μόνο την κάρτα έχω τσιμπήσει λιγάκι(HD 4890).

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος πετύχει προσφορά του SPECTACT πουθενά, να ρίξει ένα μηνυματάκι εδώ, σκέφτομαι να το τσιμπήσω...
Tragik για take a look The EA Store is offering 50% off on BC2, Digital Deluxe Edition, Vietnam, and SPECACT Kit Upgrades! :)
Link to comment
Share on other sites

οριστε και ενας γυρος με ολιγον απο ολα,χωρις να παρουμε ανασα...

κοινως,τον ηπιαμε στεγνα.. :o

bfbc2game20110404215227.png

Το προγραμματάκι πάνω αριστερά ποιό είναι, και τι ακριβώς κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Για τα όπλα την κατάλαβα μάλλον την δουλειά , κάθε 100 κιλ αστέρι ..

Και πιθανά κάθε 10 αστέρια έρχεται η πλατίνα ?

Οχι πιθανα... Σιγουρα!:T:

Και ένα δικό μου πριν λίγο..

bfbc2game20110404232410.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το προγραμματάκι πάνω αριστερά ποιό είναι, και τι ακριβώς κάνει?

ειναι το evga precision.

monitoring-overclocking tool της EVGA το οποιο με εχει βολεψει,βλεπω ωρα,ρολογια,temps,τραβαω screenshots και πολλα αλλα..

google it

Link to comment
Share on other sites

ειναι το evga precision.

monitoring-overclocking tool της EVGA το οποιο με εχει βολεψει,βλεπω ωρα,ρολογια,temps,τραβαω screenshots και πολλα αλλα..

google it

Είναι μόνο για Nvidia ..

Για ΑΤΙ υπάρχει παραπλήσιο .. MSI Afterburner

Σήμερα πήρα και εγώ αστεράκι στο Μ-14 :)

Link to comment
Share on other sites

Wtf??Πραγματικα ωρες ωρες τραβαω κ@λ@τριχες απο τα ctd και σημερα απο τις 9 το βραδυ μεχρι τις 5 το πρωι ηρθαν 2 φιλοι μου κ παιζαμε συνεχομενα και απροβληματιστα με 2ο soldier..:fist:

Link to comment
Share on other sites

Είναι μόνο για Nvidia ..

Για ΑΤΙ υπάρχει παραπλήσιο .. MSI Afterburner

Σήμερα πήρα και εγώ αστεράκι στο Μ-14 :)

Κάνει για όλες τις ΑΤΙ, ανεξαρτήτως εταιρείας(πχ. MSI, Asus, Sapphire, η οτιδήποτε αλλο), ετσι?

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.