Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

πως με κόβετε?

Εχω ψωμιά ακόμα ε? :p

Noodle[Gr] - BFBC2 Stats

Μια χαρά σε βλέπω. Εγώ είχα ξεκινήσει χειρότερα. Δεν έπαιζα προσεκτικά και είχα k/d χαμηλότερο από το δικό σου, αν θυμάμαι καλά. Τώρα που είμαι στον βαθμό 35 είμαι στο 0,72 εσύ λογικά θα πας πιο πάνω!

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα ανανέωση στο statsverse και είδα ότι είσαι στο βαθμό 30, με 0,71, άρα δίκαιο είχα ότι όταν θα είσαι στο βαθμό 35 θα έχεις περισσότερο από εμένα, μπορεί να είσαι και στο 0,80!

Εγώ βέβαια δεν πιάνομαι είμαι καρα-noobas!

Το μέλλον θα δείξει!

:)

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το k/d ratio δεν δειχνει απολυτα την αξια του παικτη

Για να μην πω οτι εχει δευτερευουσα σημασια,το πρωτο ειναι οι ΒΑΘΜΟΙ

Δεν ειναι call of duty μπαμ μπαμ και τερμα...

Παιζει μεγαλο ρολο για την νικη της ομαδας σου η βοηθεια που θα προσφερεις και ποσο θα δυσκιλεψεις τον εχθρο να καταλαβει σημαιες

πολλες φορες ειχα αρνητικο k/d και ημουν πρωτος στην βαθμολογια γιατι ειχα καταλαβει σημαιες, ειχα καταστρεψει τανκ κ heli ,ειχα επισκευσει πολλα τανκ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Παιζοντας το παιχνιδι, μαθαινεις.

Εγω μεχρι το LvL 35 νομιζω ειχα αρνητικο k/d ratio. Απο κάποια στιγμη και μετα πηρα τα πάνω μου :magic:

Τωρα κοιταξα στο Statsverse και εχω 45.000kills/36.500deaths(1.23):hang3:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

To kLAin - BFBC2 Stats δεν κάνει update τα stats, με δίχνει ακόμα 24 εδώ και μία βδομάδα, ενω κοντεύω τα 28. Το kLAin - Battlefield: Bad Company 2 Stats - Stats Verse κάνει κανονικό update. Ξέρει κανεις τι γίνεται?:hmm:

Οφτόπικ μάλλον: Ένας φίλος μόλις αγόρασε αυτη την καρτα απο πλαίσιο. Την έστησε κανονικά αλλά έχει προβλημα με το bad company 2. To Vietnam παιζει κανονικα, όπως και αλλα games πχ Black Ops, Nfs kλπ. Είχε αυτη και το game έπαιζε κανονικα σε full ρυθμίσεις και χωρίς καθόλου προβήματα. Πλέον ενώ όλα τα αλλα παίζουν κανονικα σε φουλ ρυθμισεις (και το Vietnam) το Μπαντ Κομπανυ 2 δεν παιζει. Κολλάει και για να παιξει χωρις πρόβλημα πρέπει να γυρίσει τις ρυθμίσει στο Low, ουτε καν στο medium δεν παιζει. Ξέρει κανεις τι μπορεί να φταίει και τι μπορούμε να κανουμε για να το φτιάξουμε?

Ευχαριστω προκαταβολικά..:)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον τωρα παιζει σε dx11 ενω πρωτα επαιζε σε dx10 ή dx9

Λογικά ναι, αλλα τι πρέπει να κάνει για να παίζει πάλι όπως πριν? Και το vietnam γιατι το παιζει κανονικα όπως με την παλιά κάρτα?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

θα πας στα εγγραφα μου --> BBC2 και θα ανοιξεις το settings ( με σημειωματαριο)

εκει εχει μια καταχωρηση dxversion=auto ,αλλαζεις το auto και με 10

Αν και εκει παει αργα δοκιμασε σε 9

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω να δεις αρνητικο k/d! Εβγαινα εξω λες και ειμουν ο ραμπο, γαζωνα μερικους και μετα με εκαναν σουροτυρι!

Τωρα ομως που πηρα τα πανω μου εχω πολλα death μαζεμενα και δεν μπορω να το στρωσω!

Παιδες κατι αλλο..! Ηταν ενας με ενα UH-60 BLACKHAWK στα πλαινα και ειχε σκοτωσει το συμπαν..! Ειχε ενα k/d 50/8 για παραδειγμα! Και να μην ηταν μονο αυτος..αλλα ειχα πετυχει και αλλον σε αλλο server να το κανει!

Και ολα αυτα σε HC server που δεν εχει καν aim στο heli! :fie:

Link to comment
Share on other sites

Σε HC, με τα stationary,heli και mg36, σημαδεύεις με γνώμονα το κέντρο της οθόνης σου (αν θες κόλα και ένα διάφανο αυτοκόλλητο με ένα σταυρό, κύκλο, τελεία κτλπ ότι θες, ώστε να ξέρεις ακριβώς που είναι) ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπορω να κανω μια νουμπιστικη ερωτηση;;;;

το ρημαδι το uav πως το πετανε;;

δοκιμαζω αλλα δεν κανει τιποτα, εχω καταφερει να παραμενει στο εδαφος να κανει μονο κυκλους κατω στο εδφος:suicide::suicide:

ακυρο!!!!!

Έγινε επεξεργασία από creye
Link to comment
Share on other sites

Συγκέντρωση Ελληνικών Clan

Πέραν του περί competitive μέρους της συγκέντρωσης, πιστεύω καλό είναι να γίνει και μια συζήτηση γενικά περί του community του Battlefield στην Ελλάδα. Οπότε όσοι πιστεύουν ότι τους ενδιαφέρει κάτι τέτοιο καλό θα ήταν να παρευρεθούν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ένα ωραίο βιντεάκι με Vietnam action και χιουμοριστικό voice over από Duke Nukem - unreal tournament!

Έχουν φάση τα parachute kills που κάνει....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EqvV4sxsCjU]YouTube - Duke Nukem Plays Battlefield Bad Company 2 by C1INTBEASTWOOD[/ame]

:jump1:

Θα δοκιμάσω και εγώ...

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ένα ωραίο βιντεάκι με Vietnam action και χιουμοριστικό voice over από Duke Nukem - unreal tournament!

Έχουν φάση τα parachute kills που κάνει....

Θα δοκιμάσω και εγώ...

:hehe:

Και είναι πολύ πιό δύσκολο να γίνουν αυτά που κάνει στην έκδοση για πισί από τις κονσόλες....ωραίος ο τύπος

Link to comment
Share on other sites

Και είναι πολύ πιό δύσκολο να γίνουν αυτά που κάνει στην έκδοση για πισί από τις κονσόλες....ωραίος ο τύπος

Σε πισι ειναι ο τύπος!!! :jump: :dance3::dance3:

(αμα προσέξεις στο πλάι μερικες φορές λεει πχ. RMB DETONATE CHARGE/LMB DEPLOY CHARGE)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.