Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Σε λιγο θα μπω....ειπαμε ο καινουργιος χρονος φετος θα με βρει ετοιμοπολεμο :hang3::magic:

(καθε χρονο βγαινω και γυρναω στουπι...φετος θα ειμαι καλο παιδι)

Επειδη εγω φετος ειμαι αρρωστος..! Και εχω τα λαιμα μου!Δεν μπορω να πιω πολυ..! οποτε το αφηνω για του χρονου! Οποτε ραντεβου κατα τις 3-4-5 για ματσακια!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 4-5 μέσα θά μαι.Θα κοιμηθώ Σ/Κ μιά και καλή μιάς και έχω να κοιμηθώ απο προχθές :hehe:

Haig+Coca cola ή σκέτο=WIN

Και τεκίλα πορτοκάλι

Το τζίν δεν με χαλάει πάντως :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Καλή χρονιά παιδία!

Χθες μπήκα καμιά ωρίτσα και έκανα καμιά 50αριά kills και ο stat server δεν κατέγραψε ούτε ένα!

Κάτι δεν πάει καλά...

Έχω κολλήσει στα 7993kills, μπαίνω πάλι να δω αν θα μετρήσει! Θέλω να περάσω τα 8000!

Που μπορώ να στείλω κανένα email με παράπονα;

:p

:)

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Καλή χρονιά παιδία!

Χθες μπήκα καμιά ωρίτσα και έκανα καμιά 50αριά kills και ο stat server δεν κατέγραψε ούτε ένα!

Κάτι δεν πάει καλά...

Έχω κολλήσει στα 7993kills, μπαίνω πάλι να δω αν θα μετρήσει! Θέλω να περάσω τα 8000!

Που μπορώ να στείλω κανένα email με παράπονα;

:p

:)

Μάλλον πάλι υπερφορτωμένος είναι ο server. Μου τα εμφάνισε ξαφνικά,από 7993 πήγα 8049, έπαιξα καμιά ωρίτσα έκανα άλλα 25 kills αλλά πάλι κόλλησε στα 8049,δεν μου έχει προσθέσει ακόμα τα καινούργια kills. Λόγω γιορτών μάλλον έχει πολύ κόσμο, δεν χερω τι άλλο μπορεί να φταίει...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κολλάει πολύ σήμερα ή μου φαίνεται;

Μέχρι που γύρισα και σε stock ρολόγια αλλά τα ίδια.

Σημερα και εγω εχω τραγικα Ping! δεν μπορω να παιξω για κανενα λογο! Αφου δεν κανει καν Update και μου λεει οτι ειμαι 1 lvl και φρικαρω!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.