Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εχω μια ιδεα, λεω να στειλουμε προσλκησεις ο καθενας απο μας κι΄ ας γραψει το user name του εδω δηλαδη πως λεγεται μεσα στο BF ετσι για να μην σφαζομαστε μεταξυ μας.

Αντε του χρονου να μαζευομαστε ολο και περισσοτεροι Ελληνες μεσα και να παιζουμε ομαδικα :T:.....εγω παντως λεγομαι Captainjohnnyred και παιζω χωρις cheat και τετοιου ειδους αηδιες και σε servers χωρις kill cam.....οποιος θελει ας στειλει για join. Αντε τα λεμε του χρονου με υγεια.:fun::magic::dance3::triniti:

Έγινε επεξεργασία από Captainjohnnyred
Link to comment
Share on other sites

....εγω παντως λεγομαι Captainjohnnyred και παιζω χωρις cheat και τετοιου ειδους αηδιες και σε servers χωρις kill cam.....οποιος θελει ας στειλει για join. Αντε τα λεμε του χρονου με υγεια.:fun::magic::dance3::triniti:

εγω λεγομαι "t3hsofos"

ειμαι γνωστος τσιτερας,αξιος διαδοχος της μεγαλης σχολης των τσιτεραδων που ξεκινησε ενα κρητικο φιλαρακι..

παιζω σε ολα τα modes,maps,expansions,με kill cam παντα on,ώστε να βλεπουν ολοι την μουρη μου και τη χωριστρα στο μαλλι specact που εφτιαξε ειδικα για μενα η EA!

καλη χρονια παλικαρια,

c u on the battlefield..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια ιδεα, λεω να στειλουμε προσλκησεις ο καθενας απο μας κι΄ ας γραψει το user name του εδω δηλαδη πως λεγεται μεσα στο BF ετσι για να μην σφαζομαστε μεταξυ μας.

Αντε του χρονου να μαζευομαστε ολο και περισσοτεροι Ελληνες μεσα και να παιζουμε ομαδικα :T:.....εγω παντως λεγομαι Captainjohnnyred και παιζω χωρις cheat και τετοιου ειδους αηδιες και σε servers χωρις kill cam.....οποιος θελει ας στειλει για join. Αντε τα λεμε του χρονου με υγεια.:fun::magic::dance3::triniti:

υπαρχει αντιστοιχο thread με τα ονοματα εδω :

http://www.thelab.gr/gaming/battlefield-bad-company-2-soldier-names-thread-75752.html ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω λεγομαι "t3hsofos"

ειμαι γνωστος τσιτερας,αξιος διαδοχος της μεγαλης σχολης των τσιτεραδων που ξεκινησε ενα κρητικο φιλαρακι..

παιζω σε ολα τα modes,maps,expansions,με kill cam παντα on,ώστε να βλεπουν ολοι την μουρη μου και τη χωριστρα στο μαλλι specact που εφτιαξε ειδικα για μενα η EA!

καλη χρονια παλικαρια,

c u on the battlefield..

Που χαθηκες ρε πορνογερε;;; :p

Link to comment
Share on other sites

Το όριο ήταν 500 και έπεσε, το κάναν 1000 και έπεσε, τώρα είναι 5000, για αν δούμε!

Βρε Φροστ τρελο αγορι.Τι πλατινα πηρες στο ΑΚ!!!Gold ηταν :p

Clipso - Battlefield: Bad Company 2 Stats - Stats Verse :p

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα και εγω στο παιχνιδι...! Specact + vietnam Total: 12.26 € Για σημερα..!

Με λιγες εντυπωσεις το vietnam μου αρεσε γιατι ηταν πολυ hardcore! Σκοτωνες ευκολα! το οποιο μου αρεσε..! :flower:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.