Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Οπως φαινεταιhttp://www.battlefieldbadcompany2.com/vietnam/battleforhastings αυριο θα εχουμε καινουργια πιστα στο Vietnam...:happy2:

Μου φαινεται δεν γλυτωνω..! Αυριο παω να βαλω 18 ευρωπουλα να παρω vietnam + specact να τελειωνω!!

Εμπα ομως τωρα στο οριτζιναλλε να φαμε κανεναν! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μαγκες καπου πρεπει να εχω χασει επεισοδια, τι ειναι τα SPECACT; ολο και καπου θα το χετε πει αλλα πλεον το ποστ ειναι 343 σελιδες ,too much για αναζητηση...:p

ρωταω γιατι κοιταγωντας τα stats moy παρατηρησα οπλα όπως M16A2 SPECACT,M95 SNIPER SPECACT κτλ..

για πειτε plz:)

Link to comment
Share on other sites

μαγκες καπου πρεπει να εχω χασει επεισοδια, τι ειναι τα SPECACT; ολο και καπου θα το χετε πει αλλα πλεον το ποστ ειναι 343 σελιδες ,too much για αναζητηση...:p

ρωταω γιατι κοιταγωντας τα stats moy παρατηρησα οπλα όπως M16A2 SPECACT,M95 SNIPER SPECACT κτλ..

για πειτε plz:)

http://battlefield.wikia.com/wiki/SPECACT:flower:

Link to comment
Share on other sites

μαγκες καπου πρεπει να εχω χασει επεισοδια, τι ειναι τα SPECACT; ολο και καπου θα το χετε πει αλλα πλεον το ποστ ειναι 343 σελιδες ,too much για αναζητηση...:p

ρωταω γιατι κοιταγωντας τα stats moy παρατηρησα οπλα όπως M16A2 SPECACT,M95 SNIPER SPECACT κτλ..

για πειτε plz:)

Προσθέτει 4 επιπλέον επιλογές όταν ξεκινάς το παιχνίδι εκτός των κλασσικών Medic,Engineer,Assault και recon εμφανίζονται και τα αντίστοιχα spectact: Medic SA, Engineer SA, Assault SA, Recon SA με 4 επιπλέον όπλα MG3 SA, M16A2 SA, UMP45 SA, M95 SA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ, από ότι φαίνεται απαντήθηκαν τα περισσότερα χρηστικά ,

όσο για το βιβλίο οδηγιών είχε την σελίδα κολλημένη με την επόμενη..

Και τώρα κάτι τελευταίο , έχω την εντύπωση ότι ορισμένοι μέσα στην πίστα βγάζουν κραυγές " μαγκιάς " ,

εκτός από τους στάνταρ ήχους , που βγαίνουν ως αποτέλεσμα κάποιας πράξης..

Εαν για παράδειγμα είμαι σε ενα Server εγώ και ένας άλλος ακόμα , υπάρχει τρόπος να " φωνάξω " κάτι απλά για να του τραβήξω την προσοχή ?

Δίνοντας την αίσθηση στο που βρίσκομαι μέσα στην πίστα περίπου ?

Και ένα άλλο λίγο μπερδεμένο θέμα , είναι η " πρόσκληση " παίχτη " δήλωση ως φίλου " .

Εχω δεχτεί μια πρόσκληση από έναν , και έστειλα και εγώ σε έναν άλλο.

Στην λίστα μου βλέπω μόνο την μια που έλαβα ?

Link to comment
Share on other sites

Οπως φαινεταιhttp://www.battlefieldbadcompany2.com/vietnam/battleforhastings αυριο θα εχουμε καινουργια πιστα στο Vietnam...:happy2:

η PC community έδωσε ρέστα πάλι, έτσι για να μην ξεχνιόμαστε ποιοι έκαναν το Battlefield franchise αυτό που είναι σήμερα :dirol:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.