Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Καλά Χριστούγεννα από τα μάχιμα ελληνικά στρατά παίδες και αναφέρω (αν δεν έγινε ήδη) ότι το Vietnam σήμερα το δίνουν 6.50e από ea store!

Εγώ που το σκεφτόμουνα ως τώρα, μόλις άλλαξα γνώμη :D

μόλις το παράγγειλα και εγώ

14063531.jpg

βάζω τον κωδικό που υπάρχει στο serial number αλλά δεν τον δέχεται.αυτός δεν είναι??

Έγινε επεξεργασία από Gregorypeg1000
Link to comment
Share on other sites

το BF 3 θα το πάρω μετά απο 4-5 μήνες που θα έχει πέσει στα 20 ευρώ !!! αι σιχτιρ ΕΑ

εγώ θα πάρω και πάλι την Super Duper Deluxe Premium edition των 40+ euro, αρκεί βέβαια με πείσουν τα trailers/images/reviews :)

@Gregory, όχι το order number, άλλα το Product Code βάζεις. Στο βγάζει μετά το confirmation της αγοράς + μπορείς να το δεις από το order history της EA (στο account σου).

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αφου τους εστειλα email και τους τα εψαλα, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ εγινε δουλεια με το veteran status....

Οσον αφορα τον ηχο εχει δικιο ο grunt....

εγω με τα Sennheiser HD555 ακουω μεχρι και το θρόισμα των φυλλων. Μια φορα προσπαθησα να παιξω χωρις ακουστικα με τα 5.1 που εχω αλλά δεν....

Λες αν στείλω και εγω που δεν μου τρέχει το battlefield heroes να μου το ενεργοποιήσουν το veteran status;

Εγώ με τα 5.1 και τον onkyo ακούω μιά χαρά!

:)

Link to comment
Share on other sites

Πες τους οτι το εχεις εγκαταστησει εδω και μια εβδομαδα αλλά το veteran status σου παραμένει 0.

Θα στο φτιαξουν :)

Χρειαζεται μονο να βαλεις το παιχνιδι και να στησεις παικτη με το e-mail που παιζεις στο BF ? και σου βγαζει veteran αυτοματα ?

Εχω κανει και κατι αλλες επιλογες στα παιχνιδια μου στη σελιδα της EA!

Ουτε εγω εχω veteran ακομα!

Lazy δωσε φωτα!:baby:

Link to comment
Share on other sites

Πες τους οτι το εχεις εγκαταστησει εδω και μια εβδομαδα αλλά το veteran status σου παραμένει 0.

Θα στο φτιαξουν :)

Μόλις έστειλα, να δούμε πότε θα ο φτιάξουν...

:)

Είναι και εορταστική περίοδος...

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεται μονο να βαλεις το παιχνιδι και να στησεις παικτη με το e-mail που παιζεις στο BF ? και σου βγαζει veteran αυτοματα ?

Εχω κανει και κατι αλλες επιλογες στα παιχνιδια μου στη σελιδα της EA!

Ουτε εγω εχω veteran ακομα!

Lazy δωσε φωτα!:baby:

Κανονικα ναι, ετσι πρεπει να γινεται. Επειδη ομως μιλαμε για την ΕΑ :tomato: αν εχεις εγγραφεί και σε άλλα παιχνιδια και παρ'ολα αυτα το veteran status παραμενει 0, στειλε τους ενα email εξηγωντας τους το τι συμβαινει και θα το ρυθμισουν αυτοι :)
Link to comment
Share on other sites

Κανονικα ναι, ετσι πρεπει να γινεται. Επειδη ομως μιλαμε για την ΕΑ :tomato: αν εχεις εγγραφεί και σε άλλα παιχνιδια και παρ'ολα αυτα το veteran status παραμενει 0, στειλε τους ενα email εξηγωντας τους το τι συμβαινει και θα το ρυθμισουν αυτοι :)

Εμένα μόλις πριν λίγα λεπτά απάντησαν στο email και μου έφτιαξαν το veteran status,ενώ ζήτησαν και συγγνώμη για την ταλαιπωρία...

Χρησιμοποίησα και λίγο το Μ1 και θυμήθηκα το στρατό, το Νάυπλιο(KEMX) και τις βολές που έκανα με το Μ1!

:D

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε παιδια, εγώ που το δοκίμασα το Μ1 σε ενα φιλο μιας και δεν έχω veteran ο ίδιος, δεν μου εκανε και μεγάλη εντύπωση. Πολύ δυνατο και αν πετύχεις 2-3 σφαιρες καλα κάτω ο αλλος αλλα κατα τα άλλα δεν ξέρω, δεν με ξετρέλανε. Και είμαι και συνηθισμένος απο single fire rifles σε πολλα games. Ίσως θα πρέπει να ασχοληθώ κι άλλο με το Μ1...:...:

Ξέρει κανεις μέχρι ποτε ειναι η έκπτωση για το Vietnam στα 6€ απο το EA store??

Link to comment
Share on other sites


εγω παντως δεν βλεπω καποια εκπτωση;;:weep::weep:

πήγες στο link που έγραψα ή από την EA.com ?

γιατί δεν ξέρω τι παίρνουν οι τύποι εκεί πέρα, άλλα από EA.com το έχουν 14, ενώ από το store το έχουν 6.50 :confused:

Link to comment
Share on other sites

σωστος,το χτυπησα και γω λοιπον!!:magic: παντως οτι να ναι κανουν οι ανθρωποι, στην ΕΑ 14 και στο στορε 6.5€ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ:tomato::tomato:

Ντου όλοι στο ΕΑ Store, πριν μας καταλαβουν!!!:dance3::dance3::dance3:

Edit: Αν πας να το πάρεις απο ΕΑ, μολις πατήσεις checkout σε ρίχνει στο Store. ;)

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.