Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

όντως η cold war τα σπάει ...

άντε να βγει το vietnam να λιώσουμε με νέα map όπλα κλπ κλπ :dance3:

12 μέρες μείνανε! Υπομονή! Μέχρι τότε έχουμε τις 4 καινούργιες πίστες για λιώσιμο!

Πιό πολύ μου αρέσουν οι άλλες πίστες με την εξής σειρά: Oasis, harvest day, heavy metal.

Cold war έχω παίξει 2 φορές και ακόμα δεν έχω προλάβει να την μάθω επειδή και τις 2, δεν προλάβαινα να κάνω spawn και με τρώγανε, άσε που φυσάει και φέρνει παγωνιά και δεν μπορείς να σκοπεύσεις, δεν βλέπεις τίποτα...

:(

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

Αν δυσκολεύεσαι να μάθεις μια πίστα μπες σε έναν άδειο server που την έχει και κάτσε εξερεύνησε την. Είναι πίστα για πολλά μαχαίρια και shotgunιες.

Αλλιώς πάρε recon και κάτσε σε μια άκρη να παρακολουθείς από που βγαίνουν που πάνε κτλ. Επίσης μπορείς να πατήσεις και το M μέσα στο παιχνίδι να δεις τον χάρτη :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

gold war καλη πιστα κλειστη,η αγαπημενη μου μεχρι τωρα...

επισης η harvest day ολα τα λεφτα...

γενικα οι πιστες αυτες σε βαζουν πιο πολυ σε war mode,το ζεις πιο πολυ..

επισης μου φαινονται πιο δυσκολες οταν κανεις επιθεση ή απλα εχω παντα noobZorz στην ομαδα μου...(?)

Link to comment
Share on other sites

Ειπα να παιξω λιγο σημερα που δεν εχουμε σχολειο,αλλα παλι κατι μπηκε εμποδιο :(

Τωρα εκει που προχωραω και σχεδον παντα οταν βαραω ή γινεται καποια εκρηξη κτλπ ,γινεται ο κακος χαμος....απο textures ροζ-κιτρινα-πρασινα ,μονο που παταω δε βλεπω...

Drivers εχω τους τελευταιους ,πριν 1 βδομαδα τους εβαλα. :nothing:

οριστε και φωτο (απο κιν - sorry - ) :

07122010500.jpg

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

εχω να μπω πολύ καιρό....πεθύμησα ματσάκια με jpavly, tragikos, lazy και λοιπούς... Χρόνος 0 αυτόν το καιρό ....

o tzipavlis αλλαξοπίστησε, ο neph ρίχνει πραγματικές σφαίρες και οι υπόλοιποι είμαστε συχνά πυκνά μέσα... Κοίτα να φρεσκαριστείς πριν το Vietnam ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειπα να παιξω λιγο σημερα που δεν εχουμε σχολειο,αλλα παλι κατι μπηκε εμποδιο :(

Τωρα εκει που προχωραω και σχεδον παντα οταν βαραω ή γινεται καποια εκρηξη κτλπ ,γινεται ο κακος χαμος....απο textures ροζ-κιτρινα-πρασινα ,μονο που παταω δε βλεπω...

Drivers εχω τους τελευταιους ,πριν 1 βδομαδα τους εβαλα. :nothing:

οριστε και φωτο (απο κιν - sorry - ) :

07122010500.jpg

Τέλεια! Μιά χαρά τα βλέπεις όλα!

:p

Έχεις μήπως ενεργοποιήσει κανένα φίλτρο; Βάλτα στο default στο ccc και ξαναδοκίμασε.

Εμένα με τους 8.792.5 μου κάνει κάτι μαυρίσματα η εικόνα σε άσχετες στιμγμές για μερικά δευτερόλεπτα, κυρίως σε μεγάλες πίστες, βλέπε heavy metal. Κάτι παίζει με τον driver. Σε μία ώρα μπορεί να μου το κάνει 1,2 φορές...

Εσύ ποιόν έχεις;

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

o tzipavlis αλλαξοπίστησε, ο neph ρίχνει πραγματικές σφαίρες και οι υπόλοιποι είμαστε συχνά πυκνά μέσα... Κοίτα να φρεσκαριστείς πριν το Vietnam ;)

Το BF ήταν αλλαξοπιστία, πάντα CoD έπαιζα :p

Άμα θυμηθώ να κάνω Update τον client θα μπω.

Link to comment
Share on other sites

Το BF ήταν αλλαξοπιστία, πάντα CoD έπαιζα :p

Άμα θυμηθώ να κάνω Update τον client θα μπω.

Τελειωνε ρε συ, κανε update και ξανα-αλλαξοπίστησε...τωρα ξεκινανε τα ωραια στο BC2 :baby:
Link to comment
Share on other sites

Τους 260.99 της nVidia εχω για την 9800gt....

Δεν εχω πειραξει τιποτα,ουτε φιλτρα!

Για τους συγκεκριμένους οδηγούς είχα πρόβλημα με το adobe10.1, χρήση gpu 1% κτλπ και έβλεπα 3 καρέ το δευτερόλεπτο, δοκίμασε να πας στους 25χ.χχ νομίζω θα είσαι καλύτερα. Πρέπει να έχουν θέματα οι καινούργιοι-τελευταίοι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τελειωνε ρε συ, κανε update και ξανα-αλλαξοπίστησε...τωρα ξεκινανε τα ωραια στο BC2 :baby:

Βασικα προσυλητισε και μενα, αλλα εγω προπαραγγειλα το Vietnam, συνεπως θα μπω οταν βγει. Παλι μπαινω, αλλα το spray and pray του CoD εχει πλακα, ιδιως με τα πιτσιρικια που στραβωνουν απιστευτα οταν τα σφαζεις... :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.