Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

αν το pc σου είναι αυτό της υπογραφής σου, το παίζεις με τα πάντα όλα στο full άνετα.-

Ναι δεν εχω προβλημα, οπως λες ολα full και παιζω ανετα, απλα εχω δει κατι screenshot απο καποιους με min, max και avr fps στο συγκεκριμενο παιχνιδι και νομιζα οτι εχει bench.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν εχω προβλημα, οπως λες ολα full και παιζω ανετα, απλα εχω δει κατι screenshot απο καποιους με min, max και avr fps στο συγκεκριμενο παιχνιδι και νομιζα οτι εχει bench.

Μεγαλε εγω στο συστημα της υπογραφης παιζω 1980*1080 ολα high χωρις φιλτρα! :fun:

Q6600@ 3g

4870@stock

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν εχω προβλημα, οπως λες ολα full και παιζω ανετα, απλα εχω δει κατι screenshot απο καποιους με min, max και avr fps στο συγκεκριμενο παιχνιδι και νομιζα οτι εχει bench.

Δεν εισαι ο μόνος...και εγω ετσι νομιζα (link παράδειγμα) για αυτο δεν ειναι και πολύ αξιοπιστο τι μετρήσεις δειχνει ο καθενας για το συγκεκριμένο... εγώ παντως με X3 720 + 275GTX τα εβαλα ολα στο medium και σταματησα να ανυσηχω και να ειμαι πανω απο το fraps

Link to comment
Share on other sites

Και εγω οπως παιζεις εσυ παιζω με τη διαφορα ομως οτι βαζω :)ΑΑ 8χ και AF 16x

Αμα στο multiplayer τρεχεις περα δωθε και καταλαβεις αν εχει διαφορα χωρις φιλτρα και με φιλτρα πες μου!

Εγω σου λεω πως στους περισσοτερους απο εδω μεσα να τους εβαζαν μια ωρα να παιζουν με φιλτρα και μια χωρις ( χωρις να το ξερουν φυσικα) δεν θα καταλαβαιναν διαφορα στο παιχνιδι!

Φιλικα!:fun:

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με το παιχνιδι κ συγκεκριμενα με το mouse(G9x) , εδω κ κανω δυο μερες μου κολλαει το fire ,παω να ριξω κατα ρυπας κ ριχνει μια μια σφαιρα κ εχοντας συνεχεια πατημενο το κουμπι.Το δοκιμασα σε αλλα παιχιδια δουλευει κανονικα το ποντικι,κατεβασα καινουργιους drivers παραμενει το προβλημα.Δεν ειναι λιγο κουλο αυτο?:slap:

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις Ping κατω απο 220 τωρα? ελεος με 4net

Τις τελευταίες μέρες με την on έχω 200~300 ping και όταν αλλάζω το gateway στo conn-x, πέφτω στα 60~80...

Πάλι κάτι τρέχει με την oteglobe...? πάλι κάποιοι δεν πλήρωσαν bandwidth...?

Έλεος πάντως...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες με την on έχω 200~300 ping και όταν αλλάζω το gateway στo conn-x, πέφτω στα 60~80...

Πάλι κάτι τρέχει με την oteglobe...? πάλι κάποιοι δεν πλήρωσαν bandwidth...?

Έλεος πάντως...

Και μένα η ON τώρα τελευταία τα πίνει είναι η αλήθεια, δοκίμασε με το gaming pack και να κλείνεις το modem όταν δεν το χρησιμοποιείς. Ίσως να μειωθεί 50-70 ping.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενοχλεί πια η on, γιατί την έχω μόνο για downloading και γενική χρήση... όλες οι συσκευές βγαίνουν από on που είναι 8mbit και αλλάζω το route στο game-pc στην backup σύνδεση του conn-x, όταν για κάποιο λόγο θέλω χαμηλό latency... έτσι τελειώσαν όλα μου τα προβλήματα...

Σε σπίτι χωρίς 2 συνδέσεις, δεν υπάρχει gaming, γιατί όλο κάποιος κατεβάζει κάτι, χαζεύει στο youtube ή όπου αλλού, τρέχει ο server και τα vpn και άντε να παίξεις έτσι... :fist:

Link to comment
Share on other sites

Έτυχε να παίζω με τον αγαπητό Lazy σε ένα server την ωραία πίστα Arica Harbor ως defender. Άρχισαν κλασσικά το tank sniping και έκανα το επίσης κλασσικό σχόλιο ότι το tank sniping δείχνει ανικανότητα να σετάρεις τα MCOM, οπότε άρχισαν κάτι καλόπαιδα ότι είμαι και καλά σε clan server και καλό θα ήταν να το βουλώσω, οπότε ρωτάω και εγώ "αλλιώς;" οπότε μπαμ, kick...

Ξαναμπαίνω στο καπάκι και με είχαν στο mute. Δεν τους χάλασε όμως:

bfbc2game20101115013038.png

Πολύ κόμπλεξ ρε παιδί μου από πολλούς admins.:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε..επρεπε να δωσετε "συρμα" να χωθούμε και εμεις..:dance3: Εγω επαιζα σε εναν εχτες pistol&knife only.. πολύ γελιο , μεχρι που μπηκαν κατι χαϊβάνια..

ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΠΟΤΕ VOTEKICK η χαζοDICE? ? ? ? ? ? ? ? ? OEO? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω δει votekick σε server :T:. Οταν καποιος εκανε baserape o server εγραφε "player X is baseraping , punish him by typing !votekick X"... Με 3 ψηφαλακια εξω ο τυπος (tank μεσα στην βαση μας) δεν το εχω δει πουθενα αλλου :fist:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.