Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

M95@Red Dot σε HC το παίζω με armor plates, και βρίσκομαι σε άψοφος mode :D

Ξέρω γω σε βαράει κάποιος και άμα δεν πετύχει headshot σου δίνει ακριβώς το health που χρειάζεσαι για να κρυφτείς.

Σε SC με magnum για τον λόγο που είπε ο κύριος άκης παραπάνω ;)

Καλα σε HC δν παιρνω Μ95..δν χρειαζεται...Μ24..:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Τους σαπισαμε λιγο σημερα..!

Εντυπωσεις απο το νεο patch!

Medic -> μου φαινεται τα LMG ειναι απιστευτα τωρα..!

F2000 -> OP μονο αυτο εχω να πω! Θα το λιωσω να παρω τα αστερακια!

Κατι μου φαινεται αλλαξε στα 40mm grenade! δεν κανει τοσο damage οσο πριν! :weep:

Υ.Γ: Αυτος ο shooterakis δεν πεφτει ρε γαμωτο!! :p

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με χαλασε το Shotgun+slugs.

κατι πειραξαν στον στοχο και δεν ειναι οπως παλια.:fist:

Αυτό:

- Fixed slug shotgun zoom crosshair on PC so they better represent the long range accuracy. Crosshairs now close more on PC, similar to consoles.
Ουσιαστικά πλέον ο σταυρός είναι πλήρης όταν στοχεύεις με δεξί κλικ για να δείξει ακριβώς που σημαδεύει.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει κανένας προβλήματα μετά το patch;

Εκεί που ήταν σταθερότατο με το προηγούμενο (1,2 ctd's την εβδομάδα), στο τελευταίο με έχει λιώσει στα ctd. Κάθε μισάωρο και από ένα...

Μάλλον μου φαίνεται εκτός από τις πατάτες που έκαναν (tracers,revive bug) πρόσθεσαν και stability bugs...

Έχει κανένας κάτι παρόμοιο;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει κανένας προβλήματα μετά το patch;

Εκεί που ήταν σταθερότατο με το προηγούμενο (1,2 ctd's την εβδομάδα), στο τελευταίο με έχει λιώσει στα ctd. Κάθε μισάωρο και από ένα...

Μάλλον μου φαίνεται εκτός από τις πατάτες που έκαναν (tracers,revive bug) πρόσθεσαν και stability bugs...

Έχει κανένας κάτι παρόμοιο;

Welcome to the club!

Λυσεις:

1. Παιζεις με ενα πυρηνα.

2. Περνας 10.5α οδηγους.

3. Παιζεις σε dx9/10.

4. Πας σε 6970 η οποια θα το παιζει σαν την 5970 και δεν θα χρειαζεσαι crossfire.

Διαλεγεις κ παιρνεις...:fun:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχει κανένας προβλήματα μετά το patch;

Εκεί που ήταν σταθερότατο με το προηγούμενο (1,2 ctd's την εβδομάδα), στο τελευταίο με έχει λιώσει στα ctd. Κάθε μισάωρο και από ένα...

Μάλλον μου φαίνεται εκτός από τις πατάτες που έκαναν (tracers,revive bug) πρόσθεσαν και stability bugs...

Έχει κανένας κάτι παρόμοιο;

Βρήκα τι έφταιγε...

Είχα προσθέσει την προηγούμενη εβδομάδα άλλα 6Gb ram και ήταν 9-9-9-24 στα 1866Mhz. Είχα αφήσει το Bios στο auto τα timings και είχε βάλει 9-9-9-24 για τα 1600ΜHz αλλά πριν τα άλλα 6Gb που είχα, τα είχα ρυθμίσμένα 9-9-9-31.

Έβαλα χειροκίνητα 9-9-9-31 και έπαιξα ένα 2ωρο χωρίς ctd. Από αύριο που θα πάιξω παραπάνω ώρες θα σας πω και σίγουρα αν έφταιγε αυτό...

Πάντως πριν στο μισάωρο είχα και από ένα ctd!

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club!

Λυσεις:

1. Παιζεις με ενα πυρηνα.

2. Περνας 10.5α οδηγους.

3. Παιζεις σε dx9/10.

4. Πας σε 6970 η οποια θα το παιζει σαν την 5970 και δεν θα χρειαζεσαι crossfire.

Διαλεγεις κ παιρνεις...:fun:

Μάλλον και πάλι όταν βγουν 6970 ή 6990 ή όπως αλλιώς θα λέγεται θα πάω για crossfire!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό:Ουσιαστικά πλέον ο σταυρός είναι πλήρης όταν στοχεύεις με δεξί κλικ για να δείξει ακριβώς που σημαδεύει.

@@ καλαβριώτικα. Κανει 3 ωρες να κανει zoom. Και το γεγονος οτι εχεις μια και μονο ευκαιρια για headshot σημαινει οτι εισαι προφανώς dead εκτος αν ο αλλος ειναι απόφοιτος των σχολών Deree

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πως κάνω εναν παίχτη report KAI συγκεκριμένα τον Boogeyman75

έχει κάνει σκορε 61-16 και χρησιμοποιεί σίγουρα χακ γιατί αποκλίετε να με είδε εκει που είμουν :fist::fist:

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

πως κάνω εναν παίχτη report KAI συγκεκριμενα τον Boogeyman75

έχει κάνει σκορε 61-16 και χρησιμοποιει σίγουρα χακ γιατί αποκλίετε να με είδε εκει που είμουν :fist::fist:

Είσαι σίγουρος; Ήσουν σε hc server; Αν δεν ήσουν παίζει να σε είχαν κάνει spot και να βάραγε στο κόκκινο τριγωνάκι.

Έχω φάει και εγώ έτσι πολύ κόσμο...

:p

Link to comment
Share on other sites

κοίτα δεν είμαι κανένας νουμπάς ---- συνήθως αν έχω κέφια με κάνουνε μπαν για σκορ 40-10 κατι τετια ... στο τέλος του γύρου έφτασε 80 με 20 θανάτους ναι HC ήταν και ναι ήταν cheater η όπως αλλιώς γιατί εκεί που τον σημάδευα με το σνιπερ και κοίταγε από την άλλη μεριά ξαφνικά γυρνάει headshot .... θέλω report τώρα να κάνω ... medic ήταν με τ88 = 200bullets

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

κοίτα δεν είμαι κανένας νουμπάς ---- συνήθως αν έχω κέφια με κάνουνε μπαν για σκορ 40-10 κατι τετια ... στο τέλος του γύρου έφτασε 80 με 20 θανάτους ναι HC ήταν και ναι ήταν cheater η όπως αλλιώς γιατί εκεί που τον σημάδευα με το σνιπερ και κοίταγε από την άλλη μεριά ξαφνικά γυρνάει headshot .... θέλω report τώρα να κάνω ... medic ήταν με τ88 = 200bullets

Εγώ είμαι noobas! Αν είναι όπως τα λες είναι σίγουρα cheater! Λογικά θα πρέπει να υπάρχει κάποιος τρόπος report στο pbbans. Μπορεί όμως να θέλουν αποδεικτικά στοιχεία,αφού δεν το έπιανε το punkbuster. Κράτησες κανένα video αφού έγινε αυτό, που να το αποδεικνύει;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αν δεν τους πιάσει αυτοματοποιημένο σύστημα δε νομίζω ότι γίνεται κάτι. Προσωπικά είχα συμπληρώσει μια φόρμα της EA για έναν φανερά τσίτερ με screenshot από το σκορ (60/1) αν θυμάμαι καλά αλλά δεν έγινε κάτι. :getlost:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.