Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Μην με πείτε cheatera! Απλά μπήκα σε έναν noob server σήμερα(όχι ότι και εγώ δεν είμαι noob),μπας και ανεβάσω λίγο το ratio...

bfbc2game20101010214504.jpg

:o

Μπήκα μέσα και τα ισοπέδωσα όλα με το Μ1Α2:

bfbc2game20101010214501.jpg

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

Για το Βιετνάμ:

The US tank is no less important as part of a winning strategy, and has the added luxury of a number of 60's themed radio stations to enjoy while on duty. The enemy can actually hear the music from outside as well, so it's not just for the driver's enjoyment.

σως

Link to comment
Share on other sites

Το ΣΚ ήταν αφιερωμένο στο COD6, λόγω πολύ κακών pings στο bf.

Μιλάμε για το απόλυτο noob-o-παίχνιδο ρε παιδάκι μου. Καμπερομένοι να ρίχνουν μόνο 40άρες και RPG, akimbo *****κια που σαρώνουν το σύμπαν, mindless rush, γιούργια κι ότι κάτσει..

Μακριά κι αγαπημένοι, developing bugs δεν συγκρίνονται με gameplay bugs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Hello 25CM,

Your team has received penalty points.

Type: 'non-registered player'

Penaltypoints: 3

Remark:

This adds up to a total of 3 penalty points, you have 9 penalty points left before the team is kicked from the league."

τι εγινε ρε σεις;

Ο Blaze ειναι,απλα δν εβαλε το σωστο id..Μιλησαμε χτες με dfk.1 ποντο θα παρουμε λογο λανθασμενου id.

Link to comment
Share on other sites

Τι λανθασμενο id?Blaze λεγεται χρονια στο ESL.Θα επικοινωνησω σημερα μαζι του και θα σας πω.

Κατι id που μας ειχε δωσει ο Μανωλης...,ε το εχει βαλει λαθος.Πες του να μιλησει με Μανωλη-να μπει esl σημερα,ωστε να ληξει το θεμα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιδία το λογαριασμό στο esl τον ειχα πολυ καιρο πριν το bf...και επειδη δεν γινεται να αλλαξω το name μαλλον δεν πηρε πρεφα οτι ημουν εγω.Οσον αφορα το id εγω εβαλα οτι ακριβως μου στειλανε.Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Το οποίο guid ήταν όχι το σωστό αλλά το password της ομάδας σας (το παλιό, υπάρχει σε post παραπάνω). Εμείς δε θα μπορούσαμε να ξέρουμε ότι είσαι ο blaze, αφού δεν ταίριαζε ούτε το nick ούτε το guid.

Έχω μιλήσει με το ManolisX και του είπα να μπεις στο server σήμερα κάποια στιγμή για να διαλευκανθεί το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες, δεν κάνετε κανένα άλλο thread για τις ομάδες, τα clans και τα παγκόσμια πρωταθλήματα...? Κλασσικές ιστορίες πάλι... έγινε το ασήμαντο, των ασήμαντων και τώρα παρεξηγήσεις, διελευκάνσεις, να φωνάξουμε την σήμανση να πάρουν αποτυπώματα και να αρχίσουμε τις ανακρίσεις... έλεος, δηλαδή και όχι τίποτα άλλο, αλλά για όσους παρακολουθούν το θέμα είναι ενοχλητική αυτή η διακοπή...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

οκ εμεις να κανουμε τετοια λαθη,παει στα κομματια μια παρεα ειμαστε,πρωτη φορα παιζουμε...

τωρα ολοκληρη clan, που νομιζω εχει σοβαρη βαση και λαμβανει μερος σε διαφορα events,να φορτωνει map χωρις να ξερει κανονες και να ειναι το 3dspotting on(και ποιος ξερει τι αλλο ετρεχε παραλληλα...) χτυπαει καπως ασχημα..

οχι οτι ενδιαφερει και πολυ,εμεις χαβαλε κανουμε με το game που μας αρεσει..

Καλά χαλάρωσε.Το παιδί που φόρτωνε τα maps δεν είναι και expert.Λάθη γίνονται . Και όσο για πλάκα παίζετε και εσείς άλλο τόσο παίζουμε και εμείς.

Γι αυτό την επόμενη φορά που θα παίξετε να έχετε το νού σας τι φορτώνει ο καθένας για να μην "σας χτυπάει άσχημα". Φιλικά ManoC21 ;)

Έγινε επεξεργασία από ManoC
Link to comment
Share on other sites

Το guid ηταν καθαρα λαθος δικο μου.Την μερα που ειχαμε δημιουργησει την 25CM ειχα στειλει το guid στον Αλεξ στο Skype.Ετυχε ομως να ειχα στειλει και το password του team.Μετα ο Αλεξης βγηκε και δεν εβαλε το guid του.Οποτε την επομενη (αφου ειχα log απο skype) εκανα copy το pass καταλαθως και οχι το guid του και του το εστειλα

Sorry :hang3:

@dfk θα μπω το βραδακι.Τωρα τελευταια ειμαι φορτωμενος με μαθηματα.:fist:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.