Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Δεν γινεται να τις δω χωρις να κανω log in?Που να θυμαμαι κωδικο τωρα...

Καντε ενα copy + paste ρε παιδια :/

Ρε θα μας τρελανεις?

Εγω δεν εχω account και τα διαβαζω κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο το κοβω,αλλα θα δουμε....

1)θα παμε απατοι

2)θα ναι τιγκα στα 11χρονα (?)

3)με τσεκουρια θα πολεμησουμε (?)

4)βαριεμαι και εχω αλλες προτεραιοτητες :D

1) Να σου πω ότι θα είναι εύκολα τα πράγματα, δε θα στο πω. Αλλά δε χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις τις δυνατότητες σου.

2) Αυτό μπορώ να σε διαβεβαιώσω ότι δε θα συμβεί. Οι περισσότερες ομάδες που θα συμμετάσχουν κατά 95%+ απαρτίζονται από ενήλικες και αρκετούς 30+.

3) Μερικά όπλα είναι off γιατί είναι OP και όλοι θα έπαιζαν με αυτά. Έχει πολλά περισσότερα να διαλέξεις.

4) Όλοι νομίζω εδώ μέσα δαπανούν περισσότερες από 2 ώρες τη βδομάδα για να παίξουν. Τόσο θα χρειάζεται να παίζεις και στο πρωτάθλημα.

Έγινε επεξεργασία από dfk_7677
Link to comment
Share on other sites

3) Μερικά όπλα είναι off γιατί είναι OP και όλοι θα έπαιζαν με αυτά. Έχει πολλά περισσότερα να διαλέξεις.

Επειδή βλέπω πολλούς να κλαίγονται επειδή κόπηκαν 3-4 όπλα, και δεν είναι η πρώτη φορά που βλέπω να παίζεται αυτό το "δράμα", πρέπει να σημειώσω ότι ο "pro" - "skilled" παίχτης παραμένει παιχτούρα ακόμη και αν του δώσεις κουτάλι για να σκοτώσει.

Η γκρίνια τύπου "μου έκοψες το όπλο που έπαιζα κτλ" δείχνει απλώς έλλειψη skill.

Imho πάντα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω πολλούς να κλαίγονται επειδή κόπηκαν 3-4 όπλα, και δεν είναι η πρώτη φορά που βλέπω να παίζεται αυτό το "δράμα", πρέπει να σημειώσω ότι ο "pro" - "skilled" παίχτης παραμένει παιχτούρα ακόμη και αν του δώσεις κουτάλι για να σκοτώσει.

Η γκρίνια τύπου "μου έκοψες το όπλο που έπαιζα κτλ" δείχνει απλώς έλλειψη skill.

Imho πάντα.

Δεν κατάλαβα πως σου δημιουργήθηκε η εντύπωση ότι κλαφτήκαμε ή γκρινιάξαμε, δεν είδα κανέναν να λέει "μου έκοψες το όπλο που έπαιζα", ούτε κανένα "δράμα". Προσωπικά απλά βρίσκω χαζή την απαγόρευση όλων αυτών των όπλων. Μου είναι αδιάφορο όμως εφόσον δεν είχα σκοπό να συμμετέχω.

Μπορώ να καταλάβω να απαγορεύσουν M2 Carl Gustav AT και Grenade launcher attachment για αποφυγή spamming και noob tubing (όπου δε γίνεται σοβαρό παιχνίδι), αλλά τα υπόλοιπα όπλα εφόσον μπορεί να τα πάρει και ο αντίπαλος και δεν καταστρέφουν το παιχνίδι δε βρίσκω κανένα σοβαρό λόγο να τα κόψουν. OP σε σχέση με άλλα όπλα; Ας το δεχτώ. Είπε κανείς όμως ότι θα τα παίρνει μόνο η μία ομάδα;

Σίγουρα εφόσον όλα αυτά τα όπλα θα κοπούν για όλους, πάλι οι καλοί παίκτες/παιχτούρες/skilled/pro κτλ θα ξεχωρίσουν, αλλά το παιχνίδι θα είναι λειψό ή αν θες διαφορετικό, καστομιά. Ας παίξουν μόνο με πιστολάκια τότε...

Σημείωση: μία άποψη δεν μπορεί να είναι ταπεινή αν έχει τέτοιους χαρακτηρισμούς... my tuppence worth :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω πολλούς να κλαίγονται επειδή κόπηκαν 3-4 όπλα, και δεν είναι η πρώτη φορά που βλέπω να παίζεται αυτό το "δράμα", πρέπει να σημειώσω ότι ο "pro" - "skilled" παίχτης παραμένει παιχτούρα ακόμη και αν του δώσεις κουτάλι για να σκοτώσει.

Η γκρίνια τύπου "μου έκοψες το όπλο που έπαιζα κτλ" δείχνει απλώς έλλειψη skill.

Imho πάντα.

Κλαιμε τωρα...:dirol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο το κοβω,αλλα θα δουμε....

1)θα παμε απατοι

2)θα ναι τιγκα στα 11χρονα (?)

3)με τσεκουρια θα πολεμησουμε (?)

4)βαριεμαι και εχω αλλες προτεραιοτητες :D

γειασου ρε Χύτρα μεσήλικα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.