Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Χαχα, μόλις το μάθεις θα δεις τι γίνεται και ετοιμάσου για aimbot kicks :p.

Μετά, για burst ετοιμάσου να γνωρίσεις και το M416, πολύ περισσότερο γιατί έχει άψογο iron sight και γενικά σπέρνει :)

και εγώ μπήκα χτες που είχα να παίξω καιρό και με το m16 την βόλεψα καλύτερα.. όταν συνιθήσω πάλι θα το ξαναπιάσω το αλβανάκ

Link to comment
Share on other sites

Αν και καταλαβαίνω ότι κάποιοι από σας δε συμπαθούν το competitive gaming, το Electronic Sports League διοργανώνει ελληνικό πρωτάθλημα για Conquest και Squad Rush. Περισσότερα θα μάθετε εδώ.

Εγώ πάντως, δε βλέπω το λόγο να φτιάξετε μια ομαδούλα-παρέα και να παίξετε στο Squad Rush τουλάχιστον.

Τα όπλα M60, MG3, M2 Carl Gustav AT, AN94 Abakan, NEOSTEAD 2000 Combat, SPAS-12

Combat, 870 Combat, Grenade launcher attachment και Mortar Strike απαγορεύονται. Η

απαγόρευση θα επιβάλλεται με εξωτερικό tool με αποτέλεσμα να γίνονται kill οι παίκτες που

τα χρησιμοποιούν.

:nada:

Link to comment
Share on other sites

LOL, lame. ΟΚ τα άλλα, ΠΕΣ ότι είναι overkill. SPAS, NS2000 και 870 για ποιο λόγο; Θέλει skill για να παίξεις με αυτά δεδομένου του ότι αν αστοχείς δεν έχεις στον ήλιο μοίρα.

Ε, ρε. M95 + red dot ή ACOG που σας χρειάζεται :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

M60, MG3, M2 Carl Gustav AT, AN94 Abakan

Αυτά απαγορεύονται διότι είναι Overpowered και το Carl Gustav επειδή υπάρχει σοβαρό spam.

Όσον αφορά τις μη αυτόματες καραμπίνες, η απαγόρευση κυρίως υπάρχει διότι με το κατάλληλο specialization μπορούν να σκοτώσουν στην άλλη άκρη του map.

Link to comment
Share on other sites

LOL, lame. ΟΚ τα άλλα, ΠΕΣ ότι είναι overkill. SPAS, NS2000 και 870 για ποιο λόγο; Θέλει skill για να παίξεις με αυτά δεδομένου του ότι αν αστοχείς δεν έχεις στον ήλιο μοίρα.

Ε, ρε. M95 + red dot ή ACOG που σας χρειάζεται :hehe:

Μονο και μονο λογω των "κουλων" περιορισμων επαιρνα μερος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Thank you Cpt. Obvious :p

Και πάλι πέφτεις στο ίδιο θέμα. Τα sniper rifles δεν μπορούν να σκοτώσουν από την άλλη άκρη του map?

Ναι, αλλά έχουν bullet drop, sway και σίγουρα δεν είναι τόσο αποτελεσματικά και στο close quarters.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν εχεις παιξει αντιπαλος του Shooterakis.:p

Κι όμως έχω παίξει, μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο ίδιος (αν το θυμάται βέβαια). Καλός παίκτης, θα χαρώ να φτιάξει ένα team και να συμμετάσχει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως έχω παίξει, μπορεί να το επιβεβαιώσει και ο ίδιος (αν το θυμάται βέβαια). Καλός παίκτης, θα χαρώ να φτιάξει ένα team και να συμμετάσχει.

ΕΠΑΘΛΟ Δωστε του ενα μικροφωνο επιτελους!

Περα της πλακας, κουραστηκα μονο που διαβασα το rulebook.

Να οργανωσετε μια μερα να μπουμε 32 ελληνες σε ενα σερβερ να κανουμε "χαρα", μπα ε?

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dfk_7677 Που ειναι οι κανονες να τους διαβασουμε?Στο esl μου λεει να κανω login και εχω ξεχασει κωδικο.(ασε που ζηταει να αλλαξω τον ηδη υπαρχοντα,καθε λιγο και λιγακι το κανει αυτο το βλαμμενο)

Link to comment
Share on other sites

awesome nephilim Που ειναι οι κανονες να τους διαβασουμε?Στο esl μου λεει να κανω login και εχω ξεχασει κωδικο.(ασε που ζηταει να αλλαξω τον ηδη υπαρχοντα,καθε λιγο και λιγακι το κανει αυτο το βλαμμενο)

http://gfx.esl.eu/media/gr/bfbc2/ESL_GR_BFBC2_Superleague_Rulebook.pdf

Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε να κατεβουμε με οτι ομαδες θελουμε,η τυχαια;

Για να συμμετάσχεις πρέπει να έχεις ένα λογαριασμό στο ESL και να φτιάξεις και μια ομάδα που να έχει μέλη και τους υπόλοιπους συμπαίκτες σου (και αυτοί με λογαριασμό στο ESL). Μπορείς να διαβάσεις τον οδηγό για περισσότερες πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.