Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εγω περιμένω να φτιαξουν τη μακακια που κανανε με το προηγουμενο patch και δεν πιανει καποιες φορες το μαχαιρι απο πισω.....μου εχουν στερησει πολλα dogtags:baby:

Gameplay - Knifing people in the back works again (we backed out the change that we had done for Server R11

Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλά όσο κι αν επιμένεις δεν αλλάζει η λογική του. Όλη η ιστορία είναι ότι πρέπει να φτάσεις μπροστά στον άλλον και να τον μαχαιρώσεις για να τον φας.

Το πιστόλι δεν αναιρείται, είναι τι γουστάρει κανείς να χρησιμοποιεί. Ώρες ώρες προτιμώ από ένα backstab ένα ωραίο headshot από πίσω στον καμπέρη :p

Μήπως έχεις περισσότερα Nemesis dogtags από τα δικά σου; :p

ναι! και εγώ το έχω σχεδόν καταργήσει το μαχαίρι αν βγω απο πίσω REX στη κεφαλή και πάρτον κάτω

Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλά όσο κι αν επιμένεις δεν αλλάζει η λογική του. Όλη η ιστορία είναι ότι πρέπει να φτάσεις μπροστά στον άλλον και να τον μαχαιρώσεις για να τον φας.

Το πιστόλι δεν αναιρείται, είναι τι γουστάρει κανείς να χρησιμοποιεί. Ώρες ώρες προτιμώ από ένα backstab ένα ωραίο headshot από πίσω στον καμπέρη :p

Μήπως έχεις περισσότερα Nemesis dogtags από τα δικά σου; :p

:hehe:

οπως και να χει , οι 9/10 οταν σε κοντινες μαχες τελειωσουν οι σφαιρες του main βγαζουν χατζαρα αντι για πιστολακι.Ο ο καθενας οπως τη βρισκει , δε το συζητω, απλα εγω πλεον πεταγομαι απο ικανοποιηση οταν κατεβαζω επιδοξους χασαπηδες :p

Link to comment
Share on other sites

Ο ο καθενας οπως τη βρισκει , δε το συζητω, απλα εγω πλεον πεταγομαι απο ικανοποιηση οταν κατεβαζω επιδοξους χασαπηδες :p

Που να δεις ικανοποιηση οταν πανε να σε μαχαιρωσουν και τους μαχαιρωνεις εσυ στο τελος. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και οι χασαπηδες πεταγονται απο ικανοποιηση οταν "σφαζουν σαν κουνελι" τον "πιστολα" ,που δεν ειχε την τιμη να βγαλει μαχαιρι σε μια μαχη σωμα με σωμα...:hehe:

με τον θάνατο του αντιπάλου τιμάς την πατρίδα σου , άρα καθόλου άτιμο το πιστόλι..

Link to comment
Share on other sites

Επαιζα και σε καποια φαση γινεται μια εκρηξη πολυ μακρυα απο μενα και βλεπω τον κοκκινο πυροσβεστηρα(ετσι μοιαζει παντως) να ερχεται απο 100 μετρα(απ'οπου και εκτοξευθηκε) προς τα μουτρα μου με φορα και ΜΠΟΥΜ .

Commited Suicide χαχα fail τελειως ξενερα!:hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

So early signs are we fixed the problem by rolling back a change involving SPECACT kits.

As long as this continues we are aiming to release on Wednesday (23rd) of next week. However this is dependant on how fast we can gain approval the patch is compliant with Steam. If that approval does not come quick enough the release will slip to the Monday (28th) of the week after (as it is a red day in Sweden on Friday next week and we don't release patches at the end of working weeks).

This does mean that SPECACT kits will not be available after patching as we had hoped but all other fixes remain as does the ability to play the new modes like Map Pack #3.

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1174795-patch-release.html

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα τώρα τα ρίχνουν στην Valve και στην Σουηδία...

Σε λίγο θα τα ρίξουν και στην Ελλάδα λέγοντας πως μας έδωσαν δανεικά και τώρα δεν έχουν να πληρώσουν τους developers :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.