Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Για μένα το χειρότερο σε αυτό το παιχνίδι είναι το lag. Δεν ξέρω αν φταίει μόνο το bug με το animation/hit(delay και no damage) ή αν είναι οι servers αλλά πάντα έχω πάνω από 150ms...

Σε κανένα άλλο παιχνίδι δεν έχω παρόμοιο πρόβλημα. Ελπίζω να το φτιάξουν.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα συναντησαμε και εναν pro οπως ισχυριζοταν..

Μια που πρωτη φορα συνανταω καποιον pro του πηρα κατι για να τον θυμαμαι..

bfbc2game20100617025624.png

Πιστευω πως ο louisgr και ο shooterakis πρεπει να κρατησαν ενα ενθυμιο και αυτοι...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα συναντησαμε και εναν pro οπως ισχυριζοταν..

Μια που πρωτη φορα συνανταω καποιον pro του πηρα κατι για να τον θυμαμαι..

Πιστευω πως ο louisgr και ο shooterakis πρεπει να κρατησαν ενα ενθυμιο και αυτοι...

Ε κατι πηραμε και μεις να χουμε να θυμομαστε. :hehe: Carl-Gustav pro ηταν ο τυπος..:blink:

Link to comment
Share on other sites

παντως η χατζαρα χρειαζεται ασαπ φιξ,και φυσικα να γινει 2 χιτς για να πεθαινεις

Βασικα για εμενα αν γινει 2 hit για να πεθανεις θα ειναι οτι πιο ελεεινο εχει γινει στο game..Θα χαθει ολη η χαρα.Και οταν μαχαιρωνεις καποιον στο σβερκο δεν νομιζω οτι ειναι και πολυ ρεαλιστικο να θελει 2 μαχαιριες.To M9(μαχαιρι) εχει 18 εκατοστα λαμα . Πιστευω ειναι αρκετα για να σε ξεκανουν..:to_pick_ones_nose3:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

που ακριβως ειναι η χαρα στα

α) τερμα bugαρισμενο μαχαιρι

β) σε γαζωνει ο αλλος με ενα ουζι ας πουμε σε πετυχαινει 5 φορες αλλα εσυ σα νεος ραμπο πας και τον μαχαιρωνεις στα μουτρα.Δεν εχει καμια λογικη αυτο ιμο, εκτος κ αν βαλουν hs στο μαχαιρι και 2 hits στο σωμα.

H λαμα τι σχεση εχει; Γιατι μπορει τα 18εκατοστα να σε ξεκανουν , το ιδιο ομως και η πιο απλη σφαιρα.

Δηλαδη το βρισκεις λογικο με μια μαχαιρια οπουδηποτε να πεθαινεις, αλλα με το m95 με magnum να ζεις;

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μην τρελαίνεστε, αν έπεφταν όλοι με μονόσφαιρα κανείς δεν θα έπαιζε το παιχνίδι.

Εξάλλου φοράνε armor :p και αν θες να τον σκοτώσεις με την μία μάθε headshot.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να πεθαινουν παιξε hardcore.Πολλες φορες εχω παει να σφαξω καποιον σε hardcore και μου ριχνει2-3 σφαιρες και βλεπω ραδικια..Τωρα για το softcore αν αρεσει σε καποιον ειναι δικο του θεμα.TO softcore ειναι αρκετα lame imo.

σε γαζωνει ο αλλος με ενα ουζι ας πουμε σε πετυχαινει 5 φορες αλλα εσυ σα νεος ραμπο πας και τον μαχαιρωνεις στα μουτρα.

Επιλογη υπαρχει ... HARDCORE

Link to comment
Share on other sites

το lame είναι βαριά κουβέντα απλα δεν είναι του γουστου σου

Νταξ , αν παιζεις με παρεα ,για να το διασκεδασεις ωραιο ειναι..

Αλλα αν παιζεις με αγνωστους και θελει ο αλλος 20 σφαιρες για να ταξιδεψει ,συχνα γινεται κουραστικο..

Link to comment
Share on other sites

Εγω επιμενω παντως για το μαχαιρι απο μπροστα οτι θελει tweak. Ας το βαλουν να κανει 70-80, το να εισαι γεματος, να βαρας τον αλλο και να ψοφας ιμο δεν εχει λογικη.

Αναιρει τελειως το πιστολακι.

Το θεμα hard/soft για μενα ειναι καπου στη μεση. Μ αρεσει που δε βλεπεις σφαιρες/hp/KILLCAM αλλα απο κει και περα νομιζω οτι πεφτεις πολυ ευκολα με αποτελεσμα μεγαλο downtime για τα δικα μου γουστα. Προτιμω σε σοφτ να ειμαι ο 20/20 παρα σε χαρντ ο 50/50.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, αλλά όσο κι αν επιμένεις δεν αλλάζει η λογική του. Όλη η ιστορία είναι ότι πρέπει να φτάσεις μπροστά στον άλλον και να τον μαχαιρώσεις για να τον φας.

Το πιστόλι δεν αναιρείται, είναι τι γουστάρει κανείς να χρησιμοποιεί. Ώρες ώρες προτιμώ από ένα backstab ένα ωραίο headshot από πίσω στον καμπέρη :p

Μήπως έχεις περισσότερα Nemesis dogtags από τα δικά σου; :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.