Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Για οσους δεν εχουν TOP hardware http://www.legionhardware.com/articles_pages/battlefield_bad_company_2_tuning_guide,1.html

Κανένα καλό guide για το online gaming μπορείτε να στείλετε; Πάιζω από προχθές αλλά ακόμα δεν έχω μάθει τα βασικά! Είμαι ο ορισμός του noob!

Επίσης πως γίνεται να γίνεις μέλος ενός squad;

:flag:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zcZ3wXF3r14]YouTube - Battlefield: Bad Company 2 - How Not To Be A Noob[/ame]

______________________________________________________________________________________

TS δεν παταει κανεις πια?

Μπειτε να ακουσετε την μελωδικη και αγγελικη ωσαν του DIO φωνουλα μου .

Εναμισης μηνας αποχη ειναι too much.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι νέο παίκτη μπορείς να κάνεις μόνο με νέο CD-Key έτσι; Το δοκίμασα και ρωτάω μπας και μου ξεφεύγει κάτι...

Δηλαδή όσοι το νοικιάζουν από video club δεν μπορούν να παίξουν online;

Link to comment
Share on other sites

Για να φτιαξεις καινουριο account θες καινουριο serial key μαλλον αλλα μπορεις να φτιαξεις νεο χαρακτηρα στο ιδιο account. Λογικα στο video club θα σου δινουν username και password.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, εγώ έφτιαξα έναν tragikos2.0 έτσι για πλάκα. Με το ζόρι κρατιέμαι προς το παρόν στο 1 k/d ratio αλλά βαθμούς παίρνω πολύ πιο γρήγορα απ' όσο με θυμάμαι να παίρνω. Είναι και άλλη η αίσθηση να νιώθεις ότι ξεκλειδώνεις κάτι, συν του ότι πρέπει να είναι πολύ σπαστικό να είναι πρώτος στη λίστα κάποιος χωρίς καν level :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά spotting πώς κάνετε, με ποιό πλήκτρο; Τo backspace; Δοκίμασα αλλά δεν έκανε τίποτα.

Όταν επιλέγω medic δεν μου βγάζει το gadget που ζωντανεύεις τους άλλους παίκτες. Είναι κενό;

Επίσης ξεκλείδωσα κάποια όπλα, πως θα τα επιλέξω σαν οπλισμό στο online game;

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

πω ελιωσα στα γελια....arica harbor σαν defender , τσιμπαω το τανκ ανεβαινω στο βουνο δεξια, καβαλαω τα βραχια και βλεπω ενα κακομοιρο τζιπ...βουρ μετωπικη :hehe:

Φιλικη δηλωση ατυχηματος κανατε?

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως στον kastro εχω προβλημα, με kickaρι το pb μονο εκει γιατι λεει εχω driver που δεν επιτρεπετε ονομα error 119500. δοκιμασα να κλεισω τα soft του g15, antivirus δεν εχω, τιποτα δεν γινεται. απο προχτες το αρχισε στον kastro αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.