Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Jaco σήμερα θα μπεις; Εγώ από 9-10 το βράδυ θα είμαι μέσα, οπότε ακούω παραγγελιές :)

Μην ξεχνάτε να μπαίνετε TS, έτσι ώστε αν δεν έχει χώρο στον Kastro να kickάρουμε κανένα :p

Link to comment
Share on other sites

Jaco σήμερα θα μπεις; Εγώ από 9-10 το βράδυ θα είμαι μέσα, οπότε ακούω παραγγελιές :)

Μην ξεχνάτε να μπαίνετε TS, έτσι ώστε αν δεν έχει χώρο στον Kastro να kickάρουμε κανένα :p

ΟΛΟ ΕΤΣΙ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΣΤΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Χθες έπαιξα online σε μερικούς ξένους server και στον Hel-Px. Έβαλα greek στο search,αλλά δεν μου βγάζει τον Kastro...

Άν θυμάμαι καλά έβγαζε 4 ελληνικούς από τους οποίους μόνο ο Hel-px είχε κόσμο. Οι άλλοι ήταν τελείως άδειοι.

Παίζει να ήταν offline χθες ο Kastro και για αυτό δεν μου τον έβγαζε;

Link to comment
Share on other sites

Όσων αφορά το gr - greek, σκεφτόμουν να το κάνω μέρες, αλλά όλο το ξεχνούσα...

Το έκανα τώρα, αν μπορεί κάποιος ας δει αν τον εμφανίζει, μπορεί να θέλει και κάποιες ώρες ίσως για να πάρει την αλλαγή...

Επίσης στην βιασύνη μου, ξέχασα να δω αν ήταν κανείς μέσα, οπότε αν πέταξα κάποιον εκτός με το restart, sorry...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με την λίστα. Εκτός αν τα φίλτρα σου δεσμεύουν κάποιους servers και τους δείχνει grayed out. Υπόψιν, ότι η λίστα αποθηκεύεται τοπικά στο PC σου και δεν γίνεται sync στο online profile σου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που εχω παρατηρησει με τη λιστα των favourite ειναι οτι αν στο server browser (εκει που κανεις αναζητηση με τα φιλτρα) εχεις καποιο φιλτρο ενεργοποιημενο τοτε στα favourites θα σου δειχνει γκρι οσους δεν πληρουν την προυποθεση του φιλτρου. για παραδειγμα, αν ειναι επιλεγμενο με τικ το hardcore θα σου ειναι γκρι οι hardcore στα favourites. Κατα τ αλλα δεν εχω παρατηρησει καποιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Όσων αφορά το gr - greek, σκεφτόμουν να το κάνω μέρες, αλλά όλο το ξεχνούσα...

Το έκανα τώρα, αν μπορεί κάποιος ας δει αν τον εμφανίζει, μπορεί να θέλει και κάποιες ώρες ίσως για να πάρει την αλλαγή...

Επίσης στην βιασύνη μου, ξέχασα να δω αν ήταν κανείς μέσα, οπότε αν πέταξα κάποιον εκτός με το restart, sorry...

Τώρα τον εμφανίζει με το greek στο search, αλλά είναι άδειος...

:(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.