Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Οι καραμπινες ΕΙΝΑΙ για ολα τα maps.

Επισης αμα παρεις πχ το VSS ουσιαστικα εχεις "αυτοματο".

Το C4 ΛΙΓΟΙ το χρησιμοποιουν -ειδικα για τα MCOMS-

Οι πιο πολλοι δεν ξερουν καν οτι μπορεις να τα "ριξεις" με launchers/C4 κλπ

Τα achievements ποτε δεν μου γεμισαν το ματι.

Μπηκαν για επιμηκυνση του e-penιs/κατι να ασχοληθεις λιγο παραπανω και τιποτα αλλο (ΙΜΟ παντα)

νταξει ο καθενας παιζει με τον τροπο του,αλλα ιμο οι περισσοτερες πιστες ειναι υπερβολικα ανοιχτες για καραμπινες σε σχεση με αυτοματα.

Το vss δεν εχει σφαιρες ουτε για ζητω :p

Οπως και να χει εγω με το 40μμ δεν παιζω ουτε επαιζα ποτε, για αυτο προτιμω το c4 αλλα θελω να ανοιγω κ ενα μπερστ ρε ανθρωπε :p. To c4 τα σπαει για κτιρια απλα, 6 c4 και πεφτουν

Link to comment
Share on other sites

νταξει ο καθενας παιζει με τον τροπο του,αλλα ιμο οι περισσοτερες πιστες ειναι υπερβολικα ανοιχτες για καραμπινες σε σχεση με αυτοματα.

Το vss δεν εχει σφαιρες ουτε για ζητω :p

Οπως και να χει εγω με το 40μμ δεν παιζω ουτε επαιζα ποτε, για αυτο προτιμω το c4 αλλα θελω να ανοιγω κ ενα μπερστ ρε ανθρωπε :p. To c4 τα σπαει για κτιρια απλα, 6 c4 και πεφτουν

Σαφως και ο καθενας εχει προσωπικο play style.

Δες αυτο και θα πειστεις.:whistle2:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ti_1rPwYoAQ]YouTube - Bad Company 2: SHOTGUNS and SLUGS![/ame]

Kαι απο κοντα και απο μακρια ΞΥΡΙΖΕΙ!

Το VSS τυχαιο παραδειγμα ηταν αφου δεν εχω ριξει ουτε σφαιρα με δαυτο!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το neostad μια φορα που το δοκιμασα δεν σκοτωνε με την καμια απο τοσο μακρια. Ουτε απο κοντινες αποστασεις δεν σκοτωνει με μια σφαιρα. Τι κανω λαθος? Ενα perk για τα slugs δεν πρεπει να του βαλεις?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το neostad μια φορα που το δοκιμασα δεν σκοτωνε με την καμια απο τοσο μακρια. Ουτε απο κοντινες αποστασεις δεν σκοτωνει με μια σφαιρα. Τι κανω λαθος? Ενα perk για τα slugs δεν πρεπει να του βαλεις?

Πρεπει να πατησεις δεξι κλικ να κανει "ζουμ".

Slugs + Magnum θελει.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σαφως και ο καθενας εχει προσωπικο play style.

Δες αυτο και θα πειστεις.:whistle2:

http://www.youtube.com/watch?v=ti_1rPwYoAQ

Kαι απο κοντα και απο μακρια ΞΥΡΙΖΕΙ!

Το VSS τυχαιο παραδειγμα ηταν αφου δεν εχω ριξει ουτε σφαιρα με δαυτο!

το βασικο προβλημα ειναι το εξης : καθεται ακινητος στοχευει με το μορταρ και μετα αλλαζει σε neo, ζουμαρει και ριχνει. Ενας δε βρεθηκε να τον βαρεσει οσο τα εκανε αυτα :p

Αυτο που μετρησε ειναι τα κιλς στα ελικοπτερα

Link to comment
Share on other sites

Aν αληθευει, εχει καλως.

Αν οχι, δεν θα πεθανουμε κιολας.

Αν αληθέυει , τους αγοραζω σίγουρα ... 100% :jump1: , αν γινόταν θα εκανα και Pre order!!!!!!!!!!!

Αν οχι, ας ελπίσουμε οτι θα βρεί τρόπο το cοmmunity για να φτιάξει costum maps ..:crazy:

Link to comment
Share on other sites

καλη φαση αλλα γιατι 4χ στο μ14 μωρε...ενα απλο ντοτ θελει και το οπλο θεριζει..

Εγω θελω να βαλουν σε ολα τα οπλα c4...θελω αυτοματο και c4 μαζι :(

Το G3 δεν σου κάνει;

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=ti_1rPwYoAQKαι απο κοντα και απο μακρια ΞΥΡΙΖΕΙ!

Δεν ήξερα ότι μπορείς με Shotgun να φας πιλότους. Δεν το είχα ψάξει καν, δεν είναι καν λογικό... Χρειάζεται nerfάρισμα σίγουρα... Και πριν από αυτό πρέπει να προλάβω να πάρω το pin του, είναι το μόνο από τα όπλα που μου λείπει.

Link to comment
Share on other sites

αυτό με τα shotgun είναι bug και κάπου έχω διαβάσει οτι στο επόμενο patch θα το φτιάξουν

ΟΚ..με που δώ ενα kill τετειο εχω φύγει απο τον σερβερ το επομενο millisec..πειτε με χ*στη :flag:αλλα δεν αξίζει να χαλάς την διαθεσή σου απο τετειες καταστάσης, μπαινουμε για να χαλαρώσουμε , οχι να μας σπανε τα νευρα (δεν χρειάζεται ,εχουμε τις γυναικες μας να το κανουν αυτο :fight:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου... χαλάει το παιχνίδι... βασικά δεν μου αρέσει όταν υπάρχουν στο παιχνίδι πράγματα, τα οποία το κάνουν να φαίνεται τόσο πολύ παιχνίδι για παιδιά... εντάξει, δεν λέω να είναι και εξομοιωτής μάχης, αλλά ορισμένα παραπάνε... το θέμα όμως είναι, ότι αν δεν είναι όλοι έτσι, δεν βγαίνει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Τυχερος εισαι τοτε που δεν πετυχες εμενα/bacon/Grunt που κατα παεριοδους κανουμε "χαρα" με τα shotguns !

Ελπιζω να μην πεσει nerf, γιατι θα σφαξω τον Χυτρα τελετουργικα με το δισκακι του bf

Ακουγεται πολυ για ΑΒΑΚΑΝ nerf!!!!

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.