Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

το εγκατεστησα στον σκληρο που εχω και το λειτουργικο.εβαλα να παιξω και επαιζα δυο ωρες κανονικα και χαρηκα γιατι νομιζα πως αυτο εφταιγε.ελα ομως που ξαναfreezare μετα απο δυομιση ωρες παιχνιδιου. :suicide2::giveup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να φτιάχνουν αλλους χάρτες..:fie:

νομίζω ότι καθυστερούνε τόσο πολύ αυτό το patch, που στην ουσία είναι το μόνο patch (τα άλλα ήταν "hotfixes"), ακριβώς για να τελειώνουν με το μπάλωμα και να αρχίσουν να βγάζουν booster packs/dlcs/maps.

αν βγάλουν 3 dlcs με 3 maps + new unlocks + κανένα όχημα στο καθένα, μια χαρά θα είναι.

@Neph: Πολύ καλά τα infos, πιο πολύ μου άρεσε στο τέλος που πέταξε την φώτο στον baza και λέει:

"Ι wonʼt ask how you got access to that version to know that…" :hehe:

Λογικά την Τετάρτη θα το δώσουν στους server providers.

Όσο για τα apachee, επιτέλους φαίνονται για... apachee και όχι για dacotες...

Έγινε επεξεργασία από Athanasios2104
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κατι πρέπει να γινει και με το base rape.. έπαιζα σε εναν ωραιοτατο γερμανικο server και ολοι καποια στιγμη ηταν μεσα στην βαση.. Καλά η παλιο dice δεν σκεφτηκε να κανουμε spawn καπου αλλου? τι βλακεία ειναι αυτο:suicide::nerd:

Link to comment
Share on other sites

:rip: στο ιδιο πρεπει αν ημασταν .Δεν με αφηναν να βγω απο respawn .Θελει το παιχνιδι διορθωσεις σε πολλα ...

Απλά θέλει server με "Friendly fire = 1" και να είσαι στην ομάδα που κάνει αυτές τις π@π@ριες...

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί... εγώ έχω το παιχνίδι στον hdd, ενώ στον ssd έχω το OS+basic programs. Ελάχιστα έως μηδενικά crashes/bsods. Για την ακρίβεια, αν θυμάμαι καλά, τα crashes/bsods σταμάτησαν μετά το 2ο client patch.

όσοι αναφέρετε απελπιστικά πολλά crashes, έχετε os + game στο ίδιο σκληρό;

ναι σε 80αρι ιντελ σσδ με αλλα 35γκικα φρι..δεν μου κρασαρει εμενα ..απλα εξακολουθω και εχω καποιες φορες spawn lag..δεν βελτιωθηκε τιποτα απο ατι 10.5φιξ

Link to comment
Share on other sites

Όχι μεγάλο πάντως, λιγότερο από 20 kills. Απλά μπήκα 10 λεπτά και μπήκα αμέσως Ace player γιατί δεν είχα αφήσει tank για tank όρθιο ή χωρίς dart στην Port Valdez και MCOM να μην το κάνω disarm.. Αν δεις λέει admin decision, ο γκιόζης ο admin μάλλον ήταν στους attackers :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όχι μεγάλο πάντως, λιγότερο από 20 kills. Απλά μπήκα 10 λεπτά και μπήκα αμέσως Ace player γιατί δεν είχα αφήσει tank για tank όρθιο ή χωρίς dart στην Port Valdez και MCOM να μην το κάνω disarm.. Αν δεις λέει admin decision, ο γκιόζης ο admin μάλλον ήταν στους attackers :hehe:

Λογικά attacker θα ήταν, είδε και το GR στο name σου, kick απευθείας :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.