Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

εγω αυτος ο kastro που λετε ολο 0 ατομα εχει μεσα. δεν εχετε καποιο standart στεκι; εγω μπαινω ή στον 22th, heat, grof, hesc.( o hesc μου σπαει να νευρα γιατι αν τους φας με gustav σου λενε no gustav ενω απο τα 10kill εχεις 3 με gustav και αυτοι σε τρωνε με gustav.)

Καλησπερα , ειμαι admin στους HeSC , απλως ενημερωτικα δεν απαγορευεται το gustav απλως το gustav spam.

Και αυτο το καναμε γιατι ειχε αρχισει να γινεται χαμος στον server , δεν ειναι και οτι καλυτερο να κανεις spawn στο παιχνιδι και ξαφνικα να σου ερχονται gustavies απο παντου.

Καμιια φορα βεβαια κανουμε και λαθη για το ποιος κανει gustav spam :) μεσα στον χαμο.

Οποιοσδηποτε εχει καποιο προβλημα ή προταση για τον Server μας ας ποσταρει εδω ( αν φυσικα δεν ειναι προβλημα για τους admin του Thelab.gr ) η στο site μας .

Παντως ολες οι Ελληνικες clan προσπαθουν να διαχειρηστουν τους server τους ωστε να γινεται οσο το δυνατον πιο ευχαριστο το παιχνιδι και να μην υπαρχουν προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Jaco θενξ για τη διάθεση για password κλπ, αλλά αν δεν κάνω λάθος, αν έχει κωδικό δεν είναι ranked..

Επίσης, το θέμα είναι ότι ο server είναι γειωμένος γενικότερα και δεν μπαίνει κανείς, επίσης τελευταία φορά που δοκιμάσαμε να μπούμε ήταν hardcore και κανείς δεν γούσταρε.

Ο Neph έτρωγε εκεί το ένα CTD μετά το άλλο, ενώ σε άλλους servers όχι, πριν 3 βδομάδες αυτό βέβαια, δεν ξέρω μήπως δεν είχε περαστεί κάποιο update..

Link to comment
Share on other sites

yes. spawn kill γενικότερα

στους δικούς μας πάντως δεν έχουμε πετύχει hacker/cheater ως τώρα. Όλοι τρώνε πόρτα από pbbans...

Και καποιος αλλος εφαγε πορτα :hehe:

Θελω να ξαναπαιξω καστρο damn it :...:

Link to comment
Share on other sites

στους δικούς μας πάντως δεν έχουμε πετύχει hacker/cheater ως τώρα. Όλοι τρώνε πόρτα από pbbans...

Athanasios2104 σε Ελληνικους servers σπανια μπαινω γιατι τις περισσοτερες φορες ειναι γεματοι απο πιτσιρικαρια που βριζουν με το παραμικρο και δεν γουσταρω ν'αρχισω κι εγω τα βρισιδια για ενα παλιοgame.Aπο την αλλη παιζω μονο HC και οσες φορες εχω κοιταξει ο phalanx HC ειναι σχεδον παντα αδειος... στην καλυτερη που τον εχω πετυχει ειχε 10-12 ατομα μεσα...

Σε ξενους σερβερ οπως ειπα τα φαινομενα aimbot,chams κτλ τα βλεπω να αυξανονται μερα με τη μερα... τεσπα τι να πω, ελπιζω να ειναι θεμα PB και με ενα update να καθαρισει καπως το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

yes.

στους δικούς μας πάντως δεν έχουμε πετύχει hacker/cheater ως τώρα. Όλοι τρώνε πόρτα από pbbans...

Δυστηχως θαναση μακαρι να τους επιανε ολους το PB αλλα οπως ξερουμε δεν τους πιανει ολους. Το μονο καλο ειναι οπως στον δικο σας οπως και στον δικο μας και γενικοτερα σε οποιον server κανει steam στο Pbbans τους αποφευγουν.

Link to comment
Share on other sites

Aπο την αλλη παιζω μονο HC και οσες φορες εχω κοιταξει ο phalanx HC ειναι σχεδον παντα αδειος... στην καλυτερη που τον εχω πετυχει ειχε 10-12 ατομα μεσα...

για την ακρίβεια άδειασε μετά το τελευταίο patch (ο Θεός να το κάνει patch...) R7 και δεν αφορά μόνο τον δικό μας HC άλλα την πλειοψηφεία των HC. Ο λόγος είναι ότι μετά το patch βγήκαν πολλοί "hardcore" servers (μαιμούδες), γιατί με το που αλλαχτεί έστω και ΜΙΑ παράμετρος -σε σχέση με το normal set-, ο server γίνεται "hardcore". Και εγώ τις προάλλες μπήκα σε 4 servers που έγραφαν μάλιστα απέξω "hardcore", και μέσα ήταν normal...

Αναλυτικά: http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1055379-why-do-servers-become-hc-7.html

ελπίζω με το αναμενόμενο patch που θα γίνει 32αρης και θα ενεργοποιήσουμε το minimap (εφόσον γίνεται), να ξαναπάρει τα πάνω του.

Για την ιστορία ο HC server μας ήταν πιο active από τον normal. Μάλιστα λίγο πριν βγει το patch υπήρχε μέρα που δεν είχε κλείσει καθόλου, ούτε τα χαράματα που συνήθως μηδενίζουν όλοι οι ευρωπαικοί servers.

DICE ftw... :turn:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Aυτο με το μαϊμου hardcore ειναι τραγικο παντως... και εμενα μου εχει σπασει τα νευρα απιστευτα, μπαινω να παιξω και τρωω ακυρο... αντε βγες εξω παλι,κανε search για hardcore,μπες δες βγες κτλ, ελεος...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aυτο με το μαϊμου hardcore ειναι τραγικο παντως... και εμενα μου εχει σπασει τα νευρα απιστευτα, μπαινω να παιξω και τρωω ακυρο... αντε βγες εξω παλι,κανε search για hardcore,μπες δες βγες κτλ, ελεος...

και μετά την 3-4-5η φορά βαριέσαι και είτε κάνεις quit, είτε πας σε normal. Το αποτέλεσμα είναι οι πραγματικοί hardcore να μένουν άδειοι...

Link to comment
Share on other sites

Aυτο με το μαϊμου hardcore ειναι τραγικο παντως... και εμενα μου εχει σπασει τα νευρα απιστευτα, μπαινω να παιξω και τρωω ακυρο... αντε βγες εξω παλι,κανε search για hardcore,μπες δες βγες κτλ, ελεος...

Αφού έχει server info πριν μπεις γιατί να μπαίνεις για να ανακαλύψεις τι επιλογές έχει;:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.