Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εγω vista εχω 64bit.Εκτος απο αυτο γιατι σε αλλα παιχνιδια μου εβγαζε κανονικα ρυθμιση για 60 ?Εκει εκανε αλλη στρογγυλοποιηση προς τα πανω ?

Έγινε επεξεργασία από konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

Tι σκέφτηκαν οι άνθρωποι να κάνουν :hehe:

BAYWATCH

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_uncx6yLyAQ&feature=player_embedded]YouTube - BAYWATCH in Battlefield Bad Company 2[/ame]

KNIGHTRIDER

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=HWCcMBviY5o&feature=player_embedded]YouTube - KNIGHTRIDER in Battlefield Bad Company 2[/ame]

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα να παιξω λιγο πριν 10 λεπτα,τρωω freeze.Λεω οκ ξανα.Κανω restart το pc ,ξαναμπαινω στα 15 δευτερα τρωω ξανα freeze.3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ! :rant:

ΞΑΝΑ FREEZE στα 15 δευτερα!!!

Οταν λεω freeze,κολλαει ο ηχος,κολλαει και ολο το pc και θελει restart.

Το freeze γινεται οταν φορτωσει η πιστα και περασουν 10-15 δευτερα Ingame.

ΔΗΛΑΔΗ ΑΙΣΧΟΣ!

@mariosdeme Παντως πιστευω οτι δεν τους πετυχε και πολυ.Σαπια τα βιντεακια :p

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα να παιξω λιγο πριν 10 λεπτα,τρωω freeze.Λεω οκ ξανα.Κανω restart το pc ,ξαναμπαινω στα 15 δευτερα τρωω ξανα freeze.3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ! :rant:

ΞΑΝΑ FREEZE στα 15 δευτερα!!!

Οταν λεω freeze,κολλαει ο ηχος,κολλαει και ολο το pc και θελει restart.

Το freeze γινεται οταν φορτωσει η πιστα και περασουν 10-15 δευτερα Ingame.

ΔΗΛΑΔΗ ΑΙΣΧΟΣ!

Tου ριξες τόσο βρίσιμο χθες, και θες να λειτουργήσει καλά??? :D

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=trTKt3-NmPk&feature=related]YouTube - PARKOUR in Battlefield Bad Company 2[/ame]

κωστακι,οταν τα παθαινα εγω και δεν σταυρωνα παιχνιδι με δουλευες.νιωωωωωσε τη γλυκα τωρα.:devil::devil::devil:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εσυ θα κανες κανα βουντου Γρηγορη και τυρανιεμαι τωρα!!!

Μα δεν το βρισκω λογικο.Αφου μεχρι τωρα δεν ειχα ποτε τετοιο προβλημα.Ουτε που πηραξα κατι.Τι να πεις....

Link to comment
Share on other sites

Εσυ θα κανες κανα βουντου Γρηγορη!

Μα δεν το βρισκω λογικο.Αφου μεχρι τωρα δεν ειχα ποτε τετοιο προβλημα.Ουτε που πηραξα κατι.Τι να πεις....

βουντουυυ...

vountou.jpg

Έγινε επεξεργασία από Gregorypeg1000
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα να παιξω λιγο πριν 10 λεπτα,τρωω freeze.Λεω οκ ξανα.Κανω restart το pc ,ξαναμπαινω στα 15 δευτερα τρωω ξανα freeze.3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ! :rant:

ΞΑΝΑ FREEZE στα 15 δευτερα!!!

Οταν λεω freeze,κολλαει ο ηχος,κολλαει και ολο το pc και θελει restart.

Το freeze γινεται οταν φορτωσει η πιστα και περασουν 10-15 δευτερα Ingame.

ΔΗΛΑΔΗ ΑΙΣΧΟΣ!

@mariosdeme Παντως πιστευω οτι δεν τους πετυχε και πολυ.Σαπια τα βιντεακια :p

Βάλε το BC2 σαν firewall/antivirus exception μήπως και ...

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα να παιξω λιγο πριν 10 λεπτα,τρωω freeze.Λεω οκ ξανα.Κανω restart το pc ,ξαναμπαινω στα 15 δευτερα τρωω ξανα freeze.3 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ! :rant:

ΞΑΝΑ FREEZE στα 15 δευτερα!!!

Οταν λεω freeze,κολλαει ο ηχος,κολλαει και ολο το pc και θελει restart.

Το freeze γινεται οταν φορτωσει η πιστα και περασουν 10-15 δευτερα Ingame.

ΔΗΛΑΔΗ ΑΙΣΧΟΣ!

Το ίδιο παθαίνω και εγώ από χθες το βράδυ...

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα το παθαινω αυτο σε παιχνιδι.Να πεις εχει bugs,οκ λογικο.Πολλα εχουν.

Να πεις απο τη στιγμη που κυκλοφορησε η retail εκδοση η το τελευταιο patch,κανει αυτο το freeze στο Pc,οκ λογικο.

Αλλα στα ξαφνικα? ελεος

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι ειναι αψογο αλλα με τα τoσα bugs κατανταει εκνευριστικο....το μαχαιρωμα απο πισω δεν δουλευει..η friendlist δουλευει αλλα δεν σου δειχνει ποιος ειναι online...την αλλη φορα επαιξα με τον d3acon στην ιδια squad τον εβλεπα συνεχεια ανενεργο ενω επαιζε κανονικα και δεν μπορουσα να βγω πανω του...

εγω τα τρωω ολα..και crash to desktop και freeze να κολανε τα παντα και εκει που παιζω να σβηνει η οθονη...επισης σημερα εψαχνα για server και μου ελεγε failed to connect ea

μιλαμε για πολυ προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

κατα τα αλλα ειναι το μονο παιχνιδι που με κρατα ενεργο...και με bugs..επιτυχια νομιζω

Εσύ κανόνισε να μπεις σε κανα Teamspeak να παίξουμε και άσε τα σχόλια :p Μόνο στο Warfail θα σε πετυχαίνουμε?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eγω παλι εχω απογοητευτει πολυ την τελευταια εβδομαδα... συναντησα παρα πολλους κλεφταραδες μεσα... κριμα.. τι ειχες Γιαννη... τ'ειχα παντα... κατα τα αλλα dedi και ιστοριες για αγριους... τα ιδια σκ@τ@ ειναι... αμα ο αλλος δεν παιζει objectives θα πρεπει να γκρεμιστει κανας φουρνος για να φαει kick...

Σημερα συγκεκριμενα επαιζα σε εναν server και ενας μ@λ@κ@ς εκανε base rape... τον αρχισα στα βρισιδια και μου λεει οτι αυτος ειναι ενας απο τους admins του server και φυσικα εφαγα kick... lol... ημαρτον αμα δεν σεβονται και oι admins τους κανονες πως ειναι δυνατον να σεβαστουν οι υπολοιποι και να μην κανουν base rape ή να μην καμπεροσουν κτλ...

Θα του δωσω μια ευκαιρια ακομα μετα το patch, κι αν δω παλι τα ιδια θα παει στα αζητητα οπως το mw2....

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με alcapone (κλέφτες)....παίξαμε ένα βράδυ με τον tragikos (αυτός είναι πολύ καλός:yu:) έχοντας την καλή διάθεση να παίξουμε ομαδικά...πέθαινα μπροστά σε άλλους medic, με τους αντίπαλους μακριά, και οι χριστιανοί/μουσουλμάνοι/βουδιστές/αθεοι δεν με έκαναν revive!

Ήταν κάποιος Lv50 πίσω απ'τις γραμμές μας και κανείς δεν τον κυνηγούσε ....πήγαινα μόνος μου να τον βρώ και στόχευε με το abakan από μακρυά λες και ήταν m95, 45k-4d...cheater οr skilled ....

Έχω κανει delete την friendlist και εχω στείλει friend requests...οποιος θέλει -εχει θέση ελεύθερη ας κάνει accept

@louisgr: δεν σε βλεπω στην friendlist

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.