Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

nice game T3hsofos..

οντως!

δυστυχως πανω που βρηκαμε ρυθμο και κερνουσαμε Ventouza,επεσε το ρευμα...:crazy:

δεν με θελει αυτο το παιχνιδι..μια κρασαρει,μια ετσι μια αλλιως,μεχρι και η ΔΕΗ κοντρα μας παει!!:rant:

παω να συνεχισω μεσα κανα 2ωρο...

παιζω στους phalanx ή στους HEAT γιατι εχει πλακα να βλεπεις τους "pro", να τρωνε ventouza..:happy2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με τις nvidia σε dx11 τι θα γινει ωρε ? κανει 5 ωρες να φορτωσει, επισης αμα πεσει κατω απτα 50fps ( εστω και 49 ) το βλεπω και το αισθανομαι να σερνεται τραγικα, κατι σαν microstuttering, ( renderahead εχω 0 και στο control panel και στο game) σε dx10 το microstuttering ειναι λιγοτερο αισθητο, το loading πιο γρηγορο και πρεπει να εχω και περισσοτερα fps. (χωρις in-game bench τρεχα γυρευε )

Αν θυμαμαι καλα αυτο το "σπαστο" αισθημα εμφανιστικε σε καποια μηχανηματα με το τελευταιο patch, τωρα που αλλαξα απο gtx260 σε 470 αρχισε να απασχολει και εμενα :rant: , ποτε βγαινει το R12 οεο ?

edit : φαινεται δεν ειμαι ο μονος "τρελος" http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=150473#post2242156 - http://www.evga.com/forums/tm.aspx?m=311422&mpage=1&print=true αχ και βαχ .....

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nαι με βγάλανε ξαφνικά Ι-4 από ιταρικό λάθος και δε με άφηναν να μπω στο στρατόπεδο!!

Πέρα από την πλάκα που παίζετε όμως?? Χθες ήμουν πόση ώρα μέσα στον καστρο και δε φάνηκε κανείς! Πλην του lazydog2..

Link to comment
Share on other sites

Nαι με βγάλανε ξαφνικά Ι-4 από ιταρικό λάθος και δε με άφηναν να μπω στο στρατόπεδο!!

Πέρα από την πλάκα που παίζετε όμως?? Χθες ήμουν πόση ώρα μέσα στον καστρο και δε φάνηκε κανείς! Πλην του lazydog2..

Εγώ πάντα είμαι μέσα :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

μπαινω

καντε add t3hsofos ,εκανα reset λιστα και γαι την ωρα εχω μονο jerry,oldboy,lazy,mpeikon,aki...

υπαρχει χωρος κ για νεους:devil:

μας αποσυντονισε κυριολεκτικα η μαλκια με την friend list..

μπαινω και ΤS

c u in the battlefield!~

Link to comment
Share on other sites

ποτε βγαινει το R12 οεο ?
Το είχαν προγραμματίσει για την προηγούμενη.

Αλλά λόγω προβλημάτων πήγε σε αυτή.

Λόγω άλλων προβλημάτων πήγε στην επόμενη. :p

Από όσο γνωρίζω το πρόβλημα έγκειται στη Server Version του patch. Τώρα για να καταλάβετε είναι R15, όχι R12. Άλλα επειδή και η R15 είναι unstable, το πάνε για R16.

Καλύτερα πάντως να αργίσουν το patch (που κατ'εμε είναι το ΠΙΟ σημαντικό από όσα έχουν βγει ως τώρα) και να το βγάλουν σένιο, παρά να κάνουν καμιά πατέντα και μετά να έχουμε μεν back-stabbing άλλα να μην σκοτώνουν τα όπλα από πίσω!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αυτος που ρωτησε και του απαντησε ο GhostRider ,ημουν εγω (LuciferX) χεχε.

Απλως ρωρτησα και εδω γιατι ειδα οτι τα παιδια αρχισαν να φτιαχνουν παλι την list τους και αφου η εταιρεια ειναι οτι να ναι,υπεθεσα μηπως...... :p

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες...εχθες έπαιξα καμια ωρίτσα και ενώ έκανα στο πρώτο game unlock το marksman του assault μετά όταν βγήκα από τον server και πήγα αλλού ξανά πίσω με πήγε...μιλάμε έγινε καμμία 10ρια φορές...συνέχεια...έβγαινα από το παιχνίδι έκανα restart το πιτσι ξανά τα ίδια..πρέπει να το ξεκλείδωσα ίσα με 10 φορές!! τι παίχτηκε??

p.s. Και τώρα που το τσέκαρα στα stats μου βγάζει ότι δεν είναι unlocked!! Θα με τρελάνειιιιιιιι!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.