Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Α και μια ερώτηση. Ξεκίνησα να παίζω λίγο με νάρκες. Υπάρχει όριο στις νάρκες που μπορεί να έχει απλώσει ένα άτομο κάτω; Ρίχνω 6, μου τελειώνουν, κάνω resupply και όταν ρίχνω τις επόμενες οι προηγούμενες εξαφανίζονται.

Αντίστοιχα πόσα boxes resupply/medikit/C4 μπορεί να έχει ρίξει ένας κάτω και να συνυπάρχουν όλα μαζί;

Link to comment
Share on other sites

Α και μια ερώτηση. Ξεκίνησα να παίζω λίγο με νάρκες. Υπάρχει όριο στις νάρκες που μπορεί να έχει απλώσει ένα άτομο κάτω; Ρίχνω 6, μου τελειώνουν, κάνω resupply και όταν ρίχνω τις επόμενες οι προηγούμενες εξαφανίζονται.

Αντίστοιχα πόσα boxes resupply/medikit/C4 μπορεί να έχει ρίξει ένας κάτω και να συνυπάρχουν όλα μαζί;

Νάρκες ναι, νομίζω μετά τις 7 "σβήνει" τις παλιές.

Motion sensors, Medikits, Ammo boxes είναι από ένα. C4 νομίζω 5 ή 6.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

και paste στο paint να πατούσες δεν θα στο έβγαζε το screen, βάλε fraps

το εχω το fraps αλλα στο print screen εχω βαλει να τραβαει βιντεο και εχω κανει disable το screenshot απο το fraps, btw εχτες ξεκλειδωσα το m16 απο assault, τωρα παιζω engineer περισσοτερο , sniper εχω να πιασω 1 βδομαδα.

Α και το perk με το + με το grip και καλα δινει λιγοτερο recoil; εγω συνηθως παιζω με αυτο με το grip + αυτο που σε κανει να τρεχεις ποιο γρηγορα με xm8 prototype σε πιστες που ειναι κλειστες, και σε αλλες με καβατζομα περισσοτερο m16 ή an abakan με red dot + περισσοτερο dmg με σφαιρες.

Link to comment
Share on other sites

έπαιξα χτες ένα squad rush με an-94(αλβακάν) x4 scope και + perk απο χιλιόμετρα κάτω. πολύ καλό game: Η ομάδα μου έχασε όμως γιατί έπαιζα με Noobs :/ να φανταστείς ήταν μέσα στο δωμάτιο του mcom και αντί να κάνει disarm περίμενε να έρθει κανείς. Επίσης στην αντίπαλη ομάδα είδα assault 40αρες specced με extra explosion etc.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cRlOWfyjJFc&feature=player_embedded]YouTube - 11888 ΞΟΞΉΞΈΞΌΞΏΞ»ΟΞ³ΞΏΟ: Ξ ΟΞ―ΟΟΞ±[/ame]

Αλλα ρε γμτ μπέρδεψα τα νούμερα είναι 11888 όχι 11 8 80

Εντιτ

Έλεος ρε παλουκάρια να συνεχίσω την πλάκα ήθελα...

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται έφτιαξα ένα group στο facebook να βρουμε όλους τους Έλληνες που παίζουν online BATTLEFIELD: Bad Company 2 ώστε να μπορούμε να κανονίσουμε παιχνιδι σε private servers κτλ. Εγω παίζω από PS3.

http://www.facebook.com/home.php#!/group.php?gid=117079074994434&v=info

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.