Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ξερει κανεις γιατι, ενω απενεργοποιω το bloom απο το settings.ini, με το που ξεκιναω το παιχνιδι ξαναενεργοποιειται αυτοματα?

Mε πρόλαβες..έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα...

edit: ξέρει κάποιος να σβήσω το bloom από το settings.ini θα υπάρξει κνα πρόβλημα ?

Έγινε επεξεργασία από mariosdeme
Link to comment
Share on other sites

ας βγουν οι πιστες και σε νυχτα να ακους την κουκουβαγια να κανει κουυ κουυ κουυυ κουυυ στο αυτι σου οταν αραζεις με τον sniper και τπτ αλλο. :p

μήπως να βάλουνε και πασιέντζα στο sniper rifle?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

μήπως να βάλουνε και πασιέντζα στο sniper rifle?

Και foot massage και να σε ταιζουν στο στομα και και και.:p

Για καμια ωριτσα θα μαι μεσα.

ΠΟΙΟΣ ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΣ με γκαντεμιασε?

Με το που παει να φορτωσει το map τρωω CTD + Sound crash.

(Η μονη αλλαγη απο χθες βραδυ ειναι η απεγκατασταση του PhysX που μπηκε με το Metro 2033)

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάνει oc στη CPU, δοκίμασε να παίξεις με στοκ συχνότητες

Εγω με oc παιζω μια χαρουλα παντως.Δεν ειναι σιγουρα αυτο.Δεν ξερω γιατι το παιχνιδι κανει διακρισεις(απο το τελευταιο Patch και μετα δεν ξαναειχα κανενα προβλημα),αλλα η κατασταση ειναι οτι να 'ναι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σίγουρα φταίει αυτό γιατί το είχα δοκιμάσει και δεν έκανε bsod.

Εγω με oc παιζω μια χαρουλα παντως.Δεν ειναι σιγουρα αυτο.

:baby:

Αφού το 'χουμε ξαναπεί. Στην BSOD (ή restarts αν δεν έχεις ξετικάρει την επιλογή) το πιο πιθανό είναι να φταίει το oc στην CPU. Πιο πριν είχα δείξει και ποια είναι... ;)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι αντιμετωπίζετε crashαρισματα, δοκιμάστε να δώσετε λίγο ρευμα παραπάνω στις μνήμες...

Εδώ και τρεις μέρες βρήκα την υγειά μου...αυτό τελικά ήταν το πρόβλημά μου..:magic:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι αντιμετωπίζετε crashαρισματα, δοκιμάστε να δώσετε λίγο ρευμα παραπάνω στις μνήμες...

Εδώ και τρεις μέρες βρήκα την υγειά μου...αυτό τελικά ήταν το πρόβλημά μου..:magic:

ποσο παραπανω?απο 1,68 πχ να παει 1,72?

EDIT: αν που δν νομιζω να φταιει και σε εμενα αυτο γτ εχω τρεξει το παιχνιδι με τον cpu στα 2ghz ραμ στα 1066 και καρτα γραφικων στα 800/900 με τα ιδια ρευματα που εχω και για τα 4ghz και 1600 στις ραμ και παλι παγωνε το PC

Έγινε επεξεργασία από Gregorypeg1000
Link to comment
Share on other sites

εγω εδω και 3 μερες μπαινω και δεν βλεπω κανεναν μεσα οση ωρα παιζω...

αιντε και την κανουμε reset,θα δουλευει μετα ή τσαμπα τον κοπο?

Εγώ σήμερα έβαλα τον jpavly πρώτη φορά στη λίστα μου και εξακολουθούσε να τον δείχνει offline ενώ παίζαμε μαζί. Οπότε δε νομίζω να αλλάξει κάτι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.