Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Το ΣΚ που έπαιξα πέτυχα τουλάχιστον 5 άτομα με απίστευτα K/D όλοι τους medics, μιλάμε έτρωγε ένας 4 Hits με το M416, ήταν 50%+ και με 1-2 το πολύ με κατέβαζε :/

Έχω την εντύπωση ότι το punkbuster στο bfbc2 κάνει update με αργούς ρυθμούς και ξεφεύγουν αρκετά..

Μηπως ηταν σε εναν Δανεζικο σερβερ; Εκει πετυχα κατι παρομοιο.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ενταξει μην χασουμε κ το eyecandy..Αφου μια χαρουλα παιζει κ ετσι..

Αυτα να τα βλεπουν οσοι "κλαιγονται" που το διπυρηνο τους εχει 30 frames AVG σε medium.

H 8800GT(καρτα των 40€ πλεον) επαρκει ανετα για το BF.

Link to comment
Share on other sites

@Lazy Dog Τι υπογραφη εξαλλη ειναι τουτη ρε Χατζαρα? ΧΑΧΑΧ

Παντως ολα αυτα που ακουω...

Αμα μου χε κανει εστω και ενα restart,δεν παιζει να το ξανανοιγα για κανα μηνα... Σιγα.

Παντως τιποτα μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Bασικα ασε το flickering που εχει διορθωθει με τους τελευταιους driver.

Το Bloom προσθετει θολουρα/γυαλαδα + σε "στραβωνει" σε πιστες που εχεις τον ηλιο στη μουρη σου.

+Οτι σκονες/ντουμανια ειναι πιο "εντονα".

ναι ωρε ξερω, μετα το τελευταιο πατς παντως μου το βγαλε αυτο, σε ανυποπτες στιγμες τρεμοπαιζε η οθονη μεχρι να κοιταζα αλλου.με το μπλουμ οφ εφτιαξε

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι τι settings και τι μηχανημα χρειαζονται για Minimum fps >=50 ,για εμενα το να εχεις minimum 30 παλευεται μονο αμα παιζεις κανενα single player με σουπερ ουαου γραφικα ( και παλι αμα θελει λιγο aiming skill οπως το fear στο extreme ισως και να αναγκαστω να χαμηλωσω τα settings για να μην χαμηλωσω την δυσκολια :p ) κατι μου λεει οτι με την gtx470 (μολις την φερανε btw) παλι θα τρωω slowdown στην arica harbor(ειδικα σε 32man server) λογω cpu και θα βριζω, βγαλανε και τον Q6700 @ 3.3ghz αχρηστο τωρα :toomuchne

Bloom το εχω off απ'την beta αυτο ελειπε, το DX9 αποσο ξερω "σκοτωνει" μονο το ΑΑ, anisotropic φορτωνει κανονικα, ειμαι περιεργος να δω μηπως οι σκιες σε dx11 ειναι λιγοτερο πιξελιασμενες, μιλαω για αυτες στα κτιρια οταν τα κοιταζεις απο πανοραμικη καμερα στην αρχη του round

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.