Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

που ξαναπαγωσε το pc η *******.μιαμιση βδομαδα ανοιχτο χωρις κανεναν προβλημα.(παιχνιδια,ταινιες,browsing).βαζω battlefield και αμεσως freeze.

Εγω πηγα την evga 8800gt μου rma εξαιτίας του battlefield και χωρις SLI δεν την παλεύει σε μερικά παιχνίδια το pc.

Ακομα να καταλάβω πως χάλασε ...

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως οταν με κανουν revive λεω α τον !@#@$! γιατι συνηθως με κανουν στην μεση της μαχης και ψαναψοφαω.

όταν πεθαίνεις στη μέση της μάχης και σε κάνει ο άλλος revive, σηκώνεσαι και τρέχεις προς την πλησιέστερη κάλυψη ή/και ανοίγεις πυρ στον πλησιέστερο αντίπαλο. Δεν κάθεσαι να "συνέλθεις" από το σοκ δλδ, πρέπει να είσαι standby μέχρι και το τελευταίο sec.

Το να γίνεται revive χωρίς πρώτα να έχει καθαρίσει η περιοχή είναι συνηθισμένο γύρω από armed plant sites / flags και γενικά όταν συγκρούονται ολόκληρες squad. Μπορεί δλδ αυτός που έκανες revive να επιζήσει τελαυταίος, να προκαλέσει απώλειες πριν ξαναπεθάνει ή, τέλος πάντων, να καθυστερήσει τόσο τους αντιπάλους όσο χρειάζεται για να επιτευχθεί ο στόχος (πχ. plant site boom).

Βέβαια υπάρχουν και αυτοί που κάνουν revive για να κάνουν revive, που όντως είναι για να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο.........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιδες αν δεν ειναι κοπος καντε κ εμενα add (On3Tw0) ..

γιατι ολο με κατι γερμαναραδες ειμαι..:hehe:

αν και οσο προλαβω.. γιατι την δευτερα αρχιζει το πανυγηρι..aka στρατος

-Niksoul & ManolisX (added)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.