Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

α οχι στην δουλεια το ειδα δεν εχω ηχο:tw:

Ασε το sniper για την ωρα και παιξε medic/assault να μαζεψεις κανενα ποντο και να μαθεις τις πιστες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είχες εκδοσή απο τον ''θείο'' οταν βγήκε το game?

Αν ναι :bye:

Ποιον θεία;;

Έχω official εκδοση αγορασμένη από site και το game είναι κατεβασμένο από τον ΕΑ manager.

Λόγο του ότι δεν έκανε update και με κρατούσε στο προϋγούμενο patch.

Έκανα unistall στο οποίο με ρώτησα αν θέλω να κάνω deactivate το pc. Αυτό το κάνει γιατί σε αφήνει να στήσεισ το game σε 10 pc limit.

Όταν το έκανα εγκατάσταση ακολούθωσ, έκανε το update patch αλλά εμφανίζει αυτό το μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Client - Any points you get while being dead will be added to your score

και μιας και ειμαι γνωστος ελικοπτερακιας

Gameplay - Countermeasures can be fired when driving a helicopter

:baby:

Έγινε επεξεργασία από sofix
Link to comment
Share on other sites

Server - Some potential sources for lag/rubberbanding have been eliminated

Server - The old reserved slots has been replaced by a kick-on-demand system like in BF2

Server - Log file for server admins: all remote admin interface commands/events are logged

Server - Log file for server admins: major server events + all chat messages are logged

Server - Idle kick is controllable

Server - Profanity filter can be disabled

Server - Teamkill-kick system is controllable

Server - Ticket counts and bleed rate are controllable per-level

Server - Infantry only mode available per-level

Server - Initial spawn delay and respawn delay are adjustable

Server - Server description can be up to 400 characters, and use "|" for line breaks

Server - Banlist can contain up to 10.000 entries

Server - reduced latency in packet handling

Server Browser - Servers are sorted into 3 categories: Normal, Modified, Hardcore depending on their settings

Client - Vsync bugfixed for DX10/DX11

Client - New chat system allows chatting when dead (but not during end of round) and keeps a 100 lines log

Πραγματικά, ίσως το πιο σημαντικό update από τότε που βγήκε το παιχνίδι. Και ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΘΑΛΑΣΣΑ άλλα κάνουν ΑΚΡΙΒΩΣ αυτά που λέει το changelog, το παιχνίδι θα έχει γίνει Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο , όπως θα έπρεπε να είναι από την day 1 άλλα... κάλιο αργά παρά ποτέ.

Αν βγάλουν και Camp Gibraltar + Cerbere Landing + Karkhand, θα τους στείλω λουλούδια - no kidding :flower:

Μπράβο στην DICE γιατί νομίζω μέσα από όλη αυτήν την προσπάθεια, απώτερος στόχος είναι το τέλειο BF3.

PS: Άντε να βάλουμε minimap στον HC (Modified) να γίνει χαμός!! :happy2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neph aka oldboy,αν και λογω του μικροατυχηματος εχω χασει επεισοδια,παρατηρω σημερα που μπηκα να δοκιμασω το χερι μου,πως δεν εισαι πλεον στην friend list μου..ετσι αδοξα τελειωσε αυτη η σχεση μιναρακο?:kiss3:

εκτος αν το παρατησες το game..:hmm:

Link to comment
Share on other sites

sorry για το άκυρο, αλλά στα settings του game δεν είδα πουθενά κάποιο "tick" για dx11 , τα έχω βάλει στο full όλα, αλλά επειδή παίζει πολύ τέλεια, έχω την αίσθηση ότι μάλλον δεν έχω dx11 on . =/

Link to comment
Share on other sites

Neph aka oldboy,αν και λογω του μικροατυχηματος εχω χασει επεισοδια,παρατηρω σημερα που μπηκα να δοκιμασω το χερι μου,πως δεν εισαι πλεον στην friend list μου..ετσι αδοξα τελειωσε αυτη η σχεση μιναρακο?:kiss3:

εκτος αν το παρατησες το game..:hmm:

Η friendlist είναι ΓΤΠ...

Τώρα που θα φτιάξουν και το μαχαίρι σιγά μην το παρατήσει:p

Anyway χθες που μιλάγαμε μου είπε ότι θα λείπει για λίγες μέρες...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.