Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

εχει παρατηρήσει κανεις (ίσως αναφέρθηκε κάποιος σε παλαιότερο ποστ) πρόβλημα στα γραφικά με τους 10.4 του ΑΤΙΜΑΝ; Εννοώ πως στοχεύοντας απ'την διόπτρα ενίοτε παρατηρούνται αρτιφακτ (1-2 μικρά ασπρόμαυρα τετραγωνάκια) καθώς και στις εκρήξεις που παρατηρούνται απο μακριά σαν να αναβοσβήνουν οι καπνοί;;

Η καρτα είναι στα default της...

Link to comment
Share on other sites

Αν μετά από Alt-Tab σας γυρνάει λευκή οθόνη, πυροβολήστε (κάντε κλικ) για να "ξυπνήσει" η μηχανή :)

Αν δεν είστε εντός παιχνιδιού, βοήθεια σας :p

Link to comment
Share on other sites

τωρα που το πηρα και εγω, σε ποιους σερβερ παιζετε; αν κ μπηκα σε εναν greekwarrior και grof και εφαγα πολυ ξυλο, οι αλλοι εχουν τις διοπτρες κ εγω κοιταω απο τις σχισμες ελεος, ακομα κ το sniper μεχρι να γεμισει ο αλλος εχει φυγει.

Link to comment
Share on other sites

Αν το πήρες μόλις τώρα, απέφυγε τους servers με 32 παίκτες, προτίμησε όσους έχουν μέχρι 20 και Rush.

Στάνταρντ servers δεν έχουμε, όπου μας πάει :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

οχι χτες το πηρα κ επαιξα μερικες ωρες, τωρα ειμαι στην δουλεια. το πρωτο οπλο απο assault δεν σκοτωνει μηγα.

Σκοτώνει τα πάντα, απλά δεν έχεις προσαρμοστεί ακόμα :)

Παίξε με μικρές ριπές πατώντας λίγο λίγο το mouse click, δηλαδή tap-tap. Έτσι λένε όλοι την πρώτη μέρα :p

Link to comment
Share on other sites

καταρχας στοχευεις καποιον με δεξι κλικ και δεν τον πετυχενει, μεχρι και γεμιστηρα αδιαζω πανω κ γυρναω σε πιστολακι:TD: (υποψην στο cod4 ειχα κανει ολα τα οπλα χρυσα, εχω παιξει το πρωτο battlefield, cod 1,cod 2 , cod 5, moh 1,2,3 για χρονια)

edit: το ελικοπτερακι που ελεγχεις απο το pc τι κανει;

Έγινε επεξεργασία από Strategos
Link to comment
Share on other sites

Το χρησιμοποιεις για να κανεις spot αντιπαλους, να ριχνεις ρουκετες (αριστερο κλικ) και να βαρας με το machine gun (δεξι κλικ, μονο αν εχεις το specialization alternate fire).

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αρχικα θα πρεπει να ξεχασεις τον τροπο που επαιζες στο CoD.Σχεδον καμια σχεση.

Εχεις πιο πολλες πιθανοτητες να τον σκοτωσεις με 3-4 κλικ (του στυλ tap-tap οπως ειπε και ο jpavly),παρα με το να αδειαζεις εναν γεμιστηρα πανω του.

Με το ελικοπτερακι αυτο(UAV) πετας πανω απο τον εχθρο ,στοχευεις και ριχνεις.Εχεις μια βολη μονο και μετα πρεπει να περιμενεις καμποση ωρα για να ξαναριξεις.

Για να το σηκωσεις πατας το R και μετα WASD το χειριζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.