Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Σε τι windows ολα αυτα?

vista 64...

Εννοειται οτι μιλαμε για γνησιο το παιχνιδι. Σε ξενα φορουμ διαβασα οτι αφου απενεργοποιησαν την onboard καρτα ηχου και τοποθετησαν μια usb η μια απλη καρτουλα τελος παντων ολα τα προβληματα λυθηκαν ως δια μαγειας...

Link to comment
Share on other sites

vista 64...

Εννοειται οτι μιλαμε για γνησιο το παιχνιδι. Σε ξενα φορουμ διαβασα οτι αφου απενεργοποιησαν την onboard καρτα ηχου και τοποθετησαν μια usb η μια απλη καρτουλα τελος παντων ολα τα προβληματα λυθηκαν ως δια μαγειας...

Κοιτα και γω Xonar εχω αλλα προβληματα με το κιλο.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε ότι πρέπει να με μισείτε όλοι σας που δεν έχω ούτε ένα πρόβλημα στο σπίτι ε; :hehe:

Φυσικα και οχι. Τα βουντου να σου καει το pc ηταν κατι εντελώε το τυχαίο :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε ότι πρέπει να με μισείτε όλοι σας που δεν έχω ούτε ένα πρόβλημα στο σπίτι ε; :hehe:

τίποτα? ούτε ένα καβγαδάκι? μια χαλασμένη βρύση? ούτε έναν γείτονα να ακούει σφακιανάκη βρε αδερφέ?!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

οταν λετε freeze ενοειτε που ασπριζει η οθονη και μετα αναγκαστηκα ctrl alt del για να κλεισεις το game?

επισης μου πεταγε και καποιο error στα w7 windows desktop manager stop responding

το οποιο λυθηκε οταν το εκανα disable στα services(χανεις το aero ομως)

Link to comment
Share on other sites

το game έχει 2 βασικές ομάδες ρώσους και αμερικάνους , η κάθε ομάδα αποτελείτε απο μικρομάδες τα squads. το οποίο σου προσφέρει περισσότερους πόντους στα repair spot supply assist etc etc και μπορείς να κάνεις spawn πάνω τους αντί κάποιου spawn point

Link to comment
Share on other sites

τίποτα? ούτε ένα καβγαδάκι? μια χαλασμένη βρύση? ούτε έναν γείτονα να ακούει σφακιανάκη βρε αδερφέ?!

Sorry για το OT αλλά είναι EPIC

dunkel, you made a funneh :hehe: :jump1:

Congrats!

Το post μου δεν θέλω να θεωρηθεί κοροϊδευτικό ή σαν επίθεση, πραγματικά γέλασα! Είχα αρχίσει να χάνω τις ελπίδες μου για το παλικάρι!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ζω ενα δραμα..

χτυπησα τον αντιχειρα του δεξιου χεριου:T:,πιανοντας το σε πορτα αυτοκινητου:-O προ 20μερου,στο υψος του νυχιου..πεθανα απο το πονο,εβαλα αμεσως παγο και γλιτωσα με μισο μαυρισμενο νυχι...

το νυχι παραμενει το ιδιο μαυρο σε εκταση περιπου 30% ακομα κ σημερα,όπου συνεβει το εξης..

Ξαναεπιασα το ιδιο δαχτυλο (whats th3 odds?) κ μαλιστα τραυματισα κ σαρκα(σικ!) με αποτελεσμα να πεθανω στο πονο 2η φορα κ πλεον να μην μπορω να πιασω το ποντικι καλα..

πως θα παιξω εγω bc2 τωρα????

ΥΓ το δις εξαμαρτειν ,ουκ ανδρος ... sofix.

:suicide:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ζω ενα δραμα..

χτυπησα τον αντιχειρα του δεξιου χεριου:T:,πιανοντας το σε πορτα αυτοκινητου:-O προ 20μερου,στο υψος του νυχιου..πεθανα απο το πονο,εβαλα αμεσως παγο και γλιτωσα με μισο μαυρισμενο νυχι...

το νυχι παραμενει το ιδιο μαυρο σε εκταση περιπου 30% ακομα κ σημερα,όπου συνεβει το εξης..

Ξαναεπιασα το ιδιο δαχτυλο (whats th3 odds?) κ μαλιστα τραυματισα κ σαρκα(σικ!) με αποτελεσμα να πεθανω στο πονο 2η φορα κ πλεον να μην μπορω να πιασω το ποντικι καλα..

πως θα παιξω εγω bc2 τωρα????

ΥΓ το δις εξαμαρτειν ,ουκ ανδρος ... sofix.

:suicide:

ευκαιρία για αποτοξίνωση..:)

Link to comment
Share on other sites

ζω ενα δραμα..

χτυπησα τον αντιχειρα του δεξιου χεριου:T:,πιανοντας το σε πορτα αυτοκινητου:-O προ 20μερου,στο υψος του νυχιου..πεθανα απο το πονο,εβαλα αμεσως παγο και γλιτωσα με μισο μαυρισμενο νυχι...

το νυχι παραμενει το ιδιο μαυρο σε εκταση περιπου 30% ακομα κ σημερα,όπου συνεβει το εξης..

Ξαναεπιασα το ιδιο δαχτυλο (whats th3 odds?) κ μαλιστα τραυματισα κ σαρκα(σικ!) με αποτελεσμα να πεθανω στο πονο 2η φορα κ πλεον να μην μπορω να πιασω το ποντικι καλα..

πως θα παιξω εγω bc2 τωρα????

ΥΓ το δις εξαμαρτειν ,ουκ ανδρος ... sofix.

:suicide:

εεεμ δεν είχες medic στο squad σου

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ηταν τοσο παιχνιδαρα θα πηγαινα στα κεντρικα της E.A και θα πεταγα μολοτωφ απο τα νευρα μου με τα freezes.... Δεν εχω ξανασυναντησει τοσο εκνευριστικη κατασταση στα τοσα χρονια που παιζω games...

Link to comment
Share on other sites

]Καλα ο Τουλης (Πανος) κλασσικα με γουσταρει ανεκαθεν με γουσταρε.Ο Ακης οκ.Ο Everlast με στελνει behemoth.Ο Δημητρης παρολο που δεν μου μιλαει στο fb,επειδη του κλεβα τα κουκλακια μικρος.Ο Δημητρακης ο Jeremy ειναι σιγανοπαπαδιτσα,ολο το προφιλ μου εε?Ο ΜΑΝΟΛΗΣ Ο ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡκωΛΟΧΩΡΙ ο ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΣ Ο CHEAT-ΕΡΗΣ με γουσταρει για το AN-94 που του σκαω στη μαπα (BF:BC2) .Ο Κωστας ενταξει δεν με πειραζει ειναι και τουμπανος ,δεν με χαλαει καθολου... Γιαννης Θανασης ? χμμμ καινουριο σουξε ;)

FAIL ΧΥΤΡΑ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.