Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

λολ δεν ξερω κανεναν απο αυτους.

friendlist μεσω του game χρισημοποιητε?

οχι τιποτα αλλο απλα να σας πετυχω εκει μεσα να βγαλω το αχτι μου για τις κιτρινες καρτες που εχω φαει λολ

(πλακα κανω)

Τα usernames μας ειναι εδω:http://www.thelab.gr/showthread.php?t=75752

Για το αχτι...."Bring It on."

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

λολ ωραιος μαν θα σας κανω ολους add.

μια αλλη ερωτηση. γιατι σε ολους τους server διχνει punkbuster off?

Και θα σε κανουν accept οσοι εχουν αδεια slot (ΧΧ/20) στο friendlist...

Βαζεις "tick" στο PB και μετα search.

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση: όταν αλλάζεις κιτ in game πχ είσαι medic και σηκώνεις assault από κάποιον που έχει πεθάνει, το score που κάνεις με αυτό το κιτ προσμετράται στα στατιστικά του medic ή του assault?

Link to comment
Share on other sites

Αν σου λεει κατι για update time out, το εκανε και σε εμενα. Κατεβασε το pbsetup και κανε ενα χειροκινητο update.

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

τελικα το θέμα με to punkbuser επιλύθηκε με το update..ευχαριστώ!:T:

Link to comment
Share on other sites

Νενικήκαμεν!

Μετά από διάφορες αποτυχημένες προσπάθειες, κατάφερα να συμπεράων ότι το score που κάνεις προστίθεται στο κιτ που είχες διαλέξει πριν μπεις στο game (είχα engineer, σκότωσα medic και του πήρα το kit, έκανα 1 kill, βγήκα και το αποτέλεσμα ήταν: engineer +100)

@Nephilim ελπίζω να μην το ήξερες και να μου έκανες απλά καψόνι :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νενικήκαμεν!

Μετά από διάφορες αποτυχημένες προσπάθειες, κατάφερα να συμπεράων ότι το score που κάνεις προστίθεται στο κιτ που είχες διαλέξει πριν μπεις στο game (είχα engineer, σκότωσα medic και του πήρα το kit, έκανα 1 kill, βγήκα και το αποτέλεσμα ήταν: engineer +100)

@Nephilim ελπίζω να μην το ήξερες και να μου έκανες απλά καψόνι :p

Το συμπερασμα σου ειναι πιθανως λάθος :p

Link to comment
Share on other sites

δε παίζει :p

Γι αυτό έγραψα και τι ακριβώς έκανα, δλδ απλά kills. Τώρα αν healara κάποιον με το κιτ του medic ενώ ήμουν engineer και το score πήγαινε στον engineer όντως θα με παραξένευε. Προς το παρόν είδα τι γίνεται με τα kills κι αυτό μου αρκεί μετά από το μαρτύριο που πέρασα για να το βρω

Link to comment
Share on other sites

Σημερα επαιξα το πιο σνιπεραπολαυστικο game και εκανα το καλυτερο kill μεχρι τωρα....isla inocentes .πετυχαινω οδηγο ελικοπτερου,κανω headshot 50+10 marksman +170,double kill,savior kill και τελικα παιρνω 320+κατι ποντους...! απο μια σφαιρα..ωραια πραγματα..παντως το κορυφαιο ηταν που πετυχα τον οδηγο και εβλε:hehe:πα το heli να κανει βουτια!!!

Link to comment
Share on other sites

θα εκπλαγείς με το πόσες φορέ το έχω δοκιμάσει κι έχω ξεχαστεί στο τέλος να τσεκάρω...:wall:
Γραψε σε ενα .txt τι σκορ εχεις στα classes.

Μπες σαν Class A.

Σκοτωσε καποιον.

Σηκωσε ενα Class B.

Σκοτωσε αλλον ενα.

Βγες.

Τσεκαρε.

:D

LOL, είναι μικρό lvl, μόλις τελειώσει το game απλά τσεκάρει το Unlock Progression tab

ρε παιδια εχει γεμησει το παιχνιδι sniperς η μου φενεται??

κανω assault μονος μου ελεος λολ

Άλλαξε server, άμα σου τυχαίνουν ταγάρια, μην χάνεις το χρόνο σου και stats.

Σημερα επαιξα το πιο σνιπεραπολαυστικο game και εκανα το καλυτερο kill μεχρι τωρα....isla inocentes .πετυχαινω οδηγο ελικοπτερου,κανω headshot 50+10 marksman +170,double kill,savior kill και τελικα παιρνω 320+κατι ποντους...! απο μια σφαιρα..ωραια πραγματα..παντως το κορυφαιο ηταν που πετυχα τον οδηγο και εβλε:hehe:πα το heli να κανει βουτια!!!

Μπήκα μισή ωρίτσα το πρωί και έριξα Double kill headshots σε 2 καμπεράδες, Ολ δε μάνυ το GOL:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.